Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 Eki 2012 20:16 #915

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın giray;
Karagedik ve çevresinde bir çok kuruluşun ve vatandaşların yatırımları var. Bununla birlikte alt yapı meselesi ve lokomotif olabilecek temalı projelerin işlerlik kazanması gelişimi destekleyecektir diye düşünüyorum. Gölbaşı istikametinden devam edecek otoyolun Karagediğe bağlantı vermesi ulaşımın kolaylaşması açısından önemli olacaktır. Genel olarak olumlu değerlendiriyorum. Fiyatlar konusunda size katılıyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 Eki 2012 21:04 #916

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın mesutderki;
Rica ederim. Sorunuzda yeni adliyeden bahsetmişsiniz. O bölgede yatırım yapılabilecek yerler var mı bilemiyorum. Bu sebeple o kısımla ilgili bir şey yazamadım. Diğer yandan disneyland dan kasıt Eskişehir yolu tema park civarları ise bu bölge planlıdır yatırım yapılabilir demek istemiştim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: mesutderki

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 Eki 2012 22:29 #917

• cihancil
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Serhan Bey,

Forumu epeydir takip ediyorum. Okuduğum takip ettiğim kadarıyla tavsiyeleriniz her zaman bana mantıklı gelmiştir. O sebepten karşıma çıkan bir teklif hakkında herhangi bir karar vermeden evvel sizin de az da olsa görüşlerinizi almak istedim.

Elimizde 200bin Tl kadar bir para var ve küçük bir kısmı ya da tamamını fırsata göre arsa yatırımı yapmak istiyoruz. 15-20 yıla kadar beklemeyi göze aldık.

Henüz pek araştırmaya çıkmadık fakat bir tanıdık Temelli arkasında Gedikli köyü ile eskişehir yolu arası dönümü 9bin Tl den imarsız arsa hissesi teklif etti. Bu bölge uzak kaldığından fikriniz var mı yok mu bilemiyorum tabi ama Parsel no:194. Henüz tek bilgim bu arsa hakkında . Haftasonu gidip görme imkanımız da olacak.

Sizin görüşünüz nedir bu konuda? Başka nasıl bir yatırım yapılabilir? Neredeyse 150 sayfaya ulaşmış bu faydalı konu için teşekkürler bu arada. İyi çalışmalar.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Eki 2012 14:02 #919

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın cihancil;
Olumlu düşünce ilgi ve ifadeleriniz için teşekkür ederim. Forum faydalı oluyorsa ne mutlu bize. Bilgi ve deneyimlerimizi koşulsuz paylaşmaya devam edeceğiz. Ankara Polatlı İlçesi Gedikli köyü 194 parsel 280.400 m² büyüklüktedir. Yaklaşık 60 kadar hissedarı mevcuttur. İki ayrı kooperatif küçük parçalar halinde alımlar yapmış. Yine bir şirket paydaşlar arasında yer almaktadır. Orta+ uzun vade ile düşünülebilir. Köy yerleşkesi Eskişehir yoluna 4-5 km mesafede. Bu noktada yerleşkenin ana hatta doğru ön kısımlarını tercih ederdim diye düşünüyorum. Esasen sizin toprak üzerinde parselin yerini görerek tabloyu anlamanız çok önemli. Alternatif sormuşsunuz. Üzerinde konuşulabilecek bir çok alternatif olmakla birlikte siz yeri gördükten sonra istişare edelim derim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Eki 2012 17:38 #925

• emlaksan
  • Yönetici
Ziyaretçi Defterinden Alıntıdır
bunyamin Perşembe, 18 Ekim 2012 12:59 | ingiltere

merhaba abi bide bana bu golbasi yavricak mah, sevigi cicegin villarin arkarsindaki tarla yer aldik beklemek iyi olurmu 3 sene ssonra zamanda bi deger bulumu yoksa bosa beklmeek olur, beni aydinlatirsan cok iyi olur, tesekurler serhan bey.............. bunyamin

Sevgili bunyamin;
Yavrucak ta bahsettiğin villaları bilemiyorum. Bu arazi genel olarak tarımsal statülü görülüyor olsa da lokasyonu güzel olduğundan her zaman tercih görecektir diye düşünüyorum. Bölgenin doğal yapısını, köyün ana yola konumlu oluşunu ayrı birer avantaj olarak değerlendiriyorum. Ayrıca hobi amaçlı da tercih görebilir diye düşünüyorum. Ek olarak toprak zaman içerisinde daima kazandırır noktasından hareketle ve yaptığınız yatırıma mantıklı bir fiyattan girmişseniz sonuç NŞA yüksek ihtimalle sizi memnun edecektir. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Eki 2012 18:41 #926

• cemmutlu
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Merhaba Serhan Bey,
Ankara Dodurga köyünde dedemden kalma 1950 li yıllarda gazeteden alınmış bir arsamız olduğunu tesadüf eseri öğrendik.
Elimizde tapuda yok. Adanada oturduğumuzdan yeterince araştırmada yapamadım. Öğrendiğime göre Dodurgada gazete ile satışı olan yer bağlar mevki olarak söylendi. Böyle bir bilgi daha önce forumda geçtimi bilmiyorum ama bu bölgenin metrekare fiyatları ile ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim. Satmak mı beklemek mi mantıklı olur.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.76 saniye