Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Mar 2017 17:15 #2689

• kagan06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Merhaba Serhan Bey,

Telefonda yazdırmıştım hatırlarsanız. Petrolcüler olarak Antalya 4'e katılmak istiyoruz. Kişi sayısını ve yatırım miktarını belirtmiştim.

Selamlar,

Kağan
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan, meltemc

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Mar 2017 17:21 #2690

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Merhabalar Kağan Bey
Evet siz yurt dışına çıkmadan evvel görüşmüştük. Notlarıma almıştım. Bu yönde her hangi bir aksaklık yok. Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz sohbette konuyu detaylandırır ve bağlarız. Haftaya Antalya da olacağız. Görüşmek üzere sağlık diliyorum.
Selamlar

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: meltemc

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Mar 2017 17:59 #2691

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın paşa;
Her nasıl olduysa telefonunuz sistemden silinmiş. Antalya 4 nolu grup alımı ile ilgili olarak kontenjana daha ilk başlarda dahil olmuştunuz. Konuyla ilgili size mail atmış olmakla birlikte forumu takip ettiğinizi bildiğim için burayada yazmayı uygun gördüm. Lütfen bana cep telefonumdan acilen ulaşınız. Sağlık diliyorum.
Selamlar

.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Mar 2017 11:29 #2693

• emlaksan
  • Yönetici
Değerli Forum Okurlarımız
Üyelik talep formlarına teyid alınabilmesi için cep telefonlarınızı yazmayı lütfen unutmayınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Mar 2017 23:26 #2694

• hakan
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 4
Merhabalar ben Hakan Sahin ,

Ben ve burdaki dostlarim forumu Qatar 'dan ilgiyle takip ediyoruz .
Antalya 4 yada 5 numarali yatirimlardan hangisi uygun olursa burda 4 arkadasimla beraber Qatar grubu olarak katilmak istiyoruz. Dusundugumuz miktar toplam ..... lira kadar. Sevgili dostum Serhan ile beraber yillardir bu tarz yatirim firsatlari bulduk ve bizlerle hic bir karsilik beklemeden samimiyetle deneyimini ve bilgisini paylastigi ve on ayak oldugu icin ictenlikle kendisine cok tesekkurler ederim.

Tum forumdaslara Qatar dan selamlar .Iyi aksamlar ,iyi kazanclar diliyoruz.
Son Düzenleme: 25 Mar 2017 09:26 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan, meltemc

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Mar 2017 03:32 #2695

• emlaksan
  • Yönetici
Sevgili Hakan
Olumlu düşünce ve ifadelerin için teşekkür ederim. Katar grubu olarak sizlerin Antalya 5 içerisinde yer almanız sanırım daha uygun olacak. Kontenjan metraj ve zaman açısından böyle düşünüyorum.. Dolayısıyla Antalya 4 ü müteakiben uygun arsa bulmak için harekete geçebiliriz. Sanırım yaz başında Türkiye ye geleceksiniz. Beraber bölgeyi detaylı şekilde gezer inceleriz. Açıkçası tek endişem fiyatların yükselmesi ihtimalidir ki bu kuvvetle muhtemeldir.. Bölgenin konut, ticaret, depolama, turizm ve sair açılardan Antalya nın lokomotiflerinden biri olacağını değerlendirmekteyim. Niçin böyle düşünüyorum? Çünkü havaalanı hinterlandı açısından lokasyon muhteşem ve vizyonel.. Diğer yandan turizm bazlı deniz hinterlandı ile haberleşecek stratejik bir noktada konumlanması önemli bir detay/avantaj. Konu Antalya olunca bölgeye Türk yatırımcıların yanı sıra yabancı yatırımcıların ve müteahhitlerinde ilgi göstereceği sonucuna varabiliyorum. Soru yabancılar Antalya da gayrimenkul yatırımları yaparlarken hangi kriterleri göz önünde bulunduruyorlar şeklinde ise en basit şekliyle gelecek yanıtlar, nereye yatırım yapılmasının mantıklı olacağı hususunda bizlere rehber/kaynak olacaktır. Dolayısıyla geçmişte benzer alanların gelişimlerini izleyerek tecrübe sahibi olanlarımız doğru projeksiyon yapmakta tabiyatıyla zorlanmazlar. Sonuç olarak Antalya Dünyada Antalya dır. Elimizde bu gerçekte var. Kısa zaman içerisinde görüşmek dileği ile.. Sağlık diliyorum..
Selamlar
Son Düzenleme: 26 Mar 2017 18:36 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: hakan, meltemc
Sayfa oluşturulma süresi: 0.99 saniye