Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Eki 2011 09:01 #248

• pecer2001tr
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 61
Serhan bey merhaba,

Yaklaşık 3 hafta önce sizinle telefonda görüşmüştük, sizi hisse.net sitesi ve kendi sitenizdeki forumdan takip ettiğimi aktarmıştım. Ballıkuyumcu bölgesinden arsa baktığımı söylemiştim ve memur olarak çalıştığımı anlatmıştım hatırlarsanız...Sizinle tanışmak için zamanlama yapmak üzere görüşmemizi sonlandırmıştık...

İşim icabı ile Ankara dışında olmamdan dolayı geçtiğimiz Cumartesi günü forumdaki arkadaşlar ile yapmış olduğunuz toplantıya üzülerek katılamadım, toplantıya katılamamanın eksikliğini yaşayarak bölge hakkında ve yatırım stratejileri hakkında fikir alış verişi yapmak üzere sizin de müsait olduğunuz bir zaman diliminde bu hafta görüşmek isterim.

Sağlıcakla kalın...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Eki 2011 10:58 #249

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Değerli forum dostları,
Van ve civarını ciddi biçimde etkileyen,sayısız vatandaşımızın evsiz bırakan,yiyecek,içecek,giysi ve diğer temel yaşam gereksinimlerinden mahrum eden acı gerçeği karşısında,duyarlı halkımızın kendilerine düşen,ellerinden gelen her türlü yardımı yapmaya hazır olduklarına olan inancım tam.
Özel kargo şirketlerinin,Ptt dahil ücretsiz taşıma üstlendiklerini öğrendik.Evlerimizde mevcut giysi ve diğer sayısız eşya ve gereksinimin bu vasıta ile depremzede kardeşlerimize ulaştırılması hususunda hepimiz gereken hassasiyeti göstermeliyiz.Ben,kızımla birlikte büyükçe bir koliyi hazırladık bile.Hadi sevgili dostlar,elele,hep birlikte bu içimizi bir nebze ısıtacak güzel dayanışmaya hep birlikte katılalım.
Boğazımızdan zor geçen çorbanın,yattığımız sıcak yatağın bir bedeli olmalı şu günlerde...Hoşgörü ve hassasiyetinize güvenerek yazılmış bu satırların,doğru adreslerde can bulması umut ve dileklerimle...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan, pecer2001tr

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Eki 2011 13:04 #250

• pecer2001tr
  • Kıdemli Forumcu
meltem yazan:
Değerli forum dostları,
Van ve civarını ciddi biçimde etkileyen,sayısız vatandaşımızın evsiz bırakan,yiyecek,içecek,giysi ve diğer temel yaşam gereksinimlerinden mahrum eden acı gerçeği karşısında,duyarlı halkımızın kendilerine düşen,ellerinden gelen her türlü yardımı yapmaya hazır olduklarına olan inancım tam.
Özel kargo şirketlerinin,Ptt dahil ücretsiz taşıma üstlendiklerini öğrendik.Evlerimizde mevcut giysi ve diğer sayısız eşya ve gereksinimin bu vasıta ile depremzede kardeşlerimize ulaştırılması hususunda hepimiz gereken hassasiyeti göstermeliyiz.Ben,kızımla birlikte büyükçe bir koliyi hazırladık bile.Hadi sevgili dostlar,elele,hep birlikte bu içimizi bir nebze ısıtacak güzel dayanışmaya hep birlikte katılalım.
Boğazımızdan zor geçen çorbanın,yattığımız sıcak yatağın bir bedeli olmalı şu günlerde...Hoşgörü ve hassasiyetinize güvenerek yazılmış bu satırların,doğru adreslerde can bulması umut ve dileklerimle...

Meltem hanım öncelikle sizi bu ince düşünceniz ve yardımsever davranışınız için kutluyorum.İnanın ben de haberi duyar duymaz çok üzüldüm ve ne yapabilirim diye düşündüm ve araştırıyordum.Böyle bir bilgiyi verdiğiniz için sağolun.Ben de elimde bulunan eşya ve orada bulunan vatandaşların günlük hayatlarında kullanabilecek araç gereçlerden göndermek istiyorum.Ancak öğrenmek istediğim bir detay da şu hazırladığımız koliyi nereye göndermemiz gerekiyor? Valilik kanalı ile mi yapılıyor yoksa direkt olarak bölgedeki Kızılay Merkezi'ne mi göndermeliyiz, bu konuda aydınlatıcı bilginiz var ise paylaşırsanız sevinirim.

Sağlıcakla kalın...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Eki 2011 13:49 #251

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
Sayın Pecer2001tr
Ben de duyarlı ve içten geri dönüşünüze teşekkür ederim.İyi ki varsınız.Ben,yaptığım araştırma sonucu tüm kargo şirketlerinin ücretsiz taşıma üstlendiklerini öğrenmiştim bu sabah.Hazırladığım koli ise büyükçe olunca yakın bir yerden ulaştırmak istedim.
PTT kargo yolu ile gönderdim.Çayyolu tarafında oturduğum için Ümitköy Ptt kargoyu tercih ettim.Ancak,devlet güvencesinde birçok alternatif vardır diye düşünüyorum.Para yardımı için,Tv kanallarında beyan edilen devlet bankası hesap noları,cep telefonundan kızılaya mesaj atmak.(2868) boş mesaj atmak şeklinde....benzeri birçok yöntem var.Duyarlı Türk halkı bu konuda kenetlenmiş vaziyette.Ben sürekli takip halindeyim.Sizin gibi değerli,insan yönü kuvvetli dostlarımıza katkısı olacak yeni bilgiler edindiğimde foruma yazarım.
Sağlıcakla kalınız ve iyi niyetiniz size ve ailenize sağlık,huzur olarak geri dönsün.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: pecer2001tr

