Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Eki 2012 17:49 #847

• atmaca
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
Merhaba Serhan Bey,

Vatani hizmetimi yapmak için 6 ay Ankara’ dan uzak kaldım. Dolayısıyla ilgilendiğim arsalar hakkındaki güncel haberleri ve bilgileri takip edemedim. Bu kapsamda izninizle size birkaç sorum olabilir mi?

- Altınoran Projesi Mühye çevresini nasıl etkiledi ve Mühye 3307. Parsel hakkındaki son düşünceleriniz nelerdir.

- Dodurga MİA bölgesi yanında 1423. Parsel hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
Ben 1423. Parsel hakkında, m2 / 95 TL, emsal 0.70, Mia yakınında, yanında anayol ve metro hattı güzergahı olduğunu hatırlıyorum. Bilgilerim doğru mudur? Yakın zaman içerisinde Dodurga dan 500 m2 hisse almayı planlıyorum, isteğim MİA bölgesi içerisinde olması, MİA bölgesi içerisinde yer bulabilir miyim? Yoksa 1423. parselden hisse almamı tavsiye eder misiniz?

Değerli düşüncelerinizi paylaşabilirseniz çok memnun olurum.

Teşekkür ederim, iyi günler.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Eki 2012 21:05 #848

• giray
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 27
Serhan Bey,

cevabınız için teşekkür ederim.attığım mailde bu konuyla alakalıydı dolayısıyla mailiminde cevabını almış oldum.

Serhan bey bahsetmiş olduğum arsayı almaya karar verdik ,bakalım hayırlısı olsun.bikaç şey sormak istiyorum.malum şufa konusu sorum şu;biz arsayı aldıktan sonra alma önceliği olan paydaşlardan biri dava açıp kazanırsa almış olduğumuz arsayı bi bedel ödeyerekmi alıyor bizden? eğer öyleyse bu bedel neye göre belirleniyor?yoksa bize hiçbir ödeme yapılmadan mahkeme arsayı direk alma önceliği olan hissedarlaramı devrediyor?aydınlatırsanız sevinirim.

İhsan Bey,mal sahibine sorunuzu ilettim elinde başka arsa olmadığını söyledi.

selamlar..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 04 Eki 2012 04:15 #849

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın ihsan
Rica ederim. Paylaşımlarımız faydalı oluyorsa ne mutlu. Bilgi ve deneyimlerimizle alakadar koşulsuz paylaşımlarımız sürecek. Diğer yandan Bilkent Projesiyle ilgili yeni veri edinmedik. Bu yönde araştırmalarımız olacak. Yeni bir bilgiye ulaşırsak ivedilikle paylaşımda bulunacağız. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 04 Eki 2012 05:06 #852

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın atmaca;
Mühye bölgesiyle ilişkili plan detaylarına henüz sahip değilim. En son bilgi kurum görüşlerinin beklendiğiyle ilişikili idi. Diğer yandan bildiğim kadarıyla bahsettiğiniz parsel Mia kulvarı içerisinde yer alıyor. Ancak yine de izninizle yarın parselin lokasyonunu kontrol ederek size dönüş yapmak istiyorum. Pafta şu an önümde değil. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: atmaca

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 04 Eki 2012 13:11 #855

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın giray;
Eğer size şufa davası açan olursa muhtemelen hissenizi alır. Ancak elbette bedelini tarafınıza ödeyerek. Bu sebeple her hangi bir zarara uğramanız söz konusu değil. Zaten şufa hakkı kullanımı belli süre için tanımlandığından bir müddet sonra bu durum ortadan kalkmaktadır. Olumlu değerlendiriyorum. Yalnız alım esnasında ödediğiniz bedelin tapuda beyan ettiğiniz değer olduğundan emin olun. Bu husus önemlidir. Alım kararınız hayırlı olsun. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

-düzeltme yapıldı

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 04 Eki 2012 13:22 #856

• pecer2001tr
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 61
ihsan yazan:
Merhabalar Serhan Bey, öncelikle böyle bir site kurmanızdan ötürü teşekkürlerimi iletiyorum, Bilkent projesi ile ilgili bilginiz varsa ve bu noktada bilgilendirirseniz sevinirim...Bana gelen bilgi 1000 m2 1,5 emsalli fiyatıda 60-70 gibi...

İhsan bey 1317 nolu parsel için 500 metrelik ilan görmüştüm.İlan tarihi eski ama satıcıya yine de bir sorun isterseniz.

www.milliyetemlak.com/ilan/4266065

Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam Yaşamkentte bir ilanda aynı parselden 1000 Metrelik yer satışta idi diye hatırlıyorum.Satılmadıysa satıcı ile irtibata geçebilirsiniz.Telefonu 0533 2163063 .
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: ihsan
Sayfa oluşturulma süresi: 0.82 saniye