Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Şub 2012 08:27 #408

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
meltem yazan:
Merhaba,
Hissenette bir üye soruyor.Mühye,Karataş,Yakupaptal...25 yılda bu bölgeden kazanan oldu mu diyor.Beklemekten bunalmış olabilir,hiç arsa sahibi olmaksızın uzayan süreçte güven kaybı içinde olabilir.Sebebini bilemiyorum.Ancak bu soruya samimi ve doğru bir cevap vermek isterim.Tam 24 yıl önce aldığım Karataş arsasından,şu anda henüz imar geçmemiş olmasına rağmen çok ama çok kazandığımı düşünüyorum.Önümüzdeki bahar itibarı ile ise,bu kazancın hız kazanacağına inananlardanım.Doğru yerden,doğru insandan alınan her arsa,sabırla kazandırır.Paylaşmak istedim.

Sevgili Meltem Abla,
Görüşünüze aynen katılıyorum. Doğru yerden yapılacak bir yatırım sabır gösterildiği taktirde her daim kazandıracaktır. Zamanında Kooperatif kurarak yapmış olduğunuz yatırım bugün Karataş köyünün yoğun tercih edilen alanları içerisindedir. Ve planlıdır. Bu sebeple ileriye dönük kazancınızın daha yüksek olacağını tahmin ediyorum. Sağlıkla kalınız.
Selam ve Saygılarımla
Serhan

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 08 Şub 2012 08:30 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Şub 2012 08:36 #409

• sipahis
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
emlaksan yazan:
sipahis yazan:
Selamlar, pursaklar kurusarı ve gümüşoluk mevkii ile ilgili görüşlerinizi merak ediyorum. çok sayıda projeden bahsediliyor. Yatırım için uygunmudur?

Sayın sipahis;
Kişisel olarak Pursaklar Kurusarı ve çevresi için olumlu düşüncelere sahibim. Fuar Alanı bölgesine yakın sayılabilecek mesafedeler. Yanı sıra bahsi geçen diğer projelerle birlikte Raylı Sistem güzergahına yakın oluşları da avantaj olacak diye düşünüyorum. Yine bu istikamette gelişim gösteren Karacaören de göze çarpan yerler arasındadır. En azından bu sebeplerle dahi yatırım açısından uygundur diyebiliriz.
Selamlar,
Serhan

Serhan Bey,
İlginiz ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Hayırlı günler..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Şub 2012 23:20 #410

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın sipahis;
Rica ederim. Sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Şub 2012 14:38 #412

• satlihan
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Herkese Merhabalar...

Üyelik işlemleri sırasında karşılaştığım hassasiyet beni şaşırttı, doğrusu beklemiyordum. Çok teşekkür ederim ilginize...

Susuz 949 ve 3236 parseller ile yuva 1717 parsel hakkında bilgilerinizi ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim... hangisi tercih edilmeli sizce?

aslında ben 70-75 bin TL civarında bir yatırım planlıyorum. bu çerçevede önerebileceğiniz farklı yerler olursa çok sevinirim...

Saygılar...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Şub 2012 20:43 #413

• adem1965
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
sayın serhan bey böyle bir forum açtığınız içinsize teşekkür ederim.Ben size Bağlumun son durumunu sormak istiyorum. Geçtiğimiz ocak ayında ihaleye çıkıldığını belirtmiştiniz. Bunu detaylı açıklarsanızmısınız.Şimdiden teşekkür ederim. selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Şub 2012 21:25 #414

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın satlihan;
Merhabalar. Rica ederiz. Biz de ilginize teşekkür ediyoruz. Susuz 949 parsel 10.250 m² toplam alana sahiptir. Az hissedarlıdır. Yine 3236 numaralı parsel ise 3360 m² ve yaklaşık 20 hissedarlıdır. Yuva 1717 parsel ise 23.750 m² toplam büyüklükte ve ~ 25 hissedarlıdır. Bu yerlerden 949 un yarısı konut planlı alana dahil olmuş. 3236 nın tamamı konut alanıdır ve 1717 ise tarımsal alan olarak tanımlanmıştır. Kişisel tercihim 3236 olurdu diye düşünüyorum. Planlama açısından belli bir seviyeye erişmiş bu bölgeye alternatif önermek istemiyorum. Bölgede yatırım yapmanıza mani bir durum yok. Gönlünüze göre güzel bir yatırım gerçekleştirmenizi dilerim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 10 Şub 2012 21:28 Düzenleyen emlaksan.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.70 saniye