Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Ara 2011 12:41 #315

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sayın hacı gümeli mehmet;
Yeşildere de sorduğunuz parseli inceledim. Lokasyonu güzel. Tatlı bir eğimle Samsun Yolunu Yeşildereye bağlayan asfalta cepheli vaziyettedir. Elektrik ve su gibi imkanları da var. Bunu avantaj olarak değerlendiriyorum. 15-16 dönüm civarında ve L biçimli bir tarla. Uydu incelemesinde hemen yanında geniş bahçeye sahip nizami bir ev gördüm. Bir kaç yıl evvel o bölgede çalışma yapmıştım. Elmadağ ile Hasanoğlan arasında kalan bu bölgeyi sakinlik ve doğal yapı arayanlara önerebiliriz. Fiyatlar konusunda net ve güncel bilgilere sahip değilim. Araştırmanızı öneriyorum.
Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 21 Ara 2011 12:51 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Ara 2011 14:49 #316

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Merhaba,
Hissenet foruma üye olmadığım için,orada soru yönelten bir arkadaşımıza buradan yardımcı olmak istedim.
Atasayanlar kooperatifine üye olmak arzusunda olduğunu ve kararsızlığını dile getirmiş.Biz halen yapılmakta olan Elitatasayanlar Yaşamkent adresli kooperatiflerinin üyesiyiz.Son derece titiz,sağlam iş çıkaran,ilkeli ve disiplinli bir ekip olarak çalışıyorlar.İnşaatlarımız,üstün inşaat kalitesinde ve güvenli yapılar.Henüz kaba inşaatımız tamamlandı.Ancak örnek dairemizi görebilirler.Sevgili Serhan,belki bu yazıyı da ekleyerek cevaplamak istersin diye yolluyorum.İnsana yardım bizim koşulsuz tavrımızdır.
Herkese sağlıklı,mutlu ve başarılı bir yıl dilerim.Meltem Akat
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Ara 2011 16:07 #317

• vivera
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
Sayın Serhan Bey

Forumunuza yeni katıldım. Epeydir ilgiyle takip ediyorum. Yüksek tecrübenize dayanarak 5-6 yıl vade gözeterek 80.000 TL. lik nerelere yatırım yapabiliriz?

Saygılar
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Ara 2011 16:58 #318

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın vivera;
Rica ederim. İzninizle konuyu genel hatlarıyla düşünüp sonrasında bilgi ve düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.
Selam ve saygılarımla,
Serhan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Ara 2011 17:01 #319

• emlaksan
  • Yönetici
meltem yazan:
Merhaba,
Hissenet foruma üye olmadığım için,orada soru yönelten bir arkadaşımıza buradan yardımcı olmak istedim.
Atasayanlar kooperatifine üye olmak arzusunda olduğunu ve kararsızlığını dile getirmiş.Biz halen yapılmakta olan Elitatasayanlar Yaşamkent adresli kooperatiflerinin üyesiyiz.Son derece titiz,sağlam iş çıkaran,ilkeli ve disiplinli bir ekip olarak çalışıyorlar.İnşaatlarımız,üstün inşaat kalitesinde ve güvenli yapılar.Henüz kaba inşaatımız tamamlandı.Ancak örnek dairemizi görebilirler.Sevgili Serhan,belki bu yazıyı da ekleyerek cevaplamak istersin diye yolluyorum.İnsana yardım bizim koşulsuz tavrımızdır.
Herkese sağlıklı,mutlu ve başarılı bir yıl dilerim.Meltem Akat

Sevgili Meltem Abla,
Yazınızı hisse.net üzerinde '' Ankara da Nereden Arsa Alınabilir '' topiğinde paylaştım. Bilgi paylaşımına verdiğiniz destek sebebiyle teşekkür ederim. Sağlıkla kalınız.
Selam ve saygılarımla,
Serhan
Son Düzenleme: 24 Ara 2011 17:02 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Ara 2011 17:06 #320

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Sevgili Serhan,
Ben de sana yürekten teşekkür ediyorum.O güzel yüreğin,insanlara yardımcı olmak için çırpındı hep.Senin gibi bir kardeşe sahip olmanın haklı gururuyla doluyuz.İyi ki varsın ve bizim can kardeşimizsin.Herşey gönlünce olsun.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.62 saniye