Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Ara 2011 19:17 #321

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sevgili Meltem Abla,
Rica ederim. Bizler de Umur Ağabeyimiz ve Meltem Ablamız gibi Can Dostlar , bilgi paylaşımına gönül vermiş değerler kazandık. İyi ki varsınız. Selam Sevgi ve Saygılarımla
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 26 Ara 2011 14:10 Düzenleyen emlaksan. Sebep: yazım düzenleme

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 26 Ara 2011 13:45 #322

• emlaksan
  • Yönetici
ALINTI:
Sayın Serhan Bey

Forumunuza yeni katıldım. Epeydir ilgiyle takip ediyorum. Yüksek tecrübenize dayanarak 5-6 yıl vade gözeterek 80.000 TL. lik nerelere yatırım yapabiliriz?

Saygılar

Sayın vivera;
Rica ederim. Olumlu düşünce ve ifadeniz için ayrıca teşekkür etmek isterim. Sorunuzda 5-6 yıl vade içerisinde 80 bin TL civarında bir güç ile hangi bölgeye yatırım yapılabileceğini sormuşsunuz. Aslına bakarsanız uygun olan bir çok yatırım bölgesi var. Eğer vadeyi 5-6 yıl değil de ortalama 5-10 yıl arasında düşünürsek bu durumda Dodurga, Ballıkuyumcu, Yakupabdal, Karataş, Mühye, Karacaören (imarlı ve yakın zaman içerisinde kat karşılığı verilebilecek alan) Saray ın yeni uygulamaya alınacak bölgeleri ile farklı istikamette tercih edilebilecek alternatif yerler de mevcuttur. Eğer Ankarada iseniz hafta içi veya bir cumartesi günü ofisimize uğrayarak bölgeleri plan pafta uydu üçgeni içerisinde inceleyip konuya tam manasıyla hakim olabilirsiniz. Böylelikle planlama yapılan bölgelerde gelişi güzel alım yapmak yerine belli projelere yakın doğru alanları tercih ederek olabilecek en iyi yatırımlardan birini gerçekleştirebileceğinizi düşünüyorum. Ayrıca size önerilen yerler var ise bunları mercek altına alarak size destek verebiliriz. Bilgi ve tecrübelerimiz siz ve tüm forum okurlarına koşulsuz açıktır. Sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 27 Ara 2011 09:16 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 27 Ara 2011 09:54 #323

• vivera
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
Sayın Serhan Bey

Nazik cevabınız için çok teşekkür ederim. Saray Karacaören derken Pursaklar'dan bahsediyorsunuz değil mi? Ayrıca Akyurt ve Yenikent (Sincan) hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum. Saygılar sunuyorum.

Teşekkürler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 27 Ara 2011 17:20 #324

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın vivera;
Rica ederim. Evet Pursaklar tarafı Karacaören bölgesinden bahsediyorum. Karacaörende Ticaret Merkezinin karşısında ana bulvara cepheli bir parselde şahsi yatırımımız var. Kat karşılığı vermek niyetindeyiz. Teklif geldi ancak bir müddet daha beklemeyi uygun gördük. Biliyorsunuz Toki Blokları bu bölgeyi müthiş hareketlendirdi. Daha önce villa imarlı olan bu bölgede plan revizyona alındı ve 10 katlı blok tarz uygulamaya gidildi. Metro ulaşımının devreye girmesiyle birlikte mevcut hareketliliğin doğal olarak daha da artacağı değerlendirilmektedir. Toki Blokları çevresinde emsali yüksek ve 10 katlı olan bu bölgede şu an için girilecek bir yatırım kısa-orta vade içerisinde sahibine hatırı sayılır bir kazanç sağlayacaktır. Öneriyorum. Diğer yandan Akyurt yakın takibimde değil. İleriye dönük Fuar Projesinden olumlu etkilenmesi ihtimaller dahilindedir. Bu arada Akyurt a doğru döndüğünüzde Altınova denilen bir yer var. Gerek Fuar Projesine gerekse yapılacak metro hattına yakınlığı sebebiyle bu yöne yatırım yapacakların en azından değerlendirmeye almalarında fayda var diye düşünüyorum. Son olarak Sincan Yenikent gelişim içerisinde görülüyor. Ancak yakın takib etmiyorum. Eğer lokasyonu belli bir alan varsa veya olursa araştırarak değerlendirmeye alıp destek verebiliriz. Sağlıkla kalınız.
Selam ve saygılarımla,
Serhan
Son Düzenleme: 27 Ara 2011 17:43 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Ara 2011 18:03 #327

• emlaksan
  • Yönetici
Baran yazan:
Serhan Bey merhaba,

Kusura bakmayın sizi rahatsız ediyorum,Hisse net forum'da verdiğiniz
bilgileri dikkatle takip ediyorum.Aynı zamanda bıkmadan verdiğiniz
cevaplar için teşekkür ediyorum.Bende affınıza ve bilginize sığınarak
aşağıda bulunan arsaların yaklaşık
piyasa fiyatlarını sizden öğrenebilirmiyim.Müsait olduğunuzda cevap
verebilirseniz çok sevinirim.

İlginiz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

MEVKİİ ALANI m2 PARSEL NO
SOLAK 805 1587
SOLAK 8.640 1022
SOLAK 12.950 1606
AYVAT DERESİ-CİVANPINARI 220 1267
AYVAT DERESİ-CİVANPINARI 3.450 1265
CİVANPINARI-KADILARIN BELİ 21.200 1155
KORUBAĞLARI 30.720 674
PİRİ BOSTAN 12.450 627
DOLAY KUZEY 1.420 606
DOLAY KUZEY 3.660 504
DOLAY KUZEY/TELLİKAYA 3.680 489
DOLAY KUZEY 3.840 506
YERLİBEL 15.750 1577

Sayın Baran;
Rica ederim. Olumlu ifadeniz için ben de size teşekkür ederim. Yardımcı olmaya çalışacağım. O bölgede fiyatları yakın takib eden ve alım satımda bulunan bir dostuma parselleri sorup size bilgi aktaracağım. Bir kaç gün alabilir. Acil bir durum var ise bana 0532 5544294 numaralı cep telefonumdan ulaşabilirsiniz. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan

.
Son Düzenleme: 28 Ara 2011 18:05 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 31 Ara 2011 10:50 #328

• emlaksan
  • Yönetici
.

Yeni yılın tüm dostlarımıza sağlık mutluluk ve bol kazançlar getirmesini,
Vatanımıza birlik beraberlik ve huzurun hakim olmasını diliyorum.
Selam ve saygılarımla
Son Düzenleme: 31 Ara 2011 10:53 Düzenleyen emlaksan.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.65 saniye