Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Şub 2012 22:11 #440

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın vivera;
Rica ederim. Her iki bölgede yatırıma uygun diye düşünüyorum. Beklentileriniz ile bölgeleri ayrı ayrı masaya yatırıp hangisi aklınıza yatıyorsa onu tercih edebilirsiniz. Örneğin villalık bir yer mi tercih edeceksiniz yoksa çok katlı mı? Yada A bölgesine yatırım yaparsam getirisi 2 birim B yi tercih edersem tahmini getiri 3 birim olabilir tarzında mukayeseler... Nihayet biraz da gönül işi
Selamlar,
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 28 Şub 2012 22:21 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Şub 2012 10:16 #441

• ka06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Merhaba sitenize yeni üye oldum gördügüm kadarıyla olaya sadece ticari açıdan bakmıyor ahlaki kurallar içinde herkese cevap veriyorsunuz.Ben arsa alımı hakkında en ufak bir bilgiye sahip degilim küçük tasarruflar yapmak istiyorum ama bundada çok başarılı oldugum söylenemez 10.000 tl lik bir kredi çekerek küçükde olsa ilerisi için yatırım amaçlı bir arsa almak mümkünmüdür mümkünse nereden almamı öneririsiniz şimdiden teşekkür ederim

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Şub 2012 11:02 #442

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın ka06;
Rica ederim. Olumlu değerlendirme ve ifadeniz iiçin teşekkür ederim. Elimden geldiği ölçüde, özellikle bilgi ve tecrübelerim dahilindeyse her soruya koşulsuz yanıt vermeye, düşüncelerimi paylaşmaya gayret ediyorum. İzah ettiğiniz üzere 10 bin TL lik bir yatırım için önerim uzun vadeli düşünmeniz ve az para ile çok toprak almanızdır. Bugün şehir yerleşkesine neredeyse bitişik olan imarlı yada imarsız ancak planlı alanlarda hisse alsanız dahi getirisinin sizi ziyadesiyle memnun edeceğinden emin değilim. İleriye dönük açılacak yollara cepheli (5-10 yıl içinde) yada yakın sayılabilecek tarlalara hisseli dahi olsa girerseniz söz konusu kulvar oluştuğunda aldığınız hissenin değeri (yol projesi yada vs projeler sebebiyle) hissedilir biçimde artacak ve sizi zaman içerisinde memnun edecektir diye düşünüyorum. Hisseli yerlere girerken izale-i şuyu ve şufa hakkı meselelerine dikkat etmeniz elzemdir. Kanımca alınacak bu tür hisseli yerler hissedar yapıları ve diğer kriterler açısından sorgulanmalı ve sonra harekete geçilmelidir. Varsa riskleri bertaraf etmek açısından. Yanı sıra 5-10 bin lira arasında küçük birikimleri olan yatırımcılar bir araya gelerek tek tapu büyük bir tarla alabilir, böylelikle yalnız başına yapılacak küçük bir yatırım yerine grup halinde ve aynı hedefte birleşmiş birbirlerine izaley-i şuyu davası açmayacaklarına dair taahhütte bulunmuş ve yine gerektiğinde dileyenlerin hisselerini 3.şahıslara özgürce satabilecekleri şufa feragatleri baştan yapılmış bir topluluk içine dahil olmak size kesin avantaj sağlayacaktır. Şüphesiz organize olmak kolay değildir. Fakat mümkündür. Nacizane önerilerim bunlardır. Gönlünüze göre güzel bir alım gerçekleştirmenizi diliyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 29 Şub 2012 11:04 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Şub 2012 18:04 #443

• ka06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim herseyden once bu tarz alım satıma yabancı olusumdan oturu soyledıgınız gıbı grup halınde alımında zor olcagı kanısına vardıgımdan ılerıkı zamanlarda sızlerı yerınızde zıyaret ederek yardımlarınızla hareket etmenın en dogru yol olacagı kanısındayım tekrar tesekkur eder ıslerınızde basarılar dılerım

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Şub 2012 23:03 #444

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın ka06;
Rica ederim. Ne zaman arzu ederseniz ziyaretimize gelebilirsiniz. Sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar
Son Düzenleme: 29 Şub 2012 23:16 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 01 Mar 2012 21:35 #446

• Lerner
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Merhaba,

Yakupabdal,Civanpınar mekiinde, pafta no:20, parsel:1204, 500 metrekare hisseli olmak üzere arsamız bulunmakta sizden ricam; bu bölgedeki metrekare fiyatlarının bilgisini verebilirmisiniz, ayrıca satmaktan vazgeçilip ilerde değerlendirilmek üzere elde tutulabilir mi, bu bölgede yapılabilecek herhangi bir yatırım mevcut mu veya plan dahilinde midir? Şİmdiden teşekkür ederim, iyi çalışmalar,

Saygılar.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.84 saniye