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Eki 2011 13:55 #252

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
Sayın pecer2001tr
Bir önceki yazımda eksik bilgi girmişim,özür dilerim.Göndereceğiniz kolinin gideceği adresi Ptt zaten aldığı talimat üzerine yönlendiriyor.Van Valiliği Afet Koordinasyon Merkezine gönderiyor.Bu eklemeyi yapmak istedim.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Eki 2011 15:34 #253

• pecer2001tr
  • Kıdemli Forumcu
meltem yazan:
Sayın Pecer2001tr
Ben de duyarlı ve içten geri dönüşünüze teşekkür ederim.İyi ki varsınız.Ben,yaptığım araştırma sonucu tüm kargo şirketlerinin ücretsiz taşıma üstlendiklerini öğrenmiştim bu sabah.Hazırladığım koli ise büyükçe olunca yakın bir yerden ulaştırmak istedim.
PTT kargo yolu ile gönderdim.Çayyolu tarafında oturduğum için Ümitköy Ptt kargoyu tercih ettim.Ancak,devlet güvencesinde birçok alternatif vardır diye düşünüyorum.Para yardımı için,Tv kanallarında beyan edilen devlet bankası hesap noları,cep telefonundan kızılaya mesaj atmak.(2868) boş mesaj atmak şeklinde....benzeri birçok yöntem var.Duyarlı Türk halkı bu konuda kenetlenmiş vaziyette.Ben sürekli takip halindeyim.Sizin gibi değerli,insan yönü kuvvetli dostlarımıza katkısı olacak yeni bilgiler edindiğimde foruma yazarım.
Sağlıcakla kalınız ve iyi niyetiniz size ve ailenize sağlık,huzur olarak geri dönsün.
Sayın pecer2001tr
Bir önceki yazımda eksik bilgi girmişim,özür dilerim.Göndereceğiniz kolinin gideceği adresi Ptt zaten aldığı talimat üzerine yönlendiriyor.Van Valiliği Afet Koordinasyon Merkezine gönderiyor.Bu eklemeyi yapmak istedim.

Tekrar merhaba Meltem Hanım;

Ben de yapmak istediğim maddi yardımı cep telefonu aracılığı ile yaptım.Bu şekilde yardım yapmak isteyen arkadaşlar olur ise faturalı TURKCELL , VODAFONE veya AVEA hatlardan 2930'a göndereceğiniz AKUT yazan bir SMS mesajı ile AKUT'a 5 TL bağışta bulunabiliyorsunuz,

Ayrıca ayni yardım olarak da yardım göndermek üzere adresi istemiştim sizden, verdiğiniz bilgiler ve paylaşımınız için teşekkür ederim. Sizi ince düşünceniz duyarlılığınızdan ötürü tebrik ediyorum.

Ayrıca ayni olarak yardım yapmak isteyen arkadaşlar olur ise bölgede özellikle battaniye, mama, su, erzak ve giyeceğe ihtiyaç duyuluyor.

Yardım yapmak isteyen arkadaşlar olursa yol göstermek adına birkaç öneride bulunmak isterim,

Direkt banka hesap numaraları aracılığı ile yardım yapmak isteyenler;

T.C.ZİRAAT BANKASI
Aşağı Ayrancı Şubesi, Ankara

TL Hesabı: TR600001000820555555555031

ABD Doları Hesabı: TR330001000820555555555032

Euro Hesabı : TR060001000820555555555033

T.VAKIFLAR BANKASI A.O.
Finansmarket Şubesi, Ankara

TL Hesabı: TR620001500158007299317599

ABD Doları Hesabı: TR430001500158048013094088

Euro Hesabı : TR320001500158048013094092

T. HALK BANKASI
Bakanlıklar Şubesi, Ankara

TL Hesabı: TR190001200940800005000015

ABD Doları Hesabı: TR210001200940800058000100

Euro Hesabı : TR910001200940800058000101

Nolu hesaplara yardım yapabilirler...

Ayrıca AKUT da bağış kabul ediyor, AKUT'a bağış yapmak isteyenler ise ;

Banka Hesap Numaraları;

T. İŞ BANKASI
Gayrettepe Şubesi - 1080

YTL Hesabı 666663

USD Hesabı 6666660

EURO Hesabı 6666144

FİNANSBANK
Kazasker Şubesi - 914

YTL Hesabı 1957670

USD Hesabı 58-25836

EURO Hesabı 58-48746

GARANTİ BANKASI
Ortaklar Cad. Şubesi - 357

YTL Hesabı 6697188

nolu hesaplara bağış yolu ile yardım yapabilirsiniz..

Kızılay'ın Ankara'daki yardım hattı numaraları da şöyle: 0 312 245 45 00 ve 430 18 14. Kızılay Afet Merkezi İstanbul Masası için ise, 0 216 517 08 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Tüm yardım yapacak olan veya yardım etmek isteyip de elinden bir şey gelmeyip ortak üzüntümüze katılan tüm arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim.İnşallah bir daha böyle acılar yaşamayız...

Sağlıcakla kalın...
Sayfa oluşturulma süresi: 0.95 saniye