Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Eyl 2012 13:42 #825

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın E5E5;
İlginize teşekkür ederim. Karagedik bölgesinde görülecek yapılaşmanın zaman içerisine yayılacağı konusunda hem fikiriz. Zaten her türlü imarda genel olarak durum bu dur. Mamakta 2000 başlarında aldığımız hisseli gecekondulu arsamıza bir iki yıldır yüklenicilerden talep gelmeye başladı. Bakınız yaklaşık 10+ sene de yapılaşma eşiğine gelmişiz. O tarihte 5-10 bin usd ile girdiğimiz yatırım bugün bize 300-350 bin usd olarak dönecek. Borsayı hariç tutarsak hangi yatırım tablosu bana bu getiriyi sağlardı? Soru bu. Üstelik risksiz. Karagedik konusuna devamla temalı projelerde gelişim hızlı olabiliyor. Şüphesiz alt yapı ve sair hususlar önem arzedecektir. Gelişim açısından. Güneykent kapsamında gelişmeler olması da beklentiler arasında. Sabrın anahtar vazifesi göreceğini düşünüyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Eyl 2012 15:02 #826

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Merhaba sevgili Serhan,
Forumdaki varlığın rüzgar gibi esiyor.Hoşgeldin.Ben,şahsım adına eksikliğini hissediyorum.Eminim diğer forum dostlarımız da benim gibi hissediyorlar.Varlığın,gerçekten ışığımız oldu.Hepimiz gelse de yine yorsak,sorsak diye bekler olduk.Emeklerin hiç yadsınamaz.
Ne mutlu hepimize sana sahibiz.Ne mutlu sana....İşini bu kadar seviyeli,onurlu,güvenli yürütüyor ve manevi hazzı yaşıyorsun.
Soluğun eksik olmasın buralardan...Abla kalbinden sevgiler..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Eyl 2012 17:37 #827

• kadir
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 5
Serhan Bey; Yaklaşımımınızda haklısınız. Fakat Bağlum şu an itibarıyla villa yapmak için uygun bir yer değil. Yapılaşmasını tamamlamış diyemeyiz. Öyleki bir banka şubesi bile mevcut değil. Ne zamanki yeterli yapılaşma olur. Bağlum'da ondan sonra villa tipi yapılaşmalara uygun olur. Birde Bağlum'a üniversite yapma sözü var. Belediye başkanının aradan 3 yıl geçmesine rağmen bilinen en ufak bir çalışma yok.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Eyl 2012 01:14 #829

• emlaksan
  • Yönetici
Sevgili Meltem Ablacığım
Güzel sözlerinize layık olmak ne mümkün. Çok teşekkür ederim. Sizin de soluğunuz yazılarınız forumumuzdan eksik olmasın. Forum Dostları olarak bir aileyiz. Ve paylaşımlarımıza koşulsuz devam ediyoruz. İyi ki varsınız.
Selam Sevgi ve Saygı ile

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Eyl 2012 01:29 #830

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın kadir;
Sizi anlıyorum. Farklı pencerelerden baktığımız için sonuçta hem fikir olamıyoruz. Yapılaşma süreçleri bölgelere göre değişiklik gösterebilir. Bağlumda uzun zamandır revizyon sebebiyle ruhsat verilmiyordu. Bu durum yapılaşma sürecini haliyle sekteye uğrattı. İleriye dönük taşların yerine oturacağını tahmin ediyorum. Üniverste konusunda ise alınmış kararlar resmi açıklamalar vardı diye biliyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Eyl 2012 15:50 #831

• nefirge
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 3
emlaksan yazan:

Sayın nefirge;
Seyahatten gecikmeli döndüm. Konuyla ilgili genel bir araştırma yapıp paylaşımda bulunacağım.
Selamlar
.

Bekliyorum haberlerinizi... İyi çalışmalar...
Sayfa oluşturulma süresi: 0.69 saniye