Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Haz 2012 13:35 #653

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sevgili Meltem Abla;
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Mukabili ile sağlık ve bol kazançlar diliyorum. Mamak Bayındır Mavigöl, Gökçeyurt çizgisinde hali hazırda bulunmayan bir kulvar açılması önerilmiş ve onay almıştır. Bayındır Mavigöl ile alakadar çalışmanın devam ettiğine ilişkin bilgi var ama resmi değil. Detaylı bir inceleme yapmak gerekiyor. Pursaklar Karacaören çalışmamız bitmek üzere. Akabinde Bayındır Gökçeyurt ve çevresiyle ilgili çalışma yapacağız. Temmuz ayı sonunda edineceğim bilgileri forum dostlarımızla paylaşacağım. Genel bir bakışla bu bölgede bina edilecek bir konut projesi bölgeye canlılık ve değer katar inancındayım.
Selamlar,
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Haz 2012 18:50 #654

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Teşekkürler can dost kardeşimiz.Kalemine,beynine,yüreğine sağlık.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 20 Haz 2012 06:45 #655

• emlaksan
  • Yönetici
.
Rica ederim Meltem Abla
Selam ve Saygılarımla

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Haz 2012 20:21 #656

• iskoc
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
sayın emlaksan, bu ciddi forum için öncelikle teşekkür ederim.
30-35 bin civarında ayırabileceğim bir bütçem var.
yaklaşık 5 yıl vadeli arsa yatırımı yapmayı düşünüyorum.
yenimahalle, karacakaya mahallesi ve çakırların tam karşısında, otoban karşısında olan bölgede
araştırma yaptım. buna göre 450 m^2 lik arsalar 30-35 bin arasında değişiyor.
bu bölgenin geleceğini nasıl görüyorsunuz. otobanın üst tarafı 5 yıllık vadede getiri sağlar mı?
ya da şöyle sorayım ben bu parayla nerden ne alayım, miktar küçük olduğundan fazla bir seçenek te yok.
Bir de çaıkırların ve otoban arasında 1028 parsel ile ilgili görüşünüz nedir.
saygılar, hayırlı işler.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Haz 2012 00:16 #657

• iskoc
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
sayın emlaksan KUSUNLAR 488 parsel de 565 m^2 28.000 fiyat ve konum için öngörünüz nedir.
aslında istatistik olarak şehirler genelde batı ya gelişiyor. ama ankaranın DOĞUSU çok geri kalmıştı, belki arayı kapatır.
Para az olunca yatırım yapmak ta zor oluyor.
En iyisi arabayı mı değiştirsem diyorum.
saygılar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Haz 2012 13:44 #660

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın iskoc;
Rica ederim. Bahsettiğiniz bölgede hali hazırda taşlar yerine tam oturmadı. Bu sebeple ileriye yönelik değerlenme meydana gelmesini bekleyebiliriz. Buna alternatif olarak kat karşılığı usulü ile bir daire getirisi sağlamak için yoğunluğu yüksek önerilmiş ve onay almış bölgeleri de mercek altına alabilirsiniz. Doğu da Kusunlar, batıda bahsettiğiniz bölge ile Güneybatı Dodurga Merkezi İş ve Konut Alanları (mia) kuzeyde Karacaören ve Havalanı koridoru ile güneyde Mahmatlı ilk akla gelenler. Bu yelpaze genişletilebilir. Son olarak küçük ve orta kuvvetle girilecek yatırımlarda 5 yıl gibi kısa sayılabilecek bir vade yerine ~ 10 yıl civarlarında vade beklentisi kurarsanız, yere daha sağlam basmış olursunuz diye düşünüyorum. Bunu hem getiri manasında hem de beklentilerin karşılanması anlamında ifade etmek istedim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Sayfa oluşturulma süresi: 0.63 saniye