Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 Şub 2012 16:27 #396

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Merhaba sevgili forum dostları,
Bugün nette gezinirken,902 Güneypark ile ilgili güzel bir yeni haber yakaladım.Sinpaşın şantiyeyi kurduğu,hummalı bir faaliyet içerisinde olduğu,bu soğuk kış koşullarında bile yoğun bir çalışma temposunda olduğunu gösteren bir yazı ve fotoğraflar.
Nisan 2012 tarihinde görkemli bir açılış yapılacağına dair yetkililerden alınan duyum.Şantiyenin tanıtım ofislerini kurma çabaları ve niceleri.Gerek bu bölgeden gerekse komşu Karataşdan beklentisi içinde olan değerli forum dostlarımızın bu vesile ile dikkatini çekmek,bir nebze yüzlerini gülümsetmek istedim.
Yazıya Google dan ulaştım.Başlık olarak BİR İZ OLSUN yazdım.Tıklayınca karşınıza HASAN İLDOĞAN adlı bir şahsın kişisel blogundan nete koyduğu BİR İZ OLSUN başlıklı yazısı ve fotoğrafları çıkıyor zaten.İlgilenenlerin bu yolla kolayca yazıya ve fotoğraflara ulaşması mümkün.
Günlerdir soğuktan üşüdük,bunaldık.Bu güzel gelişmenin içimizi ısıtması umuduyla....
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 Şub 2012 20:35 #397

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sevgili Meltem Ablacığım
Değerli paylaşımlarınız için teşekkürler. Karataş ve Mühye yatırımcıları açısından çok güzel haberler bunlar.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Şub 2012 10:13 #398

• miader
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 14
Serhan Bey tekrardan Merhaba

Dediğiniz gibi 2009 yılında almıştım. Siz değerli uzmanların görüşleri bizim için çok önemli. Ben burayı 10 yılda kazanç sağlarım ümidiyle almıştım. Umarım herşey yolunda gider. Bu bölge ile alakalı fiyat değerlendirmeleriniz ve de nasıl, ne gibi gelirşmelerin bu bölgeyi canlandıracağı konusunda ki tesbitlerinizi ilgiyle bekliyor olacağım..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Şub 2012 15:40 #399

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın miader;
Merhabalar. Havaalanı koridorunda Raylı Sistem başta olmak üzere Fuar Alanı gibi önemli projelerin fark yaratacağı açıktır. Bu sebeple anılan koridora yakın konumlu yerlerin arazileri de olumlu etkilenecektir. Fiyat hususunu Şubat ayı içerisinde incelemek niyetindeyim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 03 Şub 2012 15:40 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Şub 2012 15:47 #400

• acdee1
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
Merhab arkadaslar, bi sorum olacakti :

google earthden bi yer aradimizda, uydu goruntusunu ustune - parsel veya ada numarasi veren bi site veya program taniyomusunuz?

Boylece arsa larin parsel numaralariyla arma yapip gormek daha enteresan olabilir.
Umarim bi cevap bulurum

Hayirli gunler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Şub 2012 20:03 #401

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın acdee1;
Biz netcad programı kullanıyoruz. Profesyonel olmayanlar için fiyatı mantıklı gelmeyebilir.
Tahminen 4-5 bin lira civarlarındadır.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 03 Şub 2012 20:05 Düzenleyen emlaksan.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.68 saniye