Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: arsamın durumu nedir? 22 Nis 2016 17:53 #2602

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın ayazeynep;
Görsel deki bölgeyi mi soruyorsunuz? Öyleyse Karataş köyünde lokasyona göre fiyatlar değişiyor. Örnek vermek gerekirse yukardaki uydu fotorafında işaretli olan parselde m² si ~ 110-120 lira civarlarında diyebiliriz. Otobana yaklaştıkça fiyatlar artış göstermektedir. Sağlıkla kalın.
Selamlar

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 22 Nis 2016 18:34 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: arsamın durumu nedir? 23 Nis 2016 18:14 #2603

• emlaksan
  • Yönetici
.
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 96.Yıldönümü ve

23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun
Son Düzenleme: 23 Nis 2016 18:18 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Nis 2016 01:57 #2604

• sevilay
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Merhaba Emlaksan Yetkilileri,

Yaklaşık 1 bucuk 2 yıl öncesi dogukent civarında bir arsam vardı. Bazı sebeplerden dolayı satmak durumunda kaldım. Velhasıl tekrar almak konusunda düşünceler taşımaktayım.. Aslında Ankara sınırları düşünmekteyken.. Antalya çalışmalarınızı görünce arada gidip geldim. Yatırım yapabileceğim 50 -60 bin civarı sınırım var. Yardımlarınızı bekliyorumm. Antalya öncelik olabilir

Değerli Üyemiz
Forum Genel Kuralları uyarınca sık sık tekrarlanan Face Smileys Emoticons
iletinizden kaldırılmıştır. Bu konuya hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz. Selam ve Saygılarımızla
Son Düzenleme: 24 Nis 2016 21:08 Düzenleyen emlaksan. Sebep: Face Smileys Emoticons tekrarları
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Nis 2016 21:17 #2605

• aturgut
  • Taze Forumcu
Merhaba. Benim de 60-70 bin TL civarında bir birikimim var. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Ankara ya da Antalya da yapılacak bir alım olursa katılmayı isterim. İyi pazarlar.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Nis 2016 14:32 #2606

• çitak_0618
  • Taze Forumcu
Serhan hocam mrb. Antalya grup alımınıza 45-50 bin civarı miktarla katılmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim. Hürmetler hocam
Son Düzenleme: 25 Nis 2016 14:36 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Nis 2016 23:03 #2607

• emlaksan
  • Yönetici
sevilay yazan:
Merhaba Emlaksan Yetkilileri,

Yaklaşık 1 bucuk 2 yıl öncesi dogukent civarında bir arsam vardı. Bazı sebeplerden dolayı satmak durumunda kaldım. Velhasıl tekrar almak konusunda düşünceler taşımaktayım.. Aslında Ankara sınırları düşünmekteyken.. Antalya çalışmalarınızı görünce arada gidip geldim. Yatırım yapabileceğim 50 -60 bin civarı sınırım var. Yardımlarınızı bekliyorumm. Antalya öncelik olabilir

Sayın sevilay;
Forum Dostlarımızla beraber Antalya 3 nolu Grup Yatırımı için imarlı ve çok kat müsadeli arsa araştırıyoruz. 2014 ve 2015 yılları içerisinde iki ayrı arsa satın almıştık. Hedefimiz kısa+ vade içerisinde kat karşılığı sisteminden yararlanarak daire getirisi elde etmektir. Ferdi olarak yapılan küçük ve orta çaplı yatırımlardan ziyade birlikten güç doğar hedefiyle bir araya gelerek güçlü bir grup dahilinde daha nitelikli yatırımlar gerçekleştirmenin mantıklı ve elzem olduğunu düşünmekteyiz. Bu sebepledir ki 2016 yılı içerisinde de yine imarlı ve çok kata müsadeli bir arsa alarak yatırım gerçekleştireceğiz. Henüz araştırma safhasında olduğumuz için kontenjanımız müsait. Kriterlerimize uygun bir yer bulmak 1 yada 2 ay sürebiliyor. Bu zaman zarfında düşünüp kesin olarak Antalya üzerinde karar kılarsanız emlaksan@hotmail.com adresime kendinizi tanıtan detaylı bir e-mail gönderiniz. Sonrasında sizi süreç içine dahil ederiz. Geçen yıl düzenlediğimiz Antalya 2 nolu Grup Yatırımına kontenjan yetersizliği nedeniyle dahil olamayan Forum Dostlarımızla uzun zamandır kontak halindeyiz. Antalya 3 ün tahsisinde kendilerine öncelik tanıyacağız. Bunu da belirtmemizde yarar var. Sağlık diliyorum.
Selamlar
Son Düzenleme: 26 Nis 2016 15:46 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: sevilay
Sayfa oluşturulma süresi: 0.77 saniye