Hata
  • JFTP::login: Unable to login
  • JFTP::store: Unable to use passive mode

Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 01 Nis 2012 15:54 #510

• memnune
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Merhaba Serhan Bey,
Size epey zamandır ulaşamıyorum.Gönderdiğim maillere cevap almadım.Veya size ulaşmamış olabilir.
İstanbuldaki arsanın imar durumu uzun zamandır askıda.
Düşünülen projeler arsayı nekadar etkiler bilemiyorum.
Arsayı satmakla beklemek arasında karar veremiyorum.
Satarsım nekadar eder?
Beklesem getirisi ne olur?
Ve koop.hissem de vardı(Şehit Ali'de).Onunla ilgili son bilgileri de göndermiştim.

İlginiz için teşekkürler,
Saygılarımla,
Memnune Yıldırım

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 01 Nis 2012 16:28 #511

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sayın memnune;
Bir adet mailiniz ulaştı. Akabinde .... adresinize bir kaç kez ileti göndermeye çalışmama rağmen başarılı olamadım. Geri döndüler. Mail ayarlarınızı kontrol etmenizde fayda var. İstanbul daki yerle alakadar danışmayı düşündüğüm dostumuza ulaşamadım. Başka bir tanıdık olmayınca mesafe de alamadım. Bizzat Belediyeden takip etmeniz uygun olabilir. Değerleme hususunda da yine bölgedeki emlakçılara tespit yaptırmanızda fayda var diye düşünüyorum. Şehitali deki koop bilgilerini almak istemiştim. Gönderdiyseniz elime ulaşmadığını söyleyebilirim. Tekrar göndermenizi rica edeceğim. emlaksan@hotmail.com
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 01 Nis 2012 21:18 #512

• nogamy
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 3
iyi aksamlar ben de aranıza yeni katıldım.
www.milliyetemlak.com/ilan/4718774
bu verdiğim linkteki yer hakkında ve bu civar hakkında ne düşünüyorsunuz burası ve civarının 2023 nazım imar planında ne olarak göründüğünü kestiremedim bi türlü konut mu değil mi yardımcı olursanız sevinirim

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 01 Nis 2012 22:56 #513

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın nogamy;
Linkte parsel numarası göremedim ancak eğer 35 lik bulvara cephe olacak bir tarla ise ve fiyatı da bu ise bence uygun. O kulvar master planda konut-ticari şeklinde ancak tabii kesin konuşabilmek için parseli bilmemiz şart. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: nogamy

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 Nis 2012 20:10 #514

• Kapila
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
Değerli Forum dostları geçen hafta Sinpaş Yapı'nın tanıtım ve satıs toplantısına katılarak edindiğim bilgileri ve değerlendirmelerimi sizlerle paylaşmak isterim. Şunu açık yüreklilikle belirtmek isterim ki proje muazzam ve bölgeye etkisi tartışmasız olacaktır. Zaten son günlerdeki m2 bazındaki rakamlar açık bir şekilde pozitif yönde ilerlemesini tartışmasız göstermektedir. Projenin oluşumu sırasında değerlenme açısından sadece mühye- karataş diye ayırmak özellikle projenin uzantılarını gördükten sonra anlamsız olacaktır. Çünkü değre artışı ve kentsel dönüşüm alanında bütün bölgeden bahsetmek daha doğru olacaktır, keza Sayın Gökçek'in açıklamalarıda İmrahor Vadi projesi olarak geçmektedir. Sevgili dostlar herzaman söyledigim bir konuyu tekrar hatırlatmak ihtiyacı hissetmekteyim. İhtiyacınız olmadığı sürece mühyede ve karataş ta bulunan arsalarınızı satmayın. Gelelim Sinpaşın yapacağı konutlara, kendilerine sonsuz güvenmektedirler, bu güvenin nedeni ise bölgenin gerçekten kendilerinede geri dönüşümünün lokasyon açısından müthiş olacağı doğrultusundalar. Bende aynı kanıdayım, çok farklı daire structure ları bulunmaktadır. 1+1, 1.5+1 , 2+1, 2.5+1 bu şekilde 4,5 ve buçukları diye devam etmektedir. Rakamlar nakit ödemede ve vadeli ödemede ciddi fark etmektedir. Şunuda belitmek isterimki blokların arasından geçirecekleri kanal sunumu ve 895-896 ya kadar uzanan rekreasyon, teleferik ve tabana kadar gelen konutların sunumlarını görünce insanın ayakta alkışlayası geliyor. Hak sahipleri açısından beklediklerine deydiklerini düşünmekte ve bölge için uzun bir bekleyişten sonra toprak sahiplerine güzel bir vesile olduğu artık aşikar vaziyettedir. Bütün forum dostlarına bol kazançlı, huzurlu günler dilerim.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Nis 2012 12:43 #515

• memolee123
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
Merhabalar Forum Dosları,

Bir kaç ay içerisinde 15 bin ila 30 bin yada maksimum 50 bin gibi bir fiyat aralığında olan, Ankara çevresinde 5-10 yıl içinde değer kazanabileceği düşünülen yada yapılaşma olabileceği düşünülen yerler var mıdır? Eğer varsa nereler olabilir.

Cevap veren herkeze Teşekkür ediyorum.

Tekrar görüşmek üzere...
Sayfa oluşturulma süresi: 4.42 saniye