Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Eki 2011 02:04 #233

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
samurai yazan:
Selamlar Serhan bey ve arkadaşlar,

Bende uzun zamandır Serhan beyle dodurga bölgesine yatırım konusunda kontak halindeyim.Önümüz kış ve bu ekonomik koşullarda MİA bölgesinde gayet uygun yerlerin geleceğini düşünüyorum.Eğer grup halinde hareket edersek bireysel olarak alabileceğimizden çok daha fazla toprağı daha uygun fiyata alabiliriz.Ayrıca izale i şuyu,şufa hakkı vb.gibi sorunlardan da kurtulmuş oluruz.Sadece organize olup beklememiz gerekiyor.Bu işle uğraşanlar bilir ki 1000 m2 yerin m2 si 70 liraysa 15000m2 yerde m2 fiyatı yeri geldiğinde 55 liraya vb. alınabilir,önemli olan satın alma gücünün büyüklüğüdür.

İyi akşamlar

Sevgili samurai;
Merhabalar. Sabırlı bekleyişimiz sürüyor İnanıyorum ki güzel bir yer yakalayacağız. Öte yandan önerinizi dikkate değer buluyorum ve sizinle hemfikirim. Eğer forum dostları olarak bir araya gelerek organize olup güzergah üzerinde büyük bir tarlaya talip olunursa o halde hem fiyat hemde saydığınız tüm hususlarda avantajlar sağlanabilir. Belki tek tapu bir yer dahi bulunup alım yapılabilir. Sonuçta birlikten güç doğar noktasına geliyoruz. Bu her daim uygundur. Yerinde öneriniz ve paylaşımınız için samimiyetle teşekkür ederim.
Selam ve saygılarımla,
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Eki 2011 02:07 #234

• emlaksan
  • Yönetici
.

Sayın levent06r;
Rica ederim. İyi geceler.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Eki 2011 09:49 #238

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Güne,26 şehit ve yaralılarımızın olduğunu öğrenerek başlamak hepimizin yüreklerini yaktı.Bizleri derinden yaralayan bu acı tablo karşısında,evlatlarını vatan toprakları uğruna feda eden, anne, baba ,kardeş ve yakınlarının yerine koymakta güçlük çekiyorum doğrusu.Bu yangına, bir anne kalbinin elem ve keder dolu haykırışı ile ses vermek istedim..Ulusumuzun başı sağolsun.
Yüce Rabbimin, cennetine mazhar bu evlatlarımıza, birer fatihayı,yaralılarımıza şifa dualarımızı esirgemeyelim.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Eki 2011 10:19 #239

• emlaksan
  • Yönetici
.

Aynı duygularla düşüncelerinize katılıyorum. Ulusumuzun başı sağolsun.
Son Düzenleme: 19 Eki 2011 10:20 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 20 Eki 2011 00:53 #240

• selanik
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Sn. Emlaksan. Karataş 271 parsel güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim. 200m yerim var ve satmayı düşünüyorum.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 20 Eki 2011 13:41 #241

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın selanik;
Bölgedeki fiyatları yakın takip etmiyorum. Bahsettiğiniz parseli köyü yoğun çalışan bir dostumuza danışıp size bilgi aktarmaya çalışacağım. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan

.
Son Düzenleme: 20 Eki 2011 13:44 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: selanik
Sayfa oluşturulma süresi: 0.66 saniye