Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Nis 2016 17:05 #2589

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
haydar yazan:
siteniz hayırlı ve uğurlu olsun,uzun zamandan beri üye olmaya çalışıyordum ama siteniz kapalı olduğu için üye olamıyordum.emeği gecen herkesten allah razı olsun. antalya ile ilgili başlıklara bakamadım bilgi rica ediyorum. saygılar

Sayın haydar;
Teşekkür ederim. Foruma hoş geldiniz. Antalya topiklerinin içerikleri henüz boş. Her hangi bir paylaşım bulunmuyor. Çıkartılan yeni yasalar sebebiyle imarsız tarlaların hisselere bölünerek paylaşılması mümkün olmayınca imarlı arsalar üzerine geniş bir araştırmaya giriştim. Ankara nın imarlı arsalarını mercek altına almışken yakın bir dost vasıtasıyla dikkatim Antalya da imarlı çok katlı bir bölgeye çevrildi. Fiyatları uygun buldum. Bununla birlikte Antalya da inşaat yapılabilecek alanların çeşitli sebeplerle kısıtlı olduğunun farkına vararak yapılaşmanın imkan olan yerlerde hızlı olabileceğini değerlendirdim. Ek olarak Antalya nın bir gerçeği haline gelen yabancı yatırımcı faktörünün varlığını müşahede ettim. Nihayet normal daire yada rezidans tarzı yerlerde kira getirilerinin yaz/kış her dönemde hatırı sayılır biçimde yüksek olduğunu görerek alım bazında derinlemesine araştırmaya girmeye karar verdim. Sonuç olarak 2014 yılı sonunda ve 2015 yılı içerisinde dostlarla birlikte aracısız imarlı çok katlı iki adet arsa satın aldık. Ruhsatların açılmasını takiben yapılaşmanın süratle başlamasını bekleyeceğiz. Aldığımız arsaların çevresinde 15 katlı rezidanslar mevcut. Kısmet olursa yakın zaman içerisinde 3 nolu Grup Yatırımını gerçekleştirmek istiyoruz. Şu an arsa araştırıyorum. Buna paralel olarak Antalya 3 nolu Grup Yatırımı için kontenjan açmayı planlıyorum.
Sağlık dilerim.
Selamlar

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 16 Nis 2016 16:39 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Nis 2016 01:18 #2590

• haydar
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı teşekkür ederim.ben bir kamu kuruluşunda görev yapmaktayım. ufakta olsa yatırım amaçlı arsa satın almak istiyorum.70 bin civarında birikimim var. antalya da bahsetmiş olduğunuz gruba katılma imkanım var mıdır? bilgi verirseniz sevinirim. saygılarımla
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Nis 2016 19:15 #2591

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın haydar;
Rica ederim. Forum Dostlarımız düzenlediğimiz alımlara ve etkinliklere iştirak edebiliyorlar. Antalya 3 nolu Grup Yatırımı için henüz arsa araştırma safhasındayız. Lütfen emlaksan@hotmail.com adresine kendinizi tanıtan detaylı bir e-mail gönderiniz. Yakın zaman içerisinde grup oluşturmak üzere kontenjan açacağım. Geçen yıl Antalya 2 nolu Grup Yatırımımıza yeterli kontenjan olmadığı için katılamayan 5-6 dostumuz vardı. Önceliği onlara tanıdıktan sonra 10-12 kişilik müsait yerimiz olacak diye düşünüyorum. İrtibatlı olalım. Sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar
Son Düzenleme: 15 Nis 2016 19:30 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 16 Nis 2016 01:27 #2592

s.a serhan abi ben bugün ankaradan arsa satın almak istesem siz nereleri önerirsiniz

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Nis 2016 07:22 #2593

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın aydın çıtak;
Aleyküm Selam. Eskişehir yolu, Havaalanı koridoru, Kusunlar, Gölbaşı, Çankaya köyleri ve daha bir çok gelişim alanında yatırım yapılabilecek mantıklı alanlar mevcuttur. Son dönemde villa imarı görmüş ve/veya düşük emsalle planlanmış alanlarda gerçekleşen revizyonlarla yoğunluk artışları olabildiğinden mümkün mertebe ana artelere yakın, lokomotif projelerin bulunduğu özellikli alanlara öncelik vermekte yarar var. Her imar çalışması olan yerde süratli biçimde inşaat gelişimi olmasını beklemek hedefler ile örtüşmeyebilir. Bu sebeple ince eleyip sık dokuyarak karar vermek elzemdir. Yatırım yapılacak bir alanın 10-15 yıl önceki hali ile bugünü arasında mukayeseler yaparak ne kadar ve ne süratte gelişim gösterdiğini mercek altına almak yatırımcılar için son derece faydalı olacaktır. Nacizane fikrim böyle. Sağlık dilerim.
Selamlar

.
Son Düzenleme: 21 Nis 2016 19:22 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aydın çıtak

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Nis 2016 20:45 #2594

• sozeri34
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
merhabalar,

Serhan Bey, Ankara Bala ve Gölbaşı'nda bulunan 2 yerimiz ile ilgili tarafınıza detaylı bilgi attım,
yerler hakkında araştırma yaparak fiyatları ve pozisyonları hususunda bilgi vermenizi rica ederim.

teşekkürler
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan
Sayfa oluşturulma süresi: 0.69 saniye