Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Kas 2016 17:12 #2671

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
aslı69 yazan:
Slm ben de bu forumun yeni üyesiyim ve aranıza katıldığım içşn çok mutluyum. Yıllardır süregelen paylaşımları okudum ve bu sayfanın tüm oaydaşlara ne kadar faydalı olduğunu gördüm.böylesine güzel bir fırsatı sunduğu için Serhan beye özellikle teşekkürü borç bilirim

Sayın aslı69;
Hocam forumumuza hoş geldiniz. Olumlu ifade, ilgi ve görüşleriniz için teşekkür ederim. Sizin gibi kıymetli bir öğretmenimizi tanışmış olmaktan büyük mutluluk ve onur duydum. Antalya 4 nolu grup yatırımımız için talebinizi memnuniyetle kabul ediyoruz. Kısa zaman içinde haberleşmek üzere.. Sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 21 Kas 2016 17:28 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: meltemc

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Kas 2016 17:19 #2672

• emlaksan
  • Yönetici
exter yazan:
Ben Antalya 3 nolu grup alımı için katılım talebimi forumda yazmıştım. Ama sonrasında herhangi bir gelişme olmadı.
Son durum nedir acaba?

Sayın exter;
Katılım talebiniz geçerli.. Forum genelin yanı sıra mail adresinize bilgi paylaşımında bulundum.
Sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Kas 2016 16:35 #2673

• paşa
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Merhaba değerli forum üyeleri ve Serhan bey,

Forumunuzu yeni takip etmeye başladım ve güvenilir bir kaynak olarak katılmak istedim. Antalya-4 grup alımı için ben de katılım yapmak istiyorum, detaylar konusunda görüşmek üzere sağlıklı ve huzurlu günler dilerim.

Şeref
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan, meltemc

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Kas 2016 10:13 #2674

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın paşa;
Aramıza hoş geldiniz. Kontenjanımız şu an müsait. Talebinizi memnuniyetle kabul ediyoruz.
Görüşmek üzere sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selamlar

.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Ara 2016 02:29 #2675

• brgty
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Merhabalar, sitenizi dün tesadüfen arsa araştırırken gördüm ve uzun süre yazılanları okudum. Gerçekten çok ilgimi çektiği için iletişim bölümünden Serhan Beyle görüştüm, kendisi sağolsun sanki beni yıllardır tanıyormuşcasına içten bir şekilde dinledi, anlattı, sorularımı yanıtladı, en önemlisi neredeyse yarım saatini telefonda bana ayırdı. Bunun için buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum kendisine. Ben ticaretle uğraşıyorum ve yaklaşık 10 yıldır tekstil sektöründeyim. Gayrimenkul hep ilgi alanımızda olsa da arsa konularına ne çok ne az ilgiliyim. Ama sanırım artık daha fazla ilgilenme vaktim geldi diye düşünüyorum. Serhan Bey, Antalya 4 nolu grup alımına ben de iştirak etmek istiyorum ve tekrar teşekkür ediyorum size, ve herkese merhaba arkadaşlar.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan, meltemc

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Oca 2017 11:50 #2676

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın brgty;
Rica ederim. Olumlu düşünce ve ifadeleriniz için ayrıca teşekkür ediyorum. Forum Dostlarımız arasına hoş geldiniz. Antalya 4 nolu grup yatırımımıza talebinizi memnuniyetle kabul ediyoruz. Çok kısa zaman içerisinde yatırımımızı gerçekleştirmek için harekete geçeceğiz. Bir kaç alternatif arasında son araştırma ve kontrollerimi yapıyorum. Maksimum iki hafta içerisinde kontenjan dahilindeki dostlarımızla paylaşacağım. Sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar
Son Düzenleme: 24 Oca 2017 22:29 Düzenleyen emlaksan.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.77 saniye