Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 16 May 2016 18:49 #2633

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
inci yazan:
Serhan bey iyi günler Antalya daki grup alımına katılmak istiyorum kontenjan musaitmi acaba yakından takip ediyorum 100 bin tl civarında bi yatirimim olucak ilk etapta

Sayın inci;
İyi günler. İlginize teşekkür ederim. 2011 yıl sonu itibarıyla Forum Dostlarımız arasına katılmışsınız. O tarihte telefon numaranızdan teyid alarak üyeliğinizi onaylamışız. Ancak şu an itibarıyla kayıtlı telefon numaranızdan size ulaşamadım sanırım güncel değil. Öncelikle lütfen telefon (ve değişti ise e-mail) bilgilerinizi emlaksan@hotmail.com adresime yazarak yada 0 532 5544294 nolu telefonumdan bana ulaşarak güncelleyiniz. Diğer yandan 3 nolu Grup Yatırımımızda kontenjan doluluğu bakımından son aşamaya geldik. Siz ile yine eski üyelerimizden Sayın rainnman78 ve hemşehrim Sayın yavuzk için yer açmaya çalışacağım. Daha evvel 2014 ve 2015 de gerçekleştirmiş olduğumuz yatırımlardaki metrajlardan biraz daha büyükçe imarlı tek tapu bir arsa bulmak kısmet olursa bu durumda aramıza ayrıca katılmak isteyecek 5-6 kişi için de ek kontenjanımız mevcut olacak. Duruma göre değerlendireceğiz. Şu an yoğun bir tempoda arsa arayışım devam ediyor. Sizden güncel bilgilerinizi bekliyor ve sağlık diliyorum.
Selamlar

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: yavuzk

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 16 May 2016 19:19 #2634

• emlaksan
  • Yönetici
16 Oca 2013 13:20 1206 nolu gönderi
kayalp23 yazan:
Iyi gunler Serhan bey,

Siteye cook uzun zaman once uye olmama ragmen, is yogunlugu nedeniyle bir turlu girip inceleme firsatim olmamisti. Ancak son iki haftada forumun tamamini okudum ve gercekten faydali oldu. daha once hic bu islerle ilgisi olmamis birisi olarak bir hayli bilgi sahibi oldugumu soyleyebilirim. Bunun icin size ve foruma katki veren tum arkadaslara cook tesekkur ederim. Gorevim nedeniyle yaza kadar Ankaraya donemeyecegim ve dondugumde de birikimimi arsa yatirimi olarak degerlendirmek istiyorum.

bu sure zarfinda konu ile ilgili bilgi birikimimi artirmak adina sitenizi takip etmenin yaninda ne gibi arastirma calismalari yapmami onerisirsiniz..

ilgiyel takip etmeye devam edecegim..

16 May 2016 07:41 2631 nolu gönderi
kayalp23 yazan:
Merhabalar,

Gördüğünüz gibi uzun zamandır foruma giriş yapamamıştım. bu süreçte bayağı hareketli günler geçirdik. şimdilerde tekrar bir arsa alımı yapmak için araştırmalara başladık. Gölbaşı hacılar mevki ile igli düşüncelerinizi alabilir miyim?

bir de bu Antalya grup alımı ile ilgili biraz detay alabilir miyim?

şimdiden teşekkürler,

Sayın kayalp23;
Rica ederim. İlginize teşekkürler. 2012 yılı başında Forum Dostlarımız arasına katılmışsınız. Hacılar konusunda size önerilen bir yer varsa metraj fiyat konuma dair bilgileri emlaksan@hotmail.com adresime gönderin mercek altına alalım. Size 0533........86 numaralı telefonunuzdan ulaşamadım. Telefon bilginiz güncel değilse lütfen 0532 5544294 nolu telefonumdan yada emlaksan@hotmail.com adresimden bana ulaşarak güncelleyiniz. Diğer yandan Antalya 3 nolu Grup Yatırımıyla ilgili forum yazışmalarımıza göz atabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Şu an itibarıyla bu yatırımla alakadar kontenjanımız son aşamada. Ancak bir önceki gönderimde bahsettiğim üzere eğer metraj olarak geçmiştekilere nazaran biraz daha büyükçe bir yer temin edebilirsek ek kontenjan açma durumumuzda mümkün olabilecek. Bu sebeple forumu sık aralıklarla takib etmenizi önereceğim. Güncel bilgilerinizi bekliyor ve sağlık diliyorum.
Selamlar

.
Son Düzenleme: 16 May 2016 20:09 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 16 May 2016 19:51 #2635

• emlaksan
  • Yönetici
yavuzk yazan:
Serhan Bey Merhaba,
Üyeliğimi onayladığınız, değerli bilgiler sağladığınız için teşekkür ederim.
Antalya-3'e 50.000 TL ile katılmak isterim.
Saygılarımla,

Sayın yavuzk;
Rica ederim. İlginize teşekkür ederim. Telefon ve mailler vasıtasıyla etraflı görüşmüştük. Talebinizi işleme aldım.
Haberleşmek üzere sağlık diliyorum.
Selamlar

.
Son Düzenleme: 16 May 2016 20:38 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: yavuzk

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 May 2016 16:44 #2636

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 48
Uzun bi aradan sonra tekrar merhaba, Serhan bey öncelikle teşekkür ederim herkese kazançlar dilerim,tekrar grup alımları devam eder umarım. .bnm ballikuyumcu 1265 parselde bi hissem var tokinin bölgeyi aldı haberlerinden sonra iyimi oldu kotumu bi değerlendirme yapsanız sağolun şimdiden. .
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 May 2016 10:43 #2638

• exter
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Serhan Bey merhaba,
Antalya-3'e 100 Bin TL miktarla katılmak istiyorum.
Saygılarımla.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 May 2016 11:17 #2639

• htekin
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Serhan Bey Merhaba,
Öncelikle vermiş olduğunuz değerli bilgiler için teşekkür ederim. Antalya-3'e 150.000 TL ile katılmak istiyorum.
Saygılarımla,
Sayfa oluşturulma süresi: 0.77 saniye