Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Nis 2012 14:11 #534

• memolee123
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
Merhabalar Emlaksan,

Merak ettiğim bir konuda düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum. Mamak ta Bayındır barajı çevresinde arsa almak kısa vadede mantıklı bir yatırım olabilir mi?

Teşekkür ediyorum.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Nis 2012 14:26 #535

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın ferhat_zor;
Merhaba, sitemize hoş geldiniz. Sizi anlıyorum Amacınıza uygun alanlar arasında Kalecik, Elmadağ-Bala arasındaki vadiler, yine Elmadağ Kırıkkale arasında kalan yerler sayılabilir. Bu noktada şüphesiz bir çok yönler düşünülebilir ancak benim üzerinde durduğum bölgelerde 50.000 TL ile 5000 m² hedefini daha rahat yakalarsınız. Aynı zamanda ceviz in bu bölgelere uygun olduğunu söyleyebiliriz. Bu bilgiyi Değerli Ağabeyim Ziraat Mühendisi Mustafa Akıncı Bey den edindim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 09 Nis 2012 14:27 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Nis 2012 14:48 #536

• ferhat_zor
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
VERDİĞNİZ BİLGİDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ABİNİZ MUSTAFA BEY İLERDE ZİRAİ KONUDA SİZİN YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER:)

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Nis 2012 20:37 #538

• memolee123
  • Taze Forumcu
Merhabalar Emlaksan ailesi,

Ben aşağıdaki arsa hakkında bilgi almak istiyorum. Aşağıda bilgileri olan arsanın ederi nedir? imarı geçmişmidir yada ne zaman buradan imar geçer? Buradan yada çevresinden arsa almak mantıklı mıdır?

İlgili cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

çankaya 1 nci bölge solak mevkii
pafta no 31 parsel 995 metre karesi 2950

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Nis 2012 21:40 #539

• mr_baland
  • Taze Forumcu
Merhaba sayın Emlaksan.
30.000 TL veya 40.000 TL ile kısa vadede kazanç getirebilecek hangi bölgeden arsa almayı önerirsiniz?
Saygılarımla

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Nis 2012 22:08 #540

• fgumusbuga
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Sayın Serhan Bey ve forumda yer alan büyüklerim ve küçüklerim, sizleri saygı ile selamlıyorum. Uzun zaman forumu üye olmadan takip ettim. Bütün üyelerin saygılı ve samimi paylaşımları çok etkileyici. Buradaki paylaşımların bu şekilde devam etmesi dileği ile.İki konuda bilgilerinizi rica ederim.
1. konu:Dodurga 801
Geçen yıl buradan 400 m2 yer aldım.Geleceği nedir?Elimde tutmayı düşünüyorum.Yenimahalle belediyesi ile görüştüm.Emsal=0,5 Hmax=Serbest imar çalışması olduğunu tespit ettim.Devam eden imara itiraz davaları var.Sizin bilgilerinizi rica etsem.

2. konu:Yurtbeyi-Gerder
Bu bölgede Fatih Üniversitesi imar çıkarmış durumda. Gölbaşı belediyesi imar bilgi sisteminden inceledim, imar çıkmış durumda Emsal=0,3 Hmax=6,5. Bu bölge ile ilgili bilgilerinizi rica etsem.
Teşekkürler.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.79 saniye