Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Eki 2012 19:47 #928

• cemmutlu
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
dede adı: sait mutluer
babası: hasan
İlginiz için teşekkürler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Eki 2012 20:46 #931

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sayın cemmutlu;
Foruma hoş geldiniz. Telefonla görüşürken şarjım bitti. Buradan devam ediyoruz. Sait Mutluer adına kayıt görünmüyor. Size aktarılan bilgide parselin üzerinden yol geçtiği ve kalan hisse miktarınızın 164 m² olduğu söylenmişti sanırım. Bu noktadan hareketle daha evvelden kesinti sonrası 164 m² payların kaldığını bildiğim Dodurga 2092 parseli sorguladım. 1200 hissedar içerisinde Sait Mutlu yu buldum. Mutluer şeklinde yazmıyor soyad bunun altını çizmeliyim. 1991 yılında kamulaştırılma sonrası tekraren dağıtımı yapılmış. Sonuç olarak Yenimahalle Tapu Müdürlüğüne Veraset İlamıyla birlikte müracaat edip Sait Mutluer adına kayıtlı gayrimenkulleri resmi yoldan sorgulayabilirsiniz. Elinizde tapu belgesi olmadığı için pay sahibinin Sait Mutluer olduğu anlaşılırsa intikalinide kolayca yaptırabilirisniz. Bilgi ve düşüncelerim bu şekilde. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 20 Eki 2012 22:46 #932

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Değerli Forum Okurları
Üyelik formu doldururken size ulaşabileceğimiz geçerli bir telefon numarası yazmayı unutmayınız. Teyid aldıktan hemen sonra üyeliklere onay veriyoruz. Herkese sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Eki 2012 10:49 #933

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Değerli forum dostları,
Yaklaşan kurban bayramının ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının,tüm ülkemize,huzur,barış,hoşgörü getirmesini diliyor,dostlarımızı saygıyla selamlıyorum.
Sevginin egemen olduğu,çiçekli,ışıklı bir dünyada elele...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan, pecer2001tr, utkuran

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Eki 2012 14:14 #934

• oseyfeli
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 4
Serhan bey merhaba.
Daha önce söylemiştim Çankaya Karataş'ta 160 metre yerim var. Aldığım bir duyuma göre Ocak 2013 te imar geçecekmiş. imar geçince benim yer kaç metreye düşer. bir de bu düşüş oranı sabit mi yoksa çevre düzenlemesine vs göre değişiyor mu? mesela benim arsam 80 metreye kadar düşer mi. %50 gibi bir oran olabilir mi?
saygılar...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Eki 2012 21:40 #935

• taştekin
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
merhaba iyi akşamlar serhan bey, 40000-50000 tl arası orta vadeli bir yatırım planlıyorum. dodurga yapracık aşağıyurtçu vs. tarafı ile karataş bölgesiyle ilgileniyorum. aşağı yurtçu 242 parsel de tek tapu bir yer buldum. Bu yer ile bilgi alabilmem mümkün mü? ya da sizin önerdiğiniz orta vadeli bir yer var mı acaba ???
Sayfa oluşturulma süresi: 0.73 saniye