Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Eki 2011 00:31 #226

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
f_b yazan:
Serhan bey merhaba

sabahki görüşmemizin ardından mühye den 720 m2 tarla aldım... 3256 parsel (21.286m2nin 20/591 hissesi)

sizden istirhamım diğer hisse sahiplerine ulaşabilirmiyim. şua kullanıo kullanmak istemediklerini yazılı sormak istiyorum.
eğer tavsiye etmezseniz zarar etmeden satma imkanım da var. görüşünüz önemli...

burayı aldığım için dodurga limitim 100.000 TL ye inmiş bulunmaktadır.

Saygılarımla
feridun

Merhaba Feridun bey,
Öncelikle alımınız hayırlı uğurlu olsun diyorum. Yatırımınız hakkında olumluyum. Plan üzerinden de bir değerlendirme yaparız. Anladığım kadarıyla diğer paydaşlara ulaşıp - eğer istiyorlarsa - kanuni şufa haklarını kullanarak satın almış olduğunuz hisseyi 90 gün içerisinde tapuda gösterdiğiniz bedel üzerinden alabileceklerine dair bildirimde bulunacaksınız. Bu mantıklı. Size katılıyorum. Bana cep telefonumdan ulaşabilirseniz size yardımcı olmaya çalışacağım. Dodurga konusunda Sayın samurai nin önerisini dikkate değer ve mantıklı buluyorum. Küçük bir grup oluşturularak organize olunabilir ve çok yönlü avantajlar yakalanabilir. Sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selam ve saygılarımla,
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 14 Eki 2011 00:46 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Eki 2011 00:57 #227

• emlaksan
  • Yönetici
grielmas yazan:
slm arkadaşım eskişehir yolu civarında arsa aramaktayım ama bu işte oldukça acemiyim belli bir birikimim var onuda emlakçıya yada fırsatçıya kaptımak istemiyorum www.sahibinden.com/ilan/emlak-arsa-satil...arsa-58133122/detay/ bu arsa nasıl sizce yada öneriniz nasıl olur limit en fazla 120 tl

Sayın grielmas;
Bölge uygulama görünce hem imarlı arsalarda hem de imarsız ama planlı (imar görecek) tarlalarda fiyatlar artış gösterdi. Bu sebeple yine araştırın ama istenen rakam uygun gibi duruyor. Zaten linke gidince arsanın yerinin, plandaki lokasyonunun ve sair hususların gayet net ve hakkıyla anlatıldığını farkediyorsunuz. Görünen o ki uygun bir yer. Şufa Hakkı meselesine dikkat gösterek adım atılabilir. Bu noktada karar sizin. Gönlünüze göre güzel bir alım yapmanızı dilerim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 14 Eki 2011 01:21 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Eki 2011 01:26 #229

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
selamlar..
Serhan bey,yakupabdal ve ballıkuyumcudan önerebileceğiniz parseller var mıdır?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Eki 2011 01:34 #230

• emlaksan
  • Yönetici
levent06r yazan:
selamlar..
Arkadaşlar herkese iyi günler.Yakupabdal,dodurga,ballıkuyumcu ve yaylabağdan arsa bakmaktayım,sizin tavsiye edebileceğiniz parseller varmıdır?vade olarak 5,6 senede değerlenebilecek yerler tercihim,fiyat aralığımsa yakupabdal 50.000-dodurga 100.000-ballıkuyumcu 100.000-yaylabağ 50.000
Serhan bey ve diğer arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

Sayın levent06r;
Merhabalar. Hedeflediğiniz bölgeler konusunda olumluyum. Bahsettiğiniz yerlerde uygun ve planlı alanlar içerisinden alımlar yapabilirsiniz. Dodurga konusunda ise değerli arkadaşımız samurai nin önerisi fırsat yaratabilir. Diğer köylerde size önerilen hisseler olursa bana yazabilirsiniz. Plan pafta uydu üçgeni dahilinde inceleyip değerlendirebiliriz.
Sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 14 Eki 2011 01:40 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Eki 2011 01:37 #231

• emlaksan
  • Yönetici
levent06r yazan:
selamlar..
Serhan bey, yakupabdal ve ballıkuyumcudan önerebileceğiniz parseller var mıdır?

Sayın levent06r;
Merhaba. Araştırmaya devam ediyorum. Uygun olduğuna inandığım bir yer denk gelince size bildireceğim.
Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 14 Eki 2011 01:38 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: levent06r

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Eki 2011 01:43 #232

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
teşekkür ederim iyi geceler
Sayfa oluşturulma süresi: 0.54 saniye