Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Kas 2016 20:00 #2663

• aslı69
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 4
Slm ben de bu forumun yeni üyesiyim ve aranıza katıldığım içşn çok mutluyum. Yıllardır süregelen paylaşımları okudum ve bu sayfanın tüm oaydaşlara ne kadar faydalı olduğunu gördüm.böylesine güzel bir fırsatı sunduğu için Serhan beye özellikle teşekkürü borç bilirim
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan, meltemc

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Kas 2016 22:27 #2664

• berk06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 6
Merhaba Serhan Bey, tekrardan forum yoluyla sizlere ulaşmak çok güzel. Gördüğüm kadarıyla yatırımsever arkadaşlara yol gösterip, yardımcı olabilmenin gururunu yaşamaya devam ediyorsunuz. Bazı sıkıntılardan dolayı sizden uzun bir süre ayrı kaldım ama bundan sonra sizleri sıkı takibe alıyorum.

İsmim Ozan Uluocak. 2014 yılında ailemle Ankara'dan, Antalya'nın Konyaaltı Liman mahallesine taşındık ve burada olmaktan çok mutluyuz. Antalya bir cennet ve başka biryerede kımıldamayı düşünmüyoruz. Ben İnşaat Mühendisi'yim, eşim dekoratör ve bir firma kurduk, şimdilik eşim iç dekorasyon işleri yapıyor. Ben Suudi Arabistan ülkesinde bir projenin başındayım, burayı bitirince Antalya'da inşaat yatırım işlerine girmeyi düşünüyorum. Umarım planladıklarımız gerçek olur çünkü Antalya gerçekten yaşantısı güzel bir şehir (Temmuz Ağustos'u saymıyorum).

Serhan bey, Antalya-4'de eğer hala kontenjan varsa benide eklerseniz memnun olurum.

Tüm forum dostlarına selamlar, sevgiler...
Son Düzenleme: 21 Kas 2016 16:09 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Kas 2016 14:30 #2666

• aslı69
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 4
antalya 4 yatırımını sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyorum ben de katılmak istiyorum teşekkürler şimdiden ))

DEĞERLİ . FORUM . DOSTUMUZ . İLETİLERİNİZ . 2666 . NOLU . GÖNDERİNİZDE . BİRLEŞTİRİLMİŞTİR
Son Düzenleme: 20 Kas 2016 01:21 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 20 Kas 2016 02:31 #2668

• exter
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Ben Antalya 3 nolu grup alımı için katılım talebimi forumda yazmıştım. Ama sonrasında herhangi bir gelişme olmadı.
Son durum nedir acaba?
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Kas 2016 16:05 #2669

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın Alper06; Sayın emryun; Sayın aslı69; Sayın berk06; Sayın exter;

2016 Antalya grup yatırımımızı temmuz ayındaki malum süreç ve hali hazırdaki metraja gelmiş olan ~ iki kat talep sebebiyle Antalya 3 ve Antalya 4 olarak etaplandırmak durumunda kaldık. Müracaat sırası kontenjan tahsisinde aynen geçerli olacaktır. Kontenjanımız şu an müsaittir. Forum Ailesi olarak yaptığımız ve yapacağımız Antalya yatırımlarımızdan ziyadesiyle memnun kalacağımızı değerlendiriyorum.
Herkese sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 22 Mar 2017 03:22 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: meltemc

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Kas 2016 17:06 #2670

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
berk06 yazan:
Merhaba Serhan Bey, tekrardan forum yoluyla sizlere ulaşmak çok güzel. Gördüğüm kadarıyla yatırımsever arkadaşlara yol gösterip, yardımcı olabilmenin gururunu yaşamaya devam ediyorsunuz. Bazı sıkıntılardan dolayı sizden uzun bir süre ayrı kaldım ama bundan sonra sizleri sıkı takibe alıyorum.

İsmim Ozan Uluocak. 2014 yılında ailemle Ankara'dan, Antalya'nın Konyaaltı Liman mahallesine taşındık ve burada olmaktan çok mutluyuz. Antalya bir cennet ve başka biryerede kımıldamayı düşünmüyoruz. Ben İnşaat Mühendisi'yim, eşim dekoratör ve bir firma kurduk, şimdilik eşim iç dekorasyon işleri yapıyor. Ben Suudi Arabistan ülkesinde bir projenin başındayım, burayı bitirince Antalya'da inşaat yatırım işlerine girmeyi düşünüyorum. Umarım planladıklarımız gerçek olur çünkü Antalya gerçekten yaşantısı güzel bir şehir (Temmuz Ağustos'u saymıyorum).

Serhan bey, Antalya-4'de eğer hala kontenjan varsa benide eklerseniz memnun olurum.

Tüm forum dostlarına selamlar, sevgiler...

Sevgili Ozan
Hoş geldiniz. Sizi yeniden aramızda görmek çok güzel Antalya konusundaki olumlu görüşlerinize bütünüyle katılıyorum. Şehrin Konyaaltı bölümü neredeyse arkalara kadar binalarla dolmuş vaziyette. Ulaşım-Deniz-Ticaret verileri ile yoğunluğu yüksek konut gelişme alanlarını aynı tablo içinde değerlendirerek kısa+ vadede yatırım yapılabilecek bölgeleri seçmek işin olmazsa olmazı.. Antalya sadece Türkiye için değil aynı zamanda dünya için Antalya.. Dolayısıyla yabancı yatırımcıların her daim ilgisi ek ve büyük avantaj.. Dört mevsim olmak üzere özellikle rezidans tarzı konutların kira getirilerinin yüksek olması da öyle.. Diğer yandan size mailimde bahsettiğim yurt dışı seyahatler esnasında çok ilginç ve bir o kadar kârlı olduğu görünen gayrimenkul yatırım şekli keşfettim. Şüphesiz araştırılması gereken hukuksal bazı konular var. Bu noktada sizin yurt dışında edinmiş olduğunuz tecrübelerinizden istifade etmek isterim. Antalya 4 nolu grup yatırımı için katılım talebinizi memnuniyetle kabul ediyoruz. Kısa süre içerisinde detaylı biçimde haberleşmek üzere.. Sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 21 Kas 2016 17:26 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: meltemc
Sayfa oluşturulma süresi: 1.11 saniye