Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Ara 2011 09:01 #291

• legionnaire1
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 6
Merhabalar.
Ben dün size telefonla ulaşmıştım ama bu foruma yönlendirmiştiniz. Umarım hatırlamışsınızdır. Bir arsa hakkında görüş ve önerileriniz almak istiyorum.

Bana verilen bilgide arsanın Eskişehir yolu 21.km'de, Yapracık Köyü yakınlarında ve TOKİ konutlarının arka tarafında, 1572, 1304, 1315 parsellerde bulunduğu, kooperatifin yaklaşık 150 kişi olduğu ve bu arsanın etrafında da yaklaşık 50-60 kadar da kooperatif bulunduğunu söylediler. 300m2 olan hissenin yaklaşık 2 fiyatı 90-100 TL arası.

Şimdiden teşekkürler.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Ara 2011 09:06 #292

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.

Sayın legionnaire1;
Elbette hatırladım. Aradığınızda not alma imkanım yoktu bu sebeple yazarak sormanızı rica etmiştim. Bahsettiğiniz parselleri inceledikten sonra size bilgi aktarmaya çalışacağım. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: legionnaire1

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Ara 2011 08:45 #293

• emlaksan
  • Yönetici
.
10 Aralık 2011 Cumarteis günü 14:00 - 18:00 saatleri arasında Ankara Yatırım Arsalarına Bakış konulu değerlendirme toplantısı yapılacaktır. Katılmak isteyen forum okur ve takipçileri 0532 5544294 numaralı telefonumdan bana ulaşarak isim yazdırabilirler.

Adres:
Sakarya Caddesi İnkılap Sokak No 8/59 Örnek İşhanı Kat 2 Kızılay şeklindedir.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Ara 2011 09:55 #294

• legionnaire1
  • Taze Forumcu
herhangi bir ücret talep ediyor musunuz?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Ara 2011 12:30 #295

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın legionnaire1;
Tertip ettiğimiz bu mini toplantılar ücretsizdir. Tüm forum okurları ve takipçilerine açıktır. Her ay en az iki Cumartesi gününü Ankara Yatırım Bölgeleriyle alakadar bilgilerin paylaşımına ayırıyoruz. Hemen hemen tüm bölgelerle ilgili varsa plan ve sair belgeleri inceliyoruz. Katılımcıların sorularına plan - pafta - uydu üçgeni içerisinde yanıtlar arıyoruz. Genel olarak konuşulmayan ve merak edilen Şufa Hakkı ve İzale i Şuyu meselelerini, inceliklerini, riskleri nasıl ortadan kaldırabileceğimize dair bilgi ve deneyimlerimizi koşulsuz paylaşıyoruz. Sizi ve bu satırları okuyarak Ankara Yatırım Bölgeleri hakkında bilgilenmek isteyen herkesi aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Katılım için 0532 5544294 nolu telefonuma bilgi verilmesi yeterlidir. Sağlık ve bol kazançlar.
Selamlar,
Serhan

Not: 10 Aralık 2011 Cumartesi günü 14:00 - 18:00 saatleri arasında gerçekleşecek toplantımıza Emekli Tapu Kadastro Müdürü Mustafa Bey de katılacaktır. Kendisine bilgi paylaşımlarına verdiği önem ve destekten ötürü teşekkür ediyoruz.

.
Son Düzenleme: 09 Ara 2011 12:49 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Ara 2011 14:09 #296

• ulusoyc
  • Taze Forumcu
Serhan Bey Merhaba,

Sizin emlak yatırımı konusundaki fikir ve tavsiyelerinizi uzun zamandır başka bir forumda takip etmeye çalışıyordum. Önerilerinizi bu yeni forum üzerinden takip etmek daha kolay olacak diye tahmin ediyor ve emekleriniz ve samimi görüşleriniz için teşekkür ediyorum.

Benim sizden bir istirhamım olacak. Bir kaç arkadaş birlikte 7-8 yıl kadar önce Dodurga Kemahınbel mevkiinde (1277 parsel) 7000 m2 hisse almıştık. Ortaklarımızın bir kısmının bu tarlanın satılması yönünde niyet ve talepleri var. Sizce biraz daha beklemek avantaj sağlar mı? Buranın imar durumuyla ilgili gelişme var mı? Tavsiyeniz hangi yönde olur? Satılması gündeme gelirse arsamız ne kadar eder?

Kıymetli bilgileriniz için teşekkür ederim. Saygılarımla...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan
Sayfa oluşturulma süresi: 0.74 saniye