Hata
  • JFTP::login: Unable to login
  • JFTP::store: Unable to use passive mode
  • JFTP::store: Unable to use passive mode

Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Arsa 26 Şub 2012 00:16 #433

• muallim1979
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Herkese bol kazançlı sağlıklı günler diliyorum.
Sayın Serhan Bey aranıza yeni katıldım çalışmalarınızı takdir ediyorum.Hekese elinizden geldiğince yardımcı olduğunuz için teşekkürler.Yakupabdal 355 parselde 150 m2 hissem var 1971 yılında edindim.Bugüne kadar vergisi ödenmemiştir.Tahminen ne kadar borç çıkar,bir de değeri hakkında bilginiz var mı.Hayırlı işler dilerim

Teşekkür 26 Şub 2012 00:42 #434

• muallim1979
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Merhaba Serhan Bey,
Öğrenmek istediğim konu hakkında yeterli bilgileri mail adresime yollamışsınız.İlginize sonsuz teşekkürler.Sağlıklı ve bol kazançlı günler dileğiyle.

Cvp: Teşekkür 26 Şub 2012 08:41 #435

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
muallim1979 yazan:
Herkese bol kazançlı sağlıklı günler diliyorum.
Sayın Serhan Bey aranıza yeni katıldım çalışmalarınızı takdir ediyorum.Hekese elinizden geldiğince yardımcı olduğunuz için teşekkürler.Yakupabdal 355 parselde 150 m2 hissem var 1971 yılında edindim.Bugüne kadar vergisi ödenmemiştir.Tahminen ne kadar borç çıkar,bir de değeri hakkında bilginiz var mı.Hayırlı işler dilerim

muallim1979 yazan:
Merhaba Serhan Bey,
Öğrenmek istediğim konu hakkında yeterli bilgileri mail adresime yollamışsınız.İlginize sonsuz teşekkürler.Sağlıklı ve bol kazançlı günler dileğiyle.

Sayın muallim1979;
Teşekkür ederiz. Foruma hoşgeldiniz. Dün gece mail adresinize bilgileri yolladım ancak şimdi yaptığım kontrolde vergi meselesini atladığımı gördüm. Tahminime göre toplam vergi borcunuz ~ 200 TL civarındadır. Belki biraz daha az olabilir. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 26 Şub 2012 08:56 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: muallim1979

Cvp: Teşekkür 28 Şub 2012 10:27 #437

• vivera
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
Sayın Serhan Bey

Gölbaşından alım tavsiye eder misiniz (10 yıl içinde değerlenebilecek) ? Tavsiye ederseniz özellikle hangi bölgelerden alım yapılabilir? (güneykent projesine dahil olabilir)

Saygılar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Şub 2012 13:04 #438

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sayın vivera;
Gölbaşı bölgesinde imarlı alanlar yada planlı alanlar veya bunların yakınlarındaki arazilere yatırım yapmak uygundur. Örencik, Hacılar, Koparan Tuluntaş Mahmatlı Ahiboz Karagedik Oğulbey ve adını sayabileceğimiz daha bir çok yer var. Hedeflerinizle örtüşebilecek alanları tercih etmelisiniz. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Şub 2012 14:45 #439

• vivera
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
Sayın Serhan Bey

Cevabınız için çok teşekkürler.

Üstadım, yatırım için Gölbaşı bölgesi mi yoksa Mühye-Karataş bölgesi mi dersiniz?

Saygılar
Sayfa oluşturulma süresi: 4.47 saniye