Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Oca 2012 12:10 #383

• aydın
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
sayın emlaksan
benim çubuk - yazır köyü arasında bir tarlam var. tarla 6000m2 olup tam olarak cubuktan yazır köyüne giden yolun ortasında, çubuk merkeze yaklaşık 5-6 km uzaklıkta. buraların imar durumu veya geleceğe yönelik herhangi bir çalışma yapılıp yapılmadığı hakkında bilgi edinmek isterim. buraların geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz. gelecek vadeden bir bölgemidir. saygılarımı sunuyorum

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Oca 2012 12:36 #384

• acdee1
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
Herkese Merhabalar,
oncelikle buradan fikir alisverisi yapip vatandaslari guzel yonlendiren sayin serhan beye tesekurler.

Benim sorum soyle :

asagi yukari 35000 tl bi birikintim var ve Yakupabdal - Karatas bolgesinden 3-5 sene icerisinde iyi getirisi olacak Arsa ariyorum (kat karsiligi mutahite verilecek de olabilir).

Bazi yer ler duydum - civanpinari - ikea arkasi - polis akademisi - diye fakat tam olarak bi bilgim yok.

Acaba bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz??

Tesekurler ve hayirli isler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Oca 2012 13:37 #385

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
aydın yazan:
sayın emlaksan
benim çubuk - yazır köyü arasında bir tarlam var. tarla 6000m2 olup tam olarak cubuktan yazır köyüne giden yolun ortasında, çubuk merkeze yaklaşık 5-6 km uzaklıkta. buraların imar durumu veya geleceğe yönelik herhangi bir çalışma yapılıp yapılmadığı hakkında bilgi edinmek isterim. buraların geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz. gelecek vadeden bir bölgemidir. saygılarımı sunuyorum

Sayın aydın;
Teşekkür ederim. Yazır Köyü nün lokasyonu güzel. Arazinin bir bölümü sanayi bir bölümü organize tarım ve bir bölümü de rekreasyon alanı olarak işaretlidir. Diğer alanlar tarımsal statüsünü koruyacak şekilde önerilmiş. Master plan açısından böyle. Unutmadan mevcut köy yerleşkesinin batısında ve güney ucunda köy bazlı konut gelişme alanları da önerilmiş vaziyettedir. Alt planlar takibimde olmadığından araştırma yapmanızda fayda var. Bölge gelişimi açısından olumlu düşüncelere sahibim. Bilgilerim ve kişisel görüşüm bu istikamettedir. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 30 Oca 2012 13:50 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Oca 2012 13:48 #386

• emlaksan
  • Yönetici
acdee1 yazan:
Herkese Merhabalar,
oncelikle buradan fikir alisverisi yapip vatandaslari guzel yonlendiren sayin serhan beye tesekurler.

Benim sorum soyle :

asagi yukari 35000 tl bi birikintim var ve Yakupabdal - Karatas bolgesinden 3-5 sene icerisinde iyi getirisi olacak Arsa ariyorum (kat karsiligi mutahite verilecek de olabilir).

Bazi yer ler duydum - civanpinari - ikea arkasi - polis akademisi - diye fakat tam olarak bi bilgim yok.

Acaba bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz??

Tesekurler ve hayirli isler

Sayın acdee1;
Olumlu düşünce ve ifadeleriniz için teşekkür ederim. Karataş bölgesinde köyün kuzeyinde yer alan parselleri değerlendirmeye almanızı öneririm. Yakupabdal da ise köyiçi bölgesi ile Toki Projesinin hemen yakınındaki sırtlarda bulunan ve planda öneri alan parseller mercek altına alınabilir. Gönlünüze göre güzel bir yatırım gerçekleştirmenizi diliyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan

.
Son Düzenleme: 30 Oca 2012 13:50 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Oca 2012 14:08 #387

• acdee1
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
Merhablar,

serhan bey ceabiniz icin tesekurler.

Fakat mumkunse bana ilgilenebilecegim parsel numaralarini verebilirmisiniz? rica etsem

hayirli gunler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 31 Oca 2012 17:13 #388

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın acdee1;
Rica ederim. Karataş bölgesinde köyün kuzeyinde yer alan parselleri inceleyiniz. Parsel numarası verebilmek için özel çalışma yapmam gerekir. Bu sebeple genel ifade kullandım. Yakupabdal da köyiçi veya Toki Bloklarına bakan kısımda planlı parseller tercih edilebilir. Yine nokta bir parsel önerebilmek için plan, hissedar yapısı ve diğer kriterler açısından çalışma yapmak icabeder. Gelişi güzel öneri yapmayı uygun bulmuyorum. Eğer araştırma şansınız yoksa bana 0532 5544294 numaralı telefonumdan ulaşabilirsiniz.
Selamlar,
Serhan
Sayfa oluşturulma süresi: 0.64 saniye