Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 20 Eyl 2012 22:45 #803

• Taşkın
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Emlaksan yetkililerine ve herkese selamlar.....
Sayın Serhan bey böyle bir formda herkese yardımcı olduğunuz için teşekkürler... Formu internette bulduktan sonra 3-5 gün içinde baştan sona okudum.. özellikle arsa konusundaki yazılarınızdan çok bilgiler edindim. Budenli geniş ve ayrıca özel bilgileri başka bir yerde bulmak neredeyse imkansız...Formun devamını dilerim... Bu arada merak ettiğim birşeyi sormak istiyorum... İmarsız olarak aldığımız arsadan ilerki yıllarda imar geçtikten sonra arsamız yol park okul ve yeşil alan gibi yer altında kalırsa devlet yada belediye bize nasıl bir hak veriyor...yada bizim arsa boşa gidiyormu. Örneğin 500 m2 yerimizin üzerinden yol geçerse nasıl olur. Açıklamanız için şimdiden teşekkür ederim....
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Eyl 2012 02:29 #806

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sayın Taşkın;
Rica ederim. Olumlu düşünce ve ifadeleriniz için ben de size teşekkür ederim. Elden geldiğince koşulsuz paylaşıma devam etmeye çalışacağız. Sorunuza dönersek imarsız arsanız uygulama içine alındığında üzerine yol, okul, yeşil alan ve saire denk geliyor ise sizin hisseniz muhtemelen en yakındaki uygun konut alanı içerisinde tanımlanır. Hak kaybına uğramazsınız.
Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Eyl 2012 13:55 #807

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın Mercangoz;
Rica ederim. Ulaştırma Bakanlığına müracaat etmeniz gerekir diye düşünüyorum. Büğdüz paftası yedeğimde olmadığından parselin yerini göremedim. Siz alırken yeri gördünüz mü? Köy yerleşkesine göre hangi yöne düşüyor, doğu, batı ... gibi? Bu noktadan hareketle çıkarsamada bulunabiliriz. Lokasyonu bilmiyorsanız Akyurt tarafına yolum düştüğünde bakar size tekrar yazarım. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 22 Eyl 2012 11:12 #808

• nefirge
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 3
Öncelikle, forumun kalitesi nedeniyle kurucularına ve aktif bir şekilde kullanılmasına katkı sağlayan herkese teşekkürler...
Arsa, emlak vs. işlerinde hiçbir bilgisi ve tecrübesi olmayan insanlar, sizlerin sayesinde sorularına cevap bulabiliyor. Benim de bu tür işlerde hiç bir bilgim ve tecrübem yok. Sadece bir miktar birikimim var ve bir şekilde yatırıma yönlendirmek istiyorum. Mamak Ortaköy 395 parselde 1,5 dönüm arazi var. Şu an imarsız. Aracı kişi 12-13 kat imar gelecek, ve buradan da sana en kötü 10 daire düşecek diyor. Benim ciddi şekilde yardıma ihtiyacım var. Buranın durumu kabaca nedir? Ne kadar sürede imar gelir? Söylenen şekilde 12-13 kat gelmesi mümkün mü? Yani kısaca her konuda kafam çok karışık. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 22 Eyl 2012 13:37 #809

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın nefirge;
Rica ederim. Paylaşımlar faydalı oluyorsa ne mutlu bize. Bugün itibariyle seyahat halinde olacağım. Hafta içi salı-çarşamba günü konu hakkında inceleme yaparak size bilgi aktarmaya çalışacağım. Eğer aciliyet var ise bana telefonla ulaşın sizi yönlendireyim. Telefon numaram 0532 5544294 tür.
Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 22 Eyl 2012 20:34 #810

• Mercangoz
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 4
malesef bu konuda hiçbir bilgim yok. yaşım gereği bu tip konularda da pek bir bilgi sahibi değilim. ama bilgi alınca beni de bilglendirirseniz çok sevinirim. en azından sizin gbi tecrübeli birinden fikir almış olurum. şimdiden çok teşekkür ederim
Sayfa oluşturulma süresi: 0.63 saniye