Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 01 Nis 2016 12:12 #2569

• karabayram34
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 5
Merhaba,
Forumunuzun yeniden yayına başlamış olması sevindirici.
Serhan Bey bilgi paylaşım için herkese teşekkürlerimi sunuyorum.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Nis 2016 18:31 #2570

• coskun_06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 8
uzun bir aradan sonra siteyi tekrardan faal görmek sevindirici

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Nis 2016 16:56 #2571

• yavuzz
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Foruma yeni üye olmak ile beraber 2008 Yılında hissenet forum da tanıştığım, yüz yüze gelemesek de o dönem yardımını ve bilgisini ben den esirgemeyen, genç yaşım da üç kuruşluk yatırım yapmaya çalışırken(Gerçekten üç kuruş yıl 2008 yatırım yapabileceğim miktar 7000TL:lol: ) para meselesi gözetmeden bana bi abi şevkati ile yaklaşan serhan abiye saygı ve sevgilerimi ileterek başlamak istedim.herkese merhabalar der bol kazançlar dilerim.

Şu an 50bin ile 80bin Tl. aralığında bir yatırım yapmayı planlıyorum ve yuva köy taraflarından arsa tarla vs. yer bakıyorum. Siz değerli site dostları nın ve serhan abinin öneri ve yardımlarını bekliyorum. saygılar
Son Düzenleme: 07 Nis 2016 02:41 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Nis 2016 02:04 #2573

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Değerli Forum Dostlarımız
Regaib Kandiliniz Mübarek Olsun
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 08 Nis 2016 05:12 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: enescan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Nis 2016 16:45 #2574

• enescan
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
slm serhan abi ,teşekkür ederim bu fırsatı verdiğiniz için acil yardımlarınızı bekliyorum , 2 ay önce sefaköy küçükçekmece istanbuldan arsa tapulu badrumla beraber 5katlı bir binanın ,giriş katını satın aldım yani bodrum katının üstü, benim üstümdeki , 3 kat ve ayrıyetten 3 kardeş beni mahkemeye vermişler öncelikli alım hakkımız vardiye, ben bu evin 3.cü alıcısıyım yani ölen babaları başka birisine satmış ve o kişide halasına devretmiş yada satmış, yani mahkemeye veren kişilerle aynı akraba değiller, bende bunu belediye ve tapuda araştırdım borcu harcı yok diye satın aldım, satın alırkende 52 bin tl hesabımda ve 12 tl kardeşimden 10 bintl banka üzerinden 30 bin tl ihtiyaç kıredisi çektim geri kalanınıda elden arkadaşlardan borçla aldım, 140bin tlye evi satın aldım, ve bu paraları hepsini elden teslim ettim, tapunun raiş bedelinide 72bin tl gösterdim, eve kredi çıkmadığından ve param çıkışmadığından dolayı... ,karşı taraf bunu bi şekilde öğrenmişler uyanıklık yapıp evi mahkeme kararıyla elimden almaya çalışıyorlar ,,ve tapuyada ihtiyadi tedbir konulmuş , mahkeme kağıdı 1 nisan akşam saatlerinde muhtardan elden teslim aldım,, nasıl bir yol izlemeliyim ,daha önce mahkeme işleriyle hiç uğraşmadım yardımlarınızı bekliyorum, evim elimden gidermi ,,dava dilekçesi,, 1/5 hisseye ilişkin önalım hakkımızın kullanılması ile tapu kaydının iptali ile davacılar adına tesciline karar verilmesi talebimizdir, demişler, acillen yardımlarınızı bekliyorum.
Son Düzenleme: 08 Nis 2016 16:49 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Nis 2016 01:05 #2576

s.a serhan abi benim yenimahalle yakacıkta 1067 parselde arsam var bunun parsel resimlarini atabilirmisin birde yakacık mezarlık var diye biraz geç gelişiyor diyorlar ama mezarlığın tam dibindeki daire fiyatları 200_250 milyar yakacık arsa fiyatları ortalama ne kadardır imarlı veya imarsız teşekkür ederim
Sayfa oluşturulma süresi: 0.64 saniye