Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 May 2016 14:30 #2621

• nuri
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Merhabalar; ben de formun yeni üyelerindenim. Formda yazılanlar ilgimi çekiyordu, Ovacık hakkında az da olsa bilgi sahibi olmak istiyordum ve üye olmaya karar verdim. Sağolsun Serhan Bey Ovacık hakkkında bilgilendirdi bizleri. Belki birgün birlikte birşeyler yapabilmek için sizleri takip etmeyi düşünüyorum, gerçekten forumda güzel paylaşımlar oluyor. Emeği geçen herkese tekrar teşekkür eder, hepinize İyi çalışmalar dilerim.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 May 2016 18:26 #2622

• ahmet1903
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 4
Merhaba;
Sayın emlaksan, bilgi paylaşımında bulunduğunuz ve bizlere yatırım ile ilgili yön gösterdiğiniz için öncelikle size çok teşekkür ediyorum. Sizleri 3-4 yıldır takip ediyorum. Forum kapalı olduğu zaman diliminde kendimizi yalnız hissettik.

Arsa-tarla yatırımı biz küçük yatırımcılar için çok zor. Bu yatırımı kişisel olarak yapmak güç olduğundan (kanunlar, hisseli tapular, güven problemi v.s), çevrenizdeki insanlara da güven duymuyorsunuz.

Bu konudaki koşulsuz desteğiniz, bizlere çok yardımcı oluyor.

Antalya yatırımınıza daha önce de çok katılmak istemiş ama kontenjan problemi yüzünden iştirak edememiştim.

Önceliğim olduğunu düşünüyor ) 100 bin gibi rakamla, yeni alıma ben de katılmak istiyorum.

İşlerinizde başarılar diliyorum.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 May 2016 20:09 #2623

• ozdemircan
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 25
Serhan Bey selamlar,

Forumun faaliyete geçmesi beni çok sevindirdi,değerli bilgileriniz herkese yol gösterici olacaktır.Hayırluı uğurlu olsun,Sayg,

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 May 2016 03:44 #2624

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
ahmet1903 yazan:
Merhaba;
Sayın emlaksan, bilgi paylaşımında bulunduğunuz ve bizlere yatırım ile ilgili yön gösterdiğiniz için öncelikle size çok teşekkür ediyorum. Sizleri 3-4 yıldır takip ediyorum. Forum kapalı olduğu zaman diliminde kendimizi yalnız hissettik.

Arsa-tarla yatırımı biz küçük yatırımcılar için çok zor. Bu yatırımı kişisel olarak yapmak güç olduğundan (kanunlar, hisseli tapular, güven problemi v.s), çevrenizdeki insanlara da güven duymuyorsunuz.

Bu konudaki koşulsuz desteğiniz, bizlere çok yardımcı oluyor.

Antalya yatırımınıza daha önce de çok katılmak istemiş ama kontenjan problemi yüzünden iştirak edememiştim.

Önceliğim olduğunu düşünüyor ) 100 bin gibi rakamla, yeni alıma ben de katılmak istiyorum.

İşlerinizde başarılar diliyorum.

Sevgili Ahmet1903;
Rica ederim. Hepsi sadece bilgi, deneyim ve nacizane düşüncelerin paylaşımından ibarettir. Olumlu ifade ve düşünceleriniz için teşekkür ederim. Evet Antalya-3 de siz ilk sıradasınız Haberleşmek üzere.. Sağlık diliyorum.
Selamlar

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 03 May 2016 03:44 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 May 2016 03:49 #2625

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
ozdemircan yazan:
Serhan Bey selamlar,

Forumun faaliyete geçmesi beni çok sevindirdi,değerli bilgileriniz herkese yol gösterici olacaktır.Hayırluı uğurlu olsun,Sayg,

Sayın ozdemircan;
Rica ederim. Bilgi ve deneyimler en kıymetli hazinelerimizdir.. Paylaşıldıkça değer ve anlam kazanırlar.. Sağlık diliyorum.
Selamlar

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 03 May 2016 03:50 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 May 2016 23:28 #2626

• cgdsshn
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Serhan bey merhaba,

Antalya'da 3 nolu grup yatırımına kontenjan müsaitse bende katılmak isterim.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.68 saniye