Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Nis 2016 01:47 #2596

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın sozeri34;
Rica ederim. Bilgiler tarafıma ulaştı. Yerleri inceleyip düşüncelerimi paylaşacağım. Sağlık diliyorum.
Selamlar

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 19 Nis 2016 07:35 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Nis 2016 01:48 #2597

• Yener08
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Merhabalar ben ankara Çankaya 1.bölge Karataş köyü dolaygüney mevkii 370 parsel hakkında bilgi edinmek istiyorum son durumu nedir imar çalışması varmı nasıl al sat yapabilirim ve değeriyle ilgili bilgi verebilirseniz çok müteşekkir olurum ilginize şimdiden çok teşekkür ederim. Yener08

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Nis 2016 07:33 #2598

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın Yener08;
Karataştaki yerinizi inceleyeceğim. Sonrasında fikir alış verişinde bulunalım. Sağlık diyorum.
Selamlar

.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Nis 2016 19:02 #2599

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sevgili enescan;
Yaşadığınız problemle ilgili olarak iki aşamalı bir yol izlemeniz gerektiğini düşünüyorum. İlk aşamada elinizdeki belgelerle ilgili resmi dairelerin her ikisinde düzeltme yapıp sonrasında yine bütün belgelerin orjinalleri ile mahkemeye durumunuzu izah ve ispat etmeye çalışmanız gerekir. Size görüş bildiren arkadaşın söylediklerine temel olarak bende katılıyorum fakat eğer bu yolu izlemeyi denemezseniz ne olacak? Kontrol bütünüyle karşı tarafa geçmiş olacak ki kendinizi savunamadan teslim olmak gibi bir durumdur bu. Sonuç olarak sizin söz konusu gayrimenkulü 140 bin liraya satın aldığınız bir vakıa dır. Dolayısıyla bu gerçek üzerinden hareket ederek mücadelenizi vermeniz bana göre en uygun seçenek olacaktır. İlgili dairelerle görüşmelerinizi ivedi gerçekleştirmenizi ve sonucu bana iletmenizi bekliyorum.
Sağlık ve kolaylıklar dlerim.
Selamlar

.
Son Düzenleme: 22 Nis 2016 11:18 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: enescan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Nis 2016 19:14 #2600

• emlaksan
  • Yönetici
Yener08 yazan:
Merhabalar ben ankara Çankaya 1.bölge Karataş köyü dolaygüney mevkii 370 parsel hakkında bilgi edinmek istiyorum son durumu nedir imar çalışması varmı nasıl al sat yapabilirim ve değeriyle ilgili bilgi verebilirseniz çok müteşekkir olurum ilginize şimdiden çok teşekkür ederim. Yener08

emlaksan yazan:
.
Sayın Yener08;
Karataştaki yerinizi inceleyeceğim. Sonrasında fikir alış verişinde bulunalım. Sağlık diyorum.
Selamlar

.

Sayın Yener08;
Karataş köyünün yerlisi olan emlakçı bir dostumla yaptığım görüşmede fiyatların m² başına ~ 110-120 lira civarlarında olduğunu söyledi. Bu parselle ilgili bilgisi dahilinde bir imar çalışması yokmuş. Ek olarak sanırım nasıl al sat yapabilirim diye sormuşsunuz. Bana kalırsa bu tarz bir iş için miktar yeterli olmayabilir. Nacizane görüşüm bu. Ancak ola ki satmak isterseniz emlakçılık yapan dostlardan birine sizi yönlendirebilirim. Parselin lokasyonuna ait görseller ekte mevcut.
Sağlık diliyorum.
Selamlar

Son Düzenleme: 21 Nis 2016 19:52 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: arsamın durumu nedir? 22 Nis 2016 15:44 #2601

• ayazeynep
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
250 m2 hıssesının fıyatı nedır abıcım burada
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan
Sayfa oluşturulma süresi: 0.75 saniye