Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 27 May 2012 04:55 #632

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın ulusoyc;
Kuzey Ankara Projesini daha evvel mercek altına almamıştım. Bu sebeple hafta içerisinde ada-parsel üzerinde incelemede yaptıktan sonra paylaşımda bulunmak istiyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 27 May 2012 04:58 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: ulusoyc

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 31 May 2012 15:46 #633

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın mr_baland;
Size teklif edilen fiyat günün şartları açısından uygun gibi duruyor. Bir kaç esnaftan aldığım fiyatlarla mukayese ederek vardığım sonuç bu. Ancak yerinde inceleme yapmadığımı eklemek isterim. Saha üzerinde son bir araştırma yaparak karar vermenizi nacizane öneriyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 31 May 2012 16:39 #634

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın ulusoyc;
Anladığım kadarıyla Karacaören deki yer köy içi yerleşkenin imarı kapsamında uygulama görmüş. Plancı arkadaşla yaptığım görüşmede kendisi imar revizyon olasılığı üzerinde durdu. Dolayısıyla bu noktada beklemek uygun olacaktır. Tabii eğer alırsanız. Parselasyon konusuna değinmeyeceğim. Çünkü revizyon sonrası muhtemelen parselasyon da değişecektir. Bu haliyle konumu köşe ve yanlış hatırlamıyorsam hafifçe çaplı. Diğer taraftan fiyatta uygun gibi duruyor. Sorunuzun Toki ile ilişkili kısmında bilgi akışı yok. Bu sebeple her hangi bir çıkarımda bulunamıyorum. Son olarak yazdığınız yerler içerisinde yatırıma ayırdığınız miktarıda göz önünde bulundurarak Karacaören in diğerlerinden ayrtıldığını söyleyebilirim. Alternatif olarak Dodurga Mia bölgesini de mercek altına almanızı öneriyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: ulusoyc

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 04 Haz 2012 05:59 #635

• ulusoyc
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 6
emlaksan yazan:
.
Alternatif olarak Dodurga Mia bölgesini de mercek altına almanızı öneriyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Dodurga MİA bölgesi için uygun olan fiyat aralığı (çok katlılar için) sizce nedir? metrekaresini Kaç liraya kadar almamızı önerirsiniz?

Teşekkürler.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Haz 2012 12:45 #636

• ulusoyc
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 6
Serhan Bey,

Dodurga 2095 parsel hakkında düşüncelerinizi öğrenebilir miyim. Yenimahale e-imardan parselin yerine baktığımda Mia bölgesine yakın gibi duruyor ama bir yandan da tam tepe üzeri olmasının avantaj mı yoksa dezavantaj mı olduğu noktasında kararsız kaldım. Değerli fikirlerinize ihtiyacım var....Teşekkürler.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Haz 2012 10:42 #637

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın ulusoyc;
Telefonda detaylı görüştük.
Selamlar
Sayfa oluşturulma süresi: 0.65 saniye