Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Nis 2016 06:18 #2583

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sayın aydın çıtak;
Aleyküm Selam, rica ederim. Kararınız hayırlı olsun. Sorunuz vesilesi ile uzun zamandır üzerinde durmadığımız bir alana dikkatimizi yöneltmiş olduk. Forum olarak bizde size teşekkür ediyoruz. Geriye dönük olarak yaklaşık 10 yıllık periyotta Yakacık gelişimi konusunda ilginizi çekeceğini düşündüğüm görseller aşağıdadır. Yararlı olacağını düşünüyorum.
Sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selamlar

.

Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 13 Nis 2016 04:30 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Nis 2016 15:31 #2584

• yavuzz
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Değerli paylaşımınız için teşekkür ediyor, uyarı ve tavsiyelerinizi ön plan da tutarak buna göre hareket edeceğimi belirtmek istiyorum.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Nis 2016 16:38 #2585

• emlaksan
  • Yönetici
.
Rica ederim. Sağlık diliyorum Yavuz Bey
Selamlar

.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Nis 2016 01:56 #2586

sevgili serhan abi ilgilerinize teşekkür ederim
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Nis 2016 23:47 #2587

s.a serhan abi yenimahalle belediyesini bilgi amaçlı mail göndermiştim bana bu mesajı atmışlar ama pek bir şey anlamadım bi açıklarsan sevinirim

Yakacık Batı 1. ve 2. Etap Uygulama İmar Planının Belediye Meclisimizin 30.06.1999 gün ve 191 sayılı kararı ile uygun görülen ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin 25.11.1999 gün 5802 sayılı kararı ile onaylandığı, Yakacık Doğu Uygulama İmar Planının Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin 19.03.1998 gün ve 220 sayılı kararı ile onaylandığı, Söz konusu alanların maliklerinin tasarrufunda olduğu, taşınmazlarda inşaat haklarının bulunduğu, ruhsat alabilecekleri ve inşaat faaliyetlerine başlayabilecekleri hususları tespit edilmiştir. (Planlama Şubesi)

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Nis 2016 00:22 #2588

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sevgili aydın çıtak;
Aleyküm Selam. Siz belediyeye arsanızın bulunduğu bölgede imar çalışması, alt yapı ve/veya inşaat gelişimiyle ilgili bir soru yöneltmiş olmalısınız ki cevaben bu yazı size gönderilmiş olsun Özetle diyorlar ki belediyeler olarak biz planladık uygulamaya aldık her şey bitti. Gelişim açısından top artık sizde yani bölgede arsası olan mal sahipleri ile yüklenicilerin müracaatlarına bağlı. İnşaat yapmak isteyen yapabilir. Mani yok anlamında.. Sağlık diliyorum
Selamlar

.
Son Düzenleme: 14 Nis 2016 16:08 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aydın çıtak
Sayfa oluşturulma süresi: 0.84 saniye