Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 01 Ağu 2012 16:48 #744

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın dilek03;
Anlıyorum. Yardımcı olmaya çalışırım. Size önerilen yerler var ise onları da inceleyebiliriz. Ola ki size uygun bir yer denk gelmiştir. Bana e-posta gönderebilirsiniz. emlaksan@hotmail.com
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 Ağu 2012 01:59 #746

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın ÜSTÜNER;
Sözettiğiniz parsel Yaşamkent devamı Dodurga otoban dışı Mia kulvarına yakın sayılabilecek bir mesafededir. Lokasyon güzel. Şu an itibarıyla tarla olarak görülen ancak yapılaşmaya mesafesi hayli yakın olan ve master plan açısından irdelendiğinde '' ileriye yönelik imar görecek alanlar '' dahilindedir diyebiliriz. Yine bu bölgede Toki nin bir öçalışması olduğunu biliyoruz. İmar bir çok bölgede olduğu gibi etaplanabilir. Dodurga mia içlerinden başlayarak Şehitali Ballıkuyumcu Yenikent Temelli istikametine devam edecek bu kulvar Raylı Sistem ile desteklenecektir. Ayrıca bölgede Teknokent, Sağlık Sitesi, Eğitim Sitesi, Kültür Sitesi, Golf&Spor Alanı gibi öneriler resmi onay almış ve Dodurga Mh. cazip yatırım noktası haline gelmiştir. Yüksek getiri beklenen bu bölgede kapı orta vade anahtarına bağlanmıştır. Fiyat hususunda ise ince eleyip sık dokumanızı öneriyorum. Gönlünüze göre güzel bir yatırım gerçekleştirmenizi dilerim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: ÜSTÜNER

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Ağu 2012 01:54 #747

• pecer2001tr
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 61
pecer2001tr yazan:
Serhan ağabey merhaba.
Size çok önemli bir konu danışacağım. Yapracık 416 parselde bulunan tarlanın konumu nasıldır?
Master plandan bakınca, tarla yeşil noktacıklarla taralı olan “VADİ TABANLARI/DERE YATAKLARI” bölümüne yakın veya tam içinde gibi görünüyor. Bu parselin imarı konusunda bilgi verebilir misiniz? Netcad programından bakınca imar açısından herhangi bir sorun teşkil ediyor mu? Konu hakkında detaylı bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
İlginiz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

emlaksan yazan:
.
Sayın pacer2001tr;
Rica ederim. Bahsettiğiniz yerin paftası şu an yanımda yok. Ancak lokasyonu aşağı yukarı anladım. Yer planlama sahasının tam ortasında bulunduğu için uygulama içine alınarak çevresindeki konut alanı işaretli bölgelere dağıtım olur düşüncesindeyim. Ancak bu konuda şüpheleriniz sizi rahatsız edecek ise örneğin konut alanı olarak tanımlanmış yerlerden alım yapabilirsiniz. Gönlünüze göre güzel bir alım gerçekleştirmenizi diliyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Söz konusu paftayı inceleme fırsatınız oldu mu Serhan bey?
Sizin bu konudaki görüşleriniz benim için çok önemli...BU konuda bana yardımcı olabilirseniz benim için çok faydalı olacak.
Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.
İyi çalışmalar dilerim.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Ağu 2012 15:04 #748

• legionnaire1
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 6
Serhan Bey merhabalar...

daha önce bahsetmiş olduğum kooperatif hissesini aldık. İyi mi yaptık kötü mü yaptık bilemiyorum. Sizinde tavsiyenizi almak için buraya yazmıştım hatta bana telefonla dönüş bile yaptınız ama geri dönme fırsatım olmadı. Size Google Maps koordinatlarını veriyorum ve yorumlarınızı bekliyorum. 39.850194,32.572765

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Ağu 2012 12:54 #751

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın pecer2001tr;
Yeri o tarihte incelemiştim. Tekrar kontrol ettim. Henüz Belediye nin bir çalışması yok. (toki sorgusu yapılmadı) Çalışma olacağı zaman kurum görüşleri alınıyor. Bu görüşler doğrultusunda planlama şekilleniyor. Henüz bu aşamada olunmadığı için söylenebilecek çok şey yok. Bununla birlikte bahsettiğiniz yer planlama sahasının tam ortasında kaldığından ileriye yönelik uygulamalarda her hangi bir sorun çıkacağını tahmin etmiyorum. Eğer içiniz rahat etmiyorsa niçin söz konusu öneri planda konut alanlarına denk gelen bir yer temin edip almıyorsunuz? Bu da bir fikir. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Ağu 2012 13:11 #753

• emlaksan
  • Yönetici
eren kubudak yazan:
Sayin Emlaksan bir süre önce size benim arsa ile ilgili bir soru sormuştum.
Bilgi sahibi oldunuz mu? Mamak ta bir arsa idi.
Teşekkürler

Sayın eren kubudak;
Yeri detaylı biçimde inceledik. Konut dışı kentsel çalışma alanı olarak ayrılmış bu yer biraz çukurda. Emlakçılardan gelen fiyatlar 150 TL civarındaydı. Ancak üzerine gittiğimde alıcısına (200+ TL) fiyatlarla satılabileceği gördüm. Bu parselle ilgili beklentiler 5-10 yıllık zamana yaslanmış anladığım kadarıyla. Bu sebeple eğer hisse satacaksanız en yüksek kar oranını proje uygulanacağı esnada yakalarsınız diye düşünüyorum. Ortaklık payınıza ödenecek (300m2) miktar genel olarak bilirkişi heyetleri tespitlerine kaldığından konuyu o günün şartlarında değerlendirmek daha doğru olacaktır. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Son Düzenleme: 10 Ağu 2012 13:14 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: eren kubudak
Sayfa oluşturulma süresi: 0.64 saniye