Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Kas 2011 06:22 #260

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.

Değerli Forum Dostları,
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.
Selamlar
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 06 Kas 2011 06:24 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Kas 2011 09:41 #261

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Tüm forum dostlarımızın bayramını kutlar,sağlık,huzur ve başarılar dileriz.Akat Ailesi

Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Kas 2011 10:44 #262

• aydın
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
sayın serhan bey:

eskişehir yolunda Ankaraya yaklaşık 55 km uzaklıkta Hema dişli fabrikası yanında yola cepheli yaklaşık 25 dönüm sanayi arsası vardır.
ben bu arsa ile ilgileniyorum. bu arsa hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz. buraların geleceği nasıldır. herhangi bir belediye veya resmi kurumla bir sorunu varmıdır. fiyat olarak yaklaşık ne kadardır . ne kadar bir alanı kapalı olarak fabrika yapabiliriz.
bu konularda biraz bilgi verirseniz sevinirim. eğer arsa kafamıza yatarsa sizi ziyaret etmek isteriz.
saygılar sunarım....

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Kas 2011 12:13 #263

• emlaksan
  • Yönetici
.

Sayın aydın;
İlgili yerin tapu belgesini 0312 4307677 ye fakslamanızı rica edeceğim. Hafta içerisinde mercek altına alalım. Ne zaman arzu ederseniz ofisimde buluşabiliriz. Bir gün evvel den haber ederek saati bildirmeniz yeterlidir.
Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 12 Kas 2011 15:04 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Kas 2011 11:26 #264

• emlaksan
  • Yönetici
.

Değerli Forum Dostları,
19 Kasım 2011 Cumartesi günü 14:00 - 18:00 saatleri arasında Sakarya Caddesinde bulunan ofisimizde Ankara planlarını değerlendireceğimiz bir toplantı yapılacaktır. Aşti nin taşınacağı Doğukent, Güneybatı Dodurga MİA (Merkezi İş Alanları), Ballıkuyumcu köyü, Eskişehir yolu, Mühye ve Karataş köyleri ile kuzey, güney, doğu ve batı istikametlerinde yatırım yapmaya uygun alanları ele alacağız. Ayrıca Şufa Hakkı ve İzale-i Şuyu meselelerini irdeleyeceğiz. Forum takipçisi dostlarımızın sorularına uydu-plan-pafta üçgeninde yanıtlar arayacağız. Katılmak isteyen forum dostlarımız 0532 5544294 yada 0312 4308585 numaralı telefonlarımdan bana ulaşabilirler veya . bilgi@emlaksan.com.tr adresimize e-mail göndererek telefonlarını bırakıp sohbete katılacaklarını bildirebilirler.
Herkese sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selam ve saygılarımla,
Serhan

.
Son Düzenleme: 18 Kas 2011 11:38 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Kas 2011 08:28 #265

• emlaksan
  • Yönetici
Merhaba,
19 Kasım 2011 tarihinde gerçekleşecek toplantıyı bir yakınımızı kaybetmemiz sebebiyle 26 Kasım 2011 tarihine erteledik. Ulaşabildiğim forum dostlarına tehiri bildirdim ancak o esnada ulaşmakta geç kaldığım bir kaç dostumuz ofise geldi ve mini bir toplantı oldu. Tanışma sonrası Ankara yatırım bölgeleri üzerinde fikirlerin paylaşıldığı genel bir değerlendirme yaptık. 26 Kasım 2011 Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz toplantıda kapsamlı fikir teatisi ve değerlendirmelerle telafi edeceğiz.
Herkese sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selam ve saygılarımla,
Serhan

.
Son Düzenleme: 21 Kas 2011 08:30 Düzenleyen emlaksan.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.65 saniye