Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Şub 2012 20:43 #402

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.

Değerli Forum Okurları

Kandiliniz Mübarek Olsun
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 03 Şub 2012 20:44 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Şub 2012 11:07 #403

• sipahis
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
Selamlar, pursaklar kurusarı ve gümüşoluk mevkii ile ilgili görüşlerinizi merak ediyorum. çok sayıda projeden bahsediliyor. Yatırım için uygunmudur?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Şub 2012 11:25 #404

• vivera
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
Sayın Serhan Bey

Şehitali 'de bir villa kooperatifi edinmeyi yatırım açısından değerlendirir misiniz? Şehitali civarı da ilerdeki bir Dodurga projesi veya başka bir diğer projeden faydalanır mı?

Bu konulardaki değerli fikrinizi öğrenmek isterim.

Çok Teşekkürler

Saygılar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Şub 2012 16:38 #405

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Merhaba,
Hissenette bir üye soruyor.Mühye,Karataş,Yakupaptal...25 yılda bu bölgeden kazanan oldu mu diyor.Beklemekten bunalmış olabilir,hiç arsa sahibi olmaksızın uzayan süreçte güven kaybı içinde olabilir.Sebebini bilemiyorum.Ancak bu soruya samimi ve doğru bir cevap vermek isterim.Tam 24 yıl önce aldığım Karataş arsasından,şu anda henüz imar geçmemiş olmasına rağmen çok ama çok kazandığımı düşünüyorum.Önümüzdeki bahar itibarı ile ise,bu kazancın hız kazanacağına inananlardanım.Doğru yerden,doğru insandan alınan her arsa,sabırla kazandırır.Paylaşmak istedim.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Şub 2012 07:39 #406

• emlaksan
  • Yönetici
sipahis yazan:
Selamlar, pursaklar kurusarı ve gümüşoluk mevkii ile ilgili görüşlerinizi merak ediyorum. çok sayıda projeden bahsediliyor. Yatırım için uygunmudur?

Sayın sipahis;
Kişisel olarak Pursaklar Kurusarı ve çevresi için olumlu düşüncelere sahibim. Fuar Alanı bölgesine yakın sayılabilecek mesafedeler. Yanı sıra bahsi geçen diğer projelerle birlikte Raylı Sistem güzergahına yakın oluşları da avantaj olacak diye düşünüyorum. Yine bu istikamette gelişim gösteren Karacaören de göze çarpan yerler arasındadır. En azından bu sebeplerle dahi yatırım açısından uygundur diyebiliriz.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 08 Şub 2012 07:41 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Şub 2012 08:09 #407

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın vivera;
Şehitali arazisi Ballıkuymcu ile Dodurga arasında gerçekleşecek her projeden olumlu etkilenir diye düşünüyorum. Çünkü master planda öneri alarak onaylanan Güneybatı Mia Projesi içerisinden Ballıkuyumcu ve deamına doğru açılması öngörülen bulvarın aynı zamanda Şehitali önlerinden geçmesi beklenmektedir. Köyün Eskişehir yoluna doğru önlerinde Güneybatı Otogarı önerilmiş. Yine bu istikamette bir çok özel projeler mevcuttur. Hiç şüphesiz alınacak arsanın toprak üzerinden değerlendirilmesi ve plandaki konumunun incelenerek sonuca varılması en uygun yöntem olacaktır. Yanı sıra bugün arsa payına ödeyeceğiniz bedel ile inşa edilecek yapının maliyetini göz önünde bulundurmanız faydalı olabilir. Bu noktada gireceğiniz projenin özellikleri, Şehitali geneli açısından var olan yada önerilen diğer projelerin toprağa kazandıracağı vizyon mukayeseler ve çıkarılacak sonuçlar açısından önemlidir. Kişisel görüşüm bu şekilde. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 08 Şub 2012 08:14 Düzenleyen emlaksan.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.58 saniye