Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Tem 2012 18:02 #729

• emre_211
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
merhabalar serhan bey...
çiçektepe bölgesinde benim bir arazim vardı...arazime imar çalışmaları başladı ve sonunda itirazlardan sonra nihayetlendi. ancak bu devreden sonra ne yapacağımı bilemiyorum. henüz imar tapusunu almadım. parselasyon yapılmadı. ama 1000 lik imar kesinlikle onaylandı. bundan sonra ne olacak.süreç bize ne getirecek. ben kat karşılığı vermek istediğimde nasıl olacak nasıl bir yol izlemem gerekecek...?
verdiğiniz ve vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 31 Tem 2012 17:22 #730

• dilek03
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 19
merhaba Serhan Bey,dodurga mia bölgesinden 500m2 40-45 bin civarı hisse arıyoruz.yardımcı olabilirmisiniz?Bazen siteden duyuru yapıyorsunuz böyle ilanları.o yüzden size soruyoruz.iyi günler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 31 Tem 2012 18:55 #731

• pecer2001tr
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 61
Serhan ağabey merhaba.
Size çok önemli bir konu danışacağım. Yapracık 416 parselde bulunan tarlanın konumu nasıldır?
Master plandan bakınca, tarla yeşil noktacıklarla taralı olan “VADİ TABANLARI/DERE YATAKLARI” bölümüne yakın veya tam içinde gibi görünüyor. Bu parselin imarı konusunda bilgi verebilir misiniz? Netcad programından bakınca imar açısından herhangi bir sorun teşkil ediyor mu? Konu hakkında detaylı bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
İlginiz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Ankara'da nereden arsa alınabilir? 31 Tem 2012 21:22 #732

• ÜSTÜNER
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Selamlar,
Dodurga köyü Saçakagil Mevki, 1932 parsel Tamamı 24.250 m2 hisseli arsa, hisse başı 400m2 arsanın durumu nasıl acaba, yatırım için alınabilir mi? Tahminen kaç yıl beklemek gerekir. Fiyatı 60.000 Tl civarı. Tam yer olarak Toki Turkuaz evleri karşısı, Botaş sosyal tesislerinin yanı.
Bilgileriniz için şimdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim. Sağlıcakla kalın.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 31 Tem 2012 22:45 #733

• ÖNAL
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
Ankara Pozantı otyolu YPK gündemindemi değilmi diye sbimere sorduğum sorunun yanıtı aşağıdaki gibidir.

Talebiniz, Yüksek Planlama Kuruluna sorulmuş olup, alınan cevapta Projenin 3996 sayılı kanun kapsamında yap-işlet-devret modeliyle gerçekleştirilebilmesi için kendilerine Karayolları Genel Müdürlüğünce teklifte bulunulduğunu, teklifin ilgili kurum ve kuruluşlarca değerlendirmeye alındığını ve sürecin devam etmekte olduğunu belirtmişlerdir. Bilginize, iyi çalışmalar.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 01 Ağu 2012 10:31 #734

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın mg0606;
Rica ederim. Temelli bölgesinde özellikle gölet çevresi tercih gören yerler arasındadır. Raylı sistemle Ankara ya bağlandıktan sonra daha fazla talep alacağını değerlendiriyorum. O bölgede taşlar henüz yerine oturmadı. Takibim dışarısında bir bölge olduğundan fiyatları konusunda net bilgilere sahip değilim. Ancak alım niyetiniz ciddileşirse o bölgede yaşayan bir dostumuzdan yardım rica edebiliriz. Bulvarlara yakın arsalar bulundukları lokasyonda yaşam yoğunluğu arttıkça kıymelenmektedir. Ada parsel bilgileriyle plan notlarını ve konumunu inceleyerek karar vermek gerekse de genel anlamda olumlu değerlendiriyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Sayfa oluşturulma süresi: 0.67 saniye