Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Nis 2012 14:46 #589

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın ferhat_zor;
Karacahasan köyündeki yeri civarda yaşayan hatırı sayılır bir dosta danıştım. Yeri tarif etti. Çiftliğin yanına düşüyormuş. Ortalama 4-5 lira civarında fiyatlar. İfade ettiğim rakamları yaklaşık kabul ediniz. Size sunulan fiyat nedir? Ayrıca iki tapu masrafı yaparak alacaksınız toplamda 8 dönüm olan bu yeri. Arzu ederseniz bahsettiğim dostumuzla sizi tanıştırabilirim. Gönlünüze göre güzel bir alım gerçekleştirmenizi diliyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: ferhat_zor

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Nis 2012 15:05 #590

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın KOP;
Şufa meselesinde yazılanlar dışındaki detaylı düşünceleri mecburen yüzyüze görüşmeler ile irdeliyoruz. Lütfen beni 0532 5544294 numaralı telefonumdan arayınız.
Selamlar
Son Düzenleme: 28 Nis 2012 15:32 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Nis 2012 11:40 #591

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Günaydın sevgili Serhan kardeşimiz ve değerli forum dostları,
Herkese sağlıklı,huzurlu ve mutlu bir pazar diliyorum.Yukarıda danışan bir forum dostumuzun sorusuna paralel,ben de bir bilgi almak isterim.Hani şu meşhur 895 ve 896 parsellerin geleceği ile ilgili.
1.olarak,burada hak sahibi olanların,planda işaretlenmiş olmasa dahi,arsalarının imara açılabilme ihtimali söz konusu mudur?Her ne kadar büyük kısmı yeşil alan gözükse de,bir miktar plan dahili gibi.Hal böyle ise,henüz realize edilmeden,100 metrekare bir yer almak anlamlı mıdır?
2.olarak,100 metrekareden kastım,bu miktar hak sahiplerinin 902 de üstüne borçlandırılarak, ya da arsa ekleyerek daire sahibi olmaları sağlanmıştır.Emsaldir.Ancak,2008 yılında belediye meclisinin aldığı bir karar ile vadide yeni alımlar geçersiz sayılmıştır.Halen varlığını koruyan bu durum engel midir? Bilgilenmek ve fikirler ortaya koyacak dostlarımızla değerlendirmek isterim.Yakın gelecekte,vadide büyük heyecan yaratacak projeler gündeme gelecek gibi gözüküyor.
Sevgi ve saygılarımla.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Nis 2012 13:14 #592

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sevgili Meltem Abla
Mukabili ile huzur ve mutluluklar diliyorum. Planda konut ve sair işaretli olmasa dahi uygulama içerisine alınan bölgeler olabiliyor. (Çambayırı) Bahsettiğiniz bölgede her ihtimale karşı 500 m² ye yakın sayılabilecek metrajın yakalanmasında fayda var. Belediye Meclisinin 2008 de almış olduğu kararın uygulanacağını sanmıyorum. Manipülasyonun önüne geçme amacı taşıyor olabilir. Açıklanması beklenen projenin hatları ve plan notları ortaya çıktığında çok daha net değerlendirmeler yapabileceğiz. Değerli Forum Dostlarımızın konu hakkındaki görüşlerini bekliyoruz. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 04 May 2012 13:29 #593

• ferhat_zor
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
çok teşekkür ederim ilginize sayın emlaksan zahmet verdim size bu salı 1 mayısta kazana gittim içören köyünde 3200 m2 bir yer aldım 3200 tl ye haftaya salı günü tapu işlerini halledecez hayırlısı diyelim. ceviz için sizi tekrar rahatsız edecegim.
ilginize tekrar teşekür ederim.
fiyat nasıl sizce bu arsa için...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 04 May 2012 13:42 #594

• ferhat_zor
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
tekrar rahatsız ediyorum emlaksan ))) elvan köyün de ada parselde 47940-6 459m2 arsa
ada parsel 47934 112 m2 iki parça arsam var bu arsaları satmak istiyorum sizin görüşünüz satsam para edermi bildiğim kadarıyla 2 kata izin veriliyormuş o bölgede sizin görüşünüz nedir teşekkürler
Sayfa oluşturulma süresi: 0.68 saniye