Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Mar 2012 19:22 #477

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sayın asicek;
Sizi anlıyorum. Bahsettiğiniz bölgede Türk Konut var. Eğer hedefiniz imarlı arsa alarak villa yapmaksa niçin Türk Konut Yenihisar Projesini incelemiyor sunuz? Yada yatırım yaparak belli bir vade içerisinde daire getirisi elde etmek istiyorsanız uygun bir vaktinizde ofisime gelin ve planları paftaları inceleyin mukayese edin. Sonrasında araştırmalarınızı yine yapın. Cumartesi günleri forum dostlarımıza yatırım konularıyla alakadar vakit ayırmaya çalışıyorum. Arzu ederseniz size de öyle. Bire bir yapılan görüşmeler yazmaktan çizmekten çok daha verimli olmaktadır. Neden? Çünkü doğru yapılacak bir yatırım için sorularınıza verilecek cevaplar yanında sorulara vermeniz gereken yanıtlar da en az ilki gibi önemlidir. Doğru yatırım yapabilmek için almak istediğiniz yerin plansal durumunu, kadastral vaziyetini, hisse alıyorsanız paydaş yapısını, parsel içerisinde şirket bulunup bulunmadığını ve eğer mevcutsa hangi amaçla yatırım yaptığını, şufa hakkı meselesini, izale-i şuyu riskinin bulunup bulunmadığını, eğer risk varsa nasıl bertaraf edileceğini, alım yapacağınız fiyatın bugün ve yarın için yatırım mantığı açısından ne ifade ettiğini yada edeceğini, getiriyle alakadar projeksiyonu ve sair husususları bilmek durumundasınız. Bunlar çok önemli. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 15 Mar 2012 19:40 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: asicek

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Mar 2012 19:38 #478

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın asicek;
Bahsettiğiniz Kooperatifin 1285-1287-1871 parsellerde hisseleri mevcut görünüyor. Kişiler sahip oldukları kooperatif hisselerini satabilirler ve bu gayrimenkulle ilgili mevcut bilgilerini sizle paylaşabilirler. Ancak yine de usulen Kooperatif yönetimiyle temas ederek en azından güncel bilgileri ve varsa yeni gelişmeleri öğrenmek mantıklı olacaktır. Tatmin olmazsanız profesyonel yardım alırsınız. Aklıma gelen fikirler bunlardır.
Selamlar
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: asicek

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 16 Mar 2012 07:58 #479

• asicek
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
ilginize teşekkür ederim, en kısa zamanda tanışmak dileği ile,
sağlıcakla kalın.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 16 Mar 2012 22:18 #480

• binbir
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Sayın Serhan bey;
telefon ile görüşmüştük çankaya kömürcük köyü 823 parsel (7600 metrekare)hakkında.öncelikle ilginize çok teşekkür ederim.
parsel hakkında detaylı bilgi almaya çalıştım.ancak satıcı tarlanın yerini tam bilmediğini ama vişnelik mevkiini geçince kömürcük köyüne girmeden yolun solunda kaldığını ifade etti.
Aldığım son bilgilere göre sizce anılan araziye yatırım yapılabilir mi?

Saygılar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 Mar 2012 14:52 #481

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın asicek;
Rica ederim. Aynı dileklerle.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 Mar 2012 14:59 #482

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın binbir;
Evet telefon ile görüşmüştük. Tek tapu ve 7600 m² dir. İzninizle hafta içerisinde parselin bir de konumunu incelemek istiyorum. Planlama da tarımsal statülü olduğunu düşünüyor olmakla birlikte yine de emin olmak için kontrol etme ihtiyacı duydum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 17 Mar 2012 15:02 Düzenleyen emlaksan.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.72 saniye