Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Eyl 2012 23:04 #832

• kadir
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 5
Sevgili ''Serhan'' Bey; Bağlum'da revizyon alanında arsa,tarla vb. yerleri olan arkadaşlar. Keçiören Belediyesi sitesinden ''Bigi edinme servisi'' nden mail yoluyla bilgi alabilirler. Takriben 10 gün içinde cevap veriyorlar...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 01 Eki 2012 11:03 #835

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sayın kadir;
Anladığım kadarıyla Bağluma villa yapacak en son kişi siz olurdunuz Bununla birlikte bilgi akışına katkısı olması bakımından hali hazırda Bağlum da villa yapılabilecek ve Bağlum merkeze yakın, otobüs son durakları ve çevresinde kain, villa imarı gerçekleşmiş ve buna göre seyrekte olsa yer yer yapılaşmanın görüldüğü Bağlar parselleri var. Yine Bağlum genelinde revizyon sebebiyle ruhsat verilmediğinden bu bölgede de tabiyatıyla yapılaşma duraksadı. Taşlar yerine oturdukça gelişim devam edecektir diyerek bağlamak istiyorum. Paylaşımlar için teşekkür ederiz. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 01 Eki 2012 11:04 #836

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın kadir;
Anladığım kadarıyla Bağluma villa yapacak en son kişi siz olurdunuz Bununla birlikte bilgi akışına katkısı olması bakımından hali hazırda Bağlum da villa yapılabilecek ve Bağlum merkeze yakın, otobüs son durakları ve çevresinde kain, villa imarı gerçekleşmiş ve buna göre seyrekte olsa yer yer yapılaşmanın görüldüğü Bağlar parselleri var. Bununla birlikte Bağlum genelinde revizyon sebebiyle ruhsat verilmediğinden bu bölgede de yapılaşma duraksadı. Taşlar yerine oturdukça gelişim devam edecektir diyerek bağlamak istiyorum. Paylaşımlar için teşekkür ederiz. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 01 Eki 2012 20:02 #837

• ozkan_50k
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
İyi Günler arkadaşlar.Ben yatırım amaçlı arsa veya tarla almak istiyorum.Fakat tarlayı hisseli değilde tek tapu olarak almak istiyorum.yaklaşık maxsimum 10 yıllık süre içerisinde bi yatırım planlıyorum.Fakat meblağ biraz az olduğundan (max.40.000 tl civarı) çok fazla bir seçenek bulamıyorum.Sizin bildiğiniz yada önerdiğiniz bi yer mekan mevkii varsa bana bir yardımcı olursanız çok memnun olurum.İnşallah derdimi anlatabilmişimdir.Şimdiden herkese bol ve hayırlı kazanlar diliyorum inş.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 Eki 2012 12:21 #839

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın ozkan_50k;
Ana yerleşkenin etrafında imarlı villalık arsalara bakabilirsiniz. Temelli, Karacakaya .... gibi. Yada ilçelerden birinde ileriye dönük imar önerisi alarak onay görmüş 20 dönümlük alan bularak (bu da zor ama) 3-4 yatırımcı organize olup ifraz suretiyle 5 er dönüm tek tapular şeklinde yatırım yapmak. Elmadağ İlçesi çıkışında Master Planda Lojistik Depolama önerilen yeri örnek verebilirim. İlk bakışta aklıma gelen bunlar. Gönlünüze göre güzel bir yatırım gerçekleştirmenizi diliyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 Eki 2012 12:23 #840

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın nefirge;
Sorunuzla alakadar bana e-mail göndermişsiniz ek olarak. Konuyla ilgili soruları cevapladım. Bilginiz olsun. Gönlünüze göre güzel bir yatırım gerçekleştirmenizi diliyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Sayfa oluşturulma süresi: 0.81 saniye