Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 27 Eyl 2012 00:15 #818

• kadir
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 5
Düzeltme:Zemin artı sekiz kat olarak olacaktı. 2 kat olarak düzenlenmiş ve Büyükşehire onay için gönderilmiş.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 27 Eyl 2012 14:00 #819

• E5E5
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Sayin emlaksan,
Forumunuza yeni uye oldum, daha once hisse.net'ten takip etmekteydim. Oncelikle paylastiginiz bilgiler ve ozveriniz icin tesekkur ederim. Benim merak ettigim lokasyon Karagedik bolgesi. Bilkent'in adina guvenerek 2 yil once o bolgedeki projeye yatirim yaptim, ancak hala bir yaprak bile kipirdamadi. Baslarda 5 yil icinde gelisme olur diye dusunuyorum ancak su an biraz karamsarliga kapildim ve en az 10-15 yil beklerim herhalde diye dusunuyorum. Sizce oralarin degerlenmesi, harekete gecilmesi ne kadar sure alir? Yaptigim yatirimi geri cekip baska bir yere mi yatirsam bilemedim.
Bolgedeki gelismeler, durum hakkinda edindiginiz bilgileri paylasabilirseniz cok memnun olurum.

Saygilar sunarim.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Eyl 2012 12:50 #820

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
emlaksan yazan:
Sayın nefirge;
Rica ederim. Paylaşımlar faydalı oluyorsa ne mutlu bize. Bugün itibariyle seyahat halinde olacağım. Hafta içi salı-çarşamba günü konu hakkında inceleme yaparak size bilgi aktarmaya çalışacağım. Eğer aciliyet var ise bana telefonla ulaşın sizi yönlendireyim. Telefon numaram 0532 5544294 tür.
Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Çarşamba'ya kadar bekleyebilirim Serhan Bey. İlginize teşekkür ederim...

Sayın nefirge;
Seyahatten gecikmeli döndüm. Konuyla ilgili genel bir araştırma yapıp paylaşımda bulunacağım.
Selamlar

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Eyl 2012 12:55 #821

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın memolee123;
Tapunun fotokopisini mail adresime gönderin inceleyelim.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Eyl 2012 13:02 #822

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın vivera;
Ballıkuyumcu nun imarlı yada imarsız alanlarına yatırım yapılabilir. Nihai getiriler anlamında bölgede değerlerin doygunluğa ulaştığını düşünmüyorum. Şüphesiz imar gelişimi, yapılaşma zamanla kendini gösterecektir. Yapılaşma eşiğinde toprak maksimum getiriye sahne olur. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Eyl 2012 13:19 #824

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın kadir;
Bağlum da farklı mahalleler farklı uygulamalar içerisnde tanımlanabilir. Bu sebeple Bağlum a yatırım yapmanın mantığı kalmadı gibi bir değerlendirme yaparsak haksızlık etmiş olacağız. Kimi insanlar villa yapma amacı taşıyabilir. Kimileri yüksek katlı beklentiye sahip olabilir. An gelir kişi zemin+8 katlık arsa yerine 1 dönüm villa imarlı arsa almayı tercih edebilir. Konuyu bir de bu yönü ile değerlendirelim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Sayfa oluşturulma süresi: 0.68 saniye