Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Nis 2012 10:39 #528

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sayın mr_baland;
98260 adaya bağlı çeşitli büyüklüklerde 5 adet parsel var. Bunlar arasında 4 nolu parsel 8273 m² dir. Yaklaşık 15 hissedar mevcut diyebilirim. Bu istikamette şu an Karacaören de değerleme çalışması yapmaktayız. Tamamlandıktan sonra sırasıyla Pursaklar Saray ve Havaalanı koridorunda mevcut diğer köyleride mercek altına alacağız. Dolayısıyla bu noktada fiyatlar hakkında net bilgilere sahip değilim. Aciliyet varsa bölge emlakçılarından fikir almanızı önereceğim. Diğer yandan hissenizi yakın tarihli almışsınız. Bir kaç yıl daha bekleyerek yapılaşma sonrası getiri noktasında yatırımdan çıksanız sizin için daha iyi olmaz mı? Çünkü bu gibi durumlarda yani yapılaşma eşiğindeki getiriler her daim maximum seviyede olmaktadır. (daire getirisinin nakte çevrilmesi) Bu alternatifi de değerlendirmeye almanız nacizane önerim olacaktır. Son olarak bu istikamete yapılacak raylı sistemin koridordaki tüm yerleri olumlu etkilemesini ve bu yöne olan talebi güçlendirmesini bekliyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Nis 2012 23:38 #529

• mr_baland
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
Tesekkurler sayın emlaksan. Uyarınızı dikkate alacagım. çünkü son zamanlarda satılık arsa dahi bulunmuyor ve fiyatlar zirve noktasına dogru ilerliyor. Peki sizce vade olarak ne öngörürsünüz? kac yıl sonra daireye döner ve kaç daire getirebilir? 705 m2 için konuşuyorum.
Saygılarımla

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Nis 2012 07:01 #530

• memolee123
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
emlaksan yazan:
.
Sayın memolee123;
Dodurga yı mercek altına almanızı öneririm. Susuz çevresi, Çankaya köyleri, Gölbaşı istikameti, Havaalanı koridoru, Mamak yönünde de yatırım yapılabilecek mantıklı alanlar mevcuttur.
Selamlar

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bahsetmiş olduğunuz bölgeleri derinlemesine inceleyeceğim...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Nis 2012 13:17 #531

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın mr_baland;
Rica ederim. Vade konusunda bir kaç yıl vermek doğru olur diye düşünüyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Nis 2012 13:20 #532

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın memolee123;
Rica ederim. İsabetli olur diye düşünüyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Nis 2012 13:36 #533

• ferhat_zor
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
MERHABA SAYIN EMLAKSAN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM ÖNCELİKLE
50.000 TL BÜTCEM VAR VE BEN BU PARAYLA BİR ARSA ALMAK İSTİYORUM
ARSA ALMAMDA GEREKÇE İSE CEVİZ YETİŞTİRMEK DİYECEKSİNİZ BELKİ CEVİZ HAKKINDA PEK BİR ŞEY BİLMEM AMA ARSA KONUSUNDA BÜTÇEME GÖRE 5 DÖNÜM VE ÜZERİ BİR ARSA BULA BİLİRMİYİM BUNUNLA İLGİLİ DEVLET VEYA BOŞVER KARDEŞİM CEVİZİ UFAK BİR ARSA AL 10 YIL SONRA BİNA OLSUN DERSENİZ BEN YOK DERİM ))
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. İLGİNİZE TEKRAR TEŞEKÜR EDERİM İYİ ÇALIŞMALAR:)
Sayfa oluşturulma süresi: 0.83 saniye