Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Oca 2012 20:01 #371

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın asicek;
Bahsettiğiniz yatırım şekli de gayet mantıklıdır. Yeri iyi seçildikten sonra niçin olmasın ..
Selamlar,
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 19 Oca 2012 20:02 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 20 Oca 2012 16:01 #372

• vivera
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
Sayın SERHAN BEY

Değerli yanıtlarınıza çok teşekkür ederim.

Üstadım, Yakupabdal köyiçi metrekare 45 TL size göre nasıl bir fiyat? Köyiçi parsel olması yatırım için bir sakınca yaratır mı?

Ayrıca Karataş ve Yakupabdal için Büyükşehir ve Çankaya belediyesi itilaflı diyorlardı . Bu durumda bir değişiklik var mı? İmar için öngördüğünüz süreç nedir?

Saygılar sunar , tekrar teşekkürler ederim.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Oca 2012 03:14 #373

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın vivera;
Rica ederim. Yakupabdal köyiçi plana dahil olan parseller için sorguladığınız rakam bence çok uygun. Bunun altında bir rakam bulunabilir mi emin değilim. Köyiçi bölgelere yatırımın sakıncası yok kanımca. Bir ihtimal köyiçi bölgeler mevcut statülerini çevrelerine göre biraz daha geç yitirebilirler. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 21 Oca 2012 09:31 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 22 Oca 2012 23:10 #374

• voli
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
merhaba,

ben ballıkuyumcuda bir yer sormak istiyorum.

ballıkuyumcu 50 parsel hakkında fikriniz veya bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 22 Oca 2012 23:36 #375

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın voli;
Ballıkuyumcu 50 parsel toplamda 262.200 m² dir. Bu parselin yerini ve hissedar yapısını tesadüfen çok iyi biliyorum. Bir komşumun burada hissesi var. Bir dönem satışa çıkarmıştı. Esnaflar yanılmıyorsam o tarihte m² sine 45-50 lira gibi rakamlar teklif ettiler demişti. Ancak bunu kabul etmediğini sonrada sahibinden satılık olarak ilana verdiğini ve 55-60 lira civarlarından alıcı çıktığını söylemişti. Yine de satmadı diye bilgim var. Lokasyon açısından tarlayı beğeniyorum. Raylı Sistem geçecek hatta yakın sayılabilecek durumdadır. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 22 Oca 2012 23:45 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Oca 2012 20:41 #376

• voli
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
emlaksan yazan:
.
Sayın voli;
Ballıkuyumcu 50 parsel toplamda 262.200 m² dir. Bu parselin yerini ve hissedar yapısını tesadüfen çok iyi biliyorum. Bir komşumun burada hissesi var. Bir dönem satışa çıkarmıştı. Esnaflar yanılmıyorsam o tarihte m² sine 45-50 lira gibi rakamlar teklif ettiler demişti. Ancak bunu kabul etmediğini sonrada sahibinden satılık olarak ilana verdiğini ve 55-60 lira civarlarından alıcı çıktığını söylemişti. Yine de satmadı diye bilgim var. Lokasyon açısından tarlayı beğeniyorum. Raylı Sistem geçecek hatta yakın sayılabilecek durumdadır. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan

teşekkür ederim, verdiğiniz bilgiler için
Sayfa oluşturulma süresi: 0.68 saniye