Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 22 Nis 2012 04:30 #575

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın mg0606;
Bahsettiğiniz bölgeyi yakın takib etmiyorum. Emsal yüksek. Primlenme konusunda en hissedilir kazancın yapılaşma eşiklerinde gerçekleştiğini düşünüyorum. Hiç şüphesiz gelişim ve getiriler çevrede var olan lokomotif projelere göre değişebilmektedir. Planı iyi incelemenizi öneririm. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Nis 2012 21:08 #576

• tecimi
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
emlaksan yazan:
Alıntı: Ayhanguner

ÖNCELİKLE HERKESE İYİ AKŞAMLAR. BEN ARANIZA BUGÜN KATILDIM.
BAŞTA SERHAN BEY OLMAK ÜZERE TÜM EMLAKSAN ÜYELERİNE SAYGILARIMI İLETİYORUM.

SERHAN BEY, BİZ BİR GRUP ARKADAŞ GÖLBAŞI-GÖKÇEHÖYÜK KÖYÜ TRT HABERCİLER SİTESİ YANI 113694 ADA 61 PARSELDEN ÖNCELİKLE BAHÇE OLARAK KULLANILMAK ÜZERE BİRER DÖNÜM YER ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ. BURASI TOPLAM 69 DÖNÜM .KARAGEDİK -BİLKENT KENTSEL DÖNŞÜM PROJESİ İMARLI BÖLGE SINIRINA 500-700M.
BU BÖLGE İLE İLGİLİ FAZLA BİR BİLGİYE SAHİP DEĞİLİZ.BU BÖLGENİN PLANLARDA NE OLARAK GEÇTİĞİNİ,GELECEĞİ KONUSUNDA SİZİN BİLGİ VE GÖRÜŞLERİNİZE İHTİYACIMIZ VAR .GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Emlaksan

Sayın Ayhanguner;
Forum Dostları arasına hoş geldiniz. İlginiz için teşekkür ediyoruz. Gökçehöyük 113.694/61 e baktım kayıtlarımda görünmüyor. Kadastral çalışma ile 22 uygulaması görmüş olabilir. Bu bölge yakınındaki Karagedik Projesi nin varlığından olumlu etkilendi diyebilirim. Master planda arazinin tarımsal vasıflı göründüğünü zannediyorum. Ancak ileriye dönük imar uygulamasına alınır mı her hangi bir çalışma olacak mı Belediye den sorgulamak mantıklı olacaktır. Gerçi siz öncelikle bahçe hedefiyle bu yatırıma giriyorsunuz ki topoğrafya açısından lokasyon uygun diyebilirim. Ayrıca Karagedik Projesinde olabilecek bir gelişmeden (alt yapı-yapılaşma vb.) yine olumlu etkilenir diye düşünüyorum. Asli hedefiniz ışığında girebileceğiniz nitelikte mantıklı bir yatırımmış gibi duruyor. Kişisel fikrim bu yönde. Gönlünüze göre güzel bir alım gerçekleştirmenizi diliyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Alıntı: Ayhanguner

TEKRAR İYİ AKŞAMLAR DİLİYORUM.SERHAN BEY VERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDİYORUM.BEN YAZMAYI UNUTTUM BURASI GÖKÇEHÖYÜK ESKİ 808 PARSEL YENİ KADASTRO ÇALIŞMASI İLE 113694 ADA 61 PARSEL OLMUŞ.

Emlaksan

Rica ederim. Siz tarlanın lokasyonu hakkında villalar ile Karagedik Projesi sınırı arasında dediğinizde yeri tahmin ettim ancak çalışma sonucu parsel noları değişince toprağın konumunu görememiştim. Eski parsel bilgisi gelince tarlayı tespid ettim. Uzun ince bir tarla. Konum güzel.
Selamlar

.

Merhaba,

ben foruma yeni katıldım ve aynı parselde bende yer almayı planlıyorum. ayhan bey size söylenen birim metrekare fiyatı nedir paylaşabilirmisiniz?

Cvp: Merhaba 24 Nis 2012 11:04 #577

• ferhat_zor
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
SAYIN EMLAKSAN MERHABA İYİ ÇALIŞMALAR DAHA ÖNCEDE SİZİNLE GÖRÜŞMÜŞTÜK CEVİZ BAHÇESİ HAKKINDA NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ . BEN BİR ARSA BULDUM ELMADAĞ KARACAHASAN KÖYÜNDE ARSANIN İKİ PARÇA 3 VE 5 DÖNÜM OLMAK ÜZERE TOPLAM 8 DÖNÜM ARSANIN ORTASINDAN KINIK ÇAYI GEÇMEKTE SİZCE ORTASINDAN ÇAY GEÇEN BİR ARSA DEGERİ NASIL OLUR BİLMEDİĞİM İÇİN SULAMA İÇİN İDEAL AMA MEVZUAT OLARAK BİLMİYORUM İLAN www.sahibinden.com/ilan/emlak-arsa-satil...tarla-81291308/detay BU BAKIP BİR YARDIM CI OLURSANIZ SEVİNİRİM İYİ ÇAIŞMALAR

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Nis 2012 13:48 #578

• Ayhanguner
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 3
Tekrar iyi günler diliyorum.

biz bura ile ilgili Tapu,Belediye ve diğer yerlerden bir araştırma yaptık. olumsuz herhangi bir şey bulamadık. metrekaresine 25 istediler,biz 23'e almaya çalışıyoruz. İlgilenirseniz görüşebiliriz.Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Nis 2012 06:42 #579

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın tecimi;
Foruma hoş geldiniz.
Selamlar
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: ferhat_zor

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Nis 2012 08:49 #580

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın ferhat_zor;
Teşekkür ederim. Umarım sizler de iyisinizdir. Elmadağ Karacahasan köyünde bahsettiğiniz mevkii inceleyip size bilgi aktarmaya çalışacağım. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: ferhat_zor
Sayfa oluşturulma süresi: 0.83 saniye