Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Oca 2012 12:49 #365

• asicek
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
yakupabdal civanpınar mevkide 1178 parsel ederi konumu durumu bilgisi olan varmıdır_?
teşekkürler saygılar.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Oca 2012 17:54 #366

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın asicek;
Hesabınız doğru. Tabii belki yükleniciler hemen %50 ile başlamayabilirler. Zaman içerisinde taşlar yerine oturdukça oranlar artacaktır. Diğer yandan kısa-orta vade içerisinde 200 bin ile girilen ve ~ 600 binTL ye ulaşması beklenen bir yatırım için uygundur denebilir. Bu biraz da kişisel tercihlerle alakalı diye düşünüyorum. Gönlünüze göre güzel bir yatırım gerçekleştirmenizi diliyorum.
Selamlar,
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: asicek

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Oca 2012 19:42 #367

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın asicek;
Yakupabdal 1178 parsel toplamda 15.450 m² dir ve 60+ hissedarlıdır. Eğer vasfı tarla ise satışı paydaşları haricindeki 3.şahıslara kapalıdır. ( 5578 sayılı kanun ... )
Selamlar,
Serhan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Oca 2012 08:37 #368

• asicek
  • Taze Forumcu
ilginize teşekkür ederim,
bir önerim olacak, ana forma 20-30 yıl sürede yatırım için nereler olabilir diye bir başlık açsak diğer arkadaşlarında görüşlerini paylaşsak yada m2 si 1 lire olan yatırım yerleri gibi ne dersiniz sadece bir fikir,
saygılar, hakan çelik

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Oca 2012 10:01 #369

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın asicek;
Rica ederim. Yeni bir topic açabileceğimiz gibi bu başlık altında tüm forum üyeleri sorunuzla alakadar görüşlerini açıklayabilirler. Uzun süredir m² si 1-2 lira olan yerler arıyorum. Ancak yerleşke dahilinde mantıklı olabilecek alanlarda bu fiyatlara yer bulamıyorum. Yani planlı alanların yakın çevresinden bahsediyorum. Ancak mücavir alan dışarısında bu tarz yerlere rastlamak mümkün. Hiç şüphesiz imarsız her toprak parçası yatırıma mantık dahilinde bir fiyattan girilmiş ise 20-30 yıl gibi bir vade içerisinde kıymetlenecektr.
Selamlar,
Serhan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Oca 2012 12:39 #370

• asicek
  • Taze Forumcu
ilginize teşekkür ederim , mantılı olmasada görüşlerinizi bilmek isterim, saygılar.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.67 saniye