Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Ara 2011 05:55 #297

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın ulusoyc;
Rica ederim. Parselin lokasyonunu inceledikten sonra düşüncelerimi paylaşacağım.
Selamlar,
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Ara 2011 17:06 #298

• zirve
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
merabalar seyhan abi.ballıkuyumcuda bikaç ada parseller vermiştim lokasyonlarına bakıp değerlendirme yaıcaktın unuttunuz heralde

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Ara 2011 21:06 #299

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın zirve;
Merhabalar. Yoğunluk ve pafta güncellemeleri sebebiyle henüz yerlere bakamadım. Çarşamba günü inceleyip akşam saatlerinde düşüncelerimi yazarım. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 12 Ara 2011 21:42 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Ara 2011 22:09 #300

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın ulusoyc;
Bahsettiğiniz parsel orta yoğunluklu konut alanları içerisinde tanımlıdır. Fiyat olarak 50+... lira civarında olması gerekir. Son dönemde o kısımdan bir satışa şahit olmadığım için tahminen yazıyorum. Belediye raicinden gösterilmek durumunda olan hisseler - şufa riski sebebiyle - genel olarak piyasa raiçlerinden biraz daha düşük fiyattan bulunabiliyor. Bu hususun altını çizmek istiyorum. Hiç şüphesiz bir kaç lira daha ucuz diye riske girmekte mantıklı değil. Diğer yandan ileriye dönük Dodurga arazisinin hareketli olacağını düşünüyorum. Satmayıp bekleyenlerin kazanacağı bir tablo yaşanacağı kanısındayım. Çünkü planlama hayli renkli. Zaten çevredeki yapılaşmaya bakıldığında gelişim kolayca hissediliyor. Kaldı ki bölgenin 10 yıl evvel ki durumunu hatırlayanlar yapılaşma manasında gerçekleşen hızı ve dolayısıyla gelişim tablosunu daha kolay kavrayacaklardır. İmar konusunda size şunu söyleyebilirim. Bir çalışma başlamıştı. Ancak ilgili komisyon tarlalar ekilir vaziyette olduğu için etap imarın başlamasına izin vermedi. Bildiğim bu. Aslına bakarsanız şehirleşmenin kıyılarına dayandığı bu gibi yerlerin tarımsal vasıfları tartışılabilir. Benim aklımdan geçen 5 yıl civarlarında ancak ucunu açık düşünseydim maximum 8-10 yıl bekleme öngörürdüm. Sürpriz de olabilir...
Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 13 Ara 2011 11:26 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: ulusoyc

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Ara 2011 12:45 #301

• legionnaire1
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 6
Serhan Bey merhaba, cevabınızı halen bekliyorum )

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Ara 2011 06:37 #302

• emlaksan
  • Yönetici
.

Sayın legionnaire1;
Merhaba Bahsettiğiniz parselleri inceledim. Şu an için her hangi bir çalışmanın söz konusu olmadığını öğrendim. Tarla vasıflarını korumaktalar. Ek olarak yanılmıyorsam 1315 in üzerinde enerji nakil hattı bulunmaktadır. Fiyat hususunda ince eleyip sık dokumanızı öneriyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Sayfa oluşturulma süresi: 0.66 saniye