Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Eki 2011 14:50 #220

• aydın
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
Sayın aydın;
Merhabalar. Yatırım miktarını dikkate aldığımda orta vade içerisinde Dodurga ve Mahmatlı ilk bakışta aklıma gelen yerlerdir. Şehrin doğusunda planlı alanlar alternatif olabilir diye düşünüyorum. Vade hususundaki beklentinizi ortalama kaç yıla bağlıyorsunuz? Bölge seçimine ışık tutabilir diye düşünüyoırum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan

sayın serhan bey:
ben şu anda Ankara dışında çalışmaktayım ve yaklaşık 10 sene ankaraya gelme durumum yok. amacım ankaraya geldiğimde elimde değerlenmiş bir yatırım olması. 10 yıl gibi bir süre bekledikten sonra da en azından beklediğime değsin diye düşünüyorum. bu yönüyle alabileceğim bir arsa , tarla veya planlı alan olarak nereleri hangi bölgeleri tavsiye edersinis. birde tavsiye ettiğiniz yerlerde birim fiyatları hakkında ortalama bilgi vermeniz mümkünmü. elinizde veya çevrenizde satmayı düşünen arsalar varsa bilgilerini e mail numarama gönderirseniz çok sevinirim.
muhendisali1972@mynet.com
saygılarımı sunarım...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Eki 2011 16:57 #221

• f_b
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 3
Serhan bey merhaba

sabahki görüşmemizin ardından mühye den 720 m2 tarla aldım... 3256 parsel (21.286m2nin 20/591 hissesi)

sizden istirhamım diğer hisse sahiplerine ulaşabilirmiyim. şua kullanıo kullanmak istemediklerini yazılı sormak istiyorum.
eğer tavsiye etmezseniz zarar etmeden satma imkanım da var. görüşünüz önemli...

burayı aldığım için dodurga limitim 100.000 TL ye inmiş bulunmaktadır.

Saygılarımla
feridun

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Eki 2011 22:35 #222

• grielmas
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 32
slm arkadaşım eskişehir yolu civarında arsa aramaktayım ama bu işte oldukça acemiyim belli bir birikimim var onuda emlakçıya yada fırsatçıya kaptımak istemiyorum www.sahibinden.com/ilan/emlak-arsa-satil...arsa-58133122/detay/ bu arsa nasıl sizce yada öneriniz nasıl olur limit en fazla 120 tl

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Eki 2011 12:02 #223

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
selamlar..
Arkadaşlar herkese iyi günler.Yakupabdal,dodurga,ballıkuyumcu ve yaylabağdan arsa bakmaktayım,sizin tavsiye edebileceğiniz parseller varmıdır?vade olarak 5,6 senede değerlenebilecek yerler tercihim,fiyat aralığımsa yakupabdal 50.000-dodurga 100.000-ballıkuyumcu 100.000-yaylabağ 50.000
Serhan bey ve diğer arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Eki 2011 21:03 #224

• samurai
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Selamlar Serhan bey ve arkadaşlar,

Bende uzun zamandır Serhan beyle dodurga bölgesine yatırım konusunda kontak halindeyim.Önümüz kış ve bu ekonomik koşullarda MİA bölgesinde gayet uygun yerlerin geleceğini düşünüyorum.Eğer grup halinde hareket edersek bireysel olarak alabileceğimizden çok daha fazla toprağı daha uygun fiyata alabiliriz.Ayrıca izale i şuyu,şufa hakkı vb.gibi sorunlardan da kurtulmuş oluruz.Sadece organize olup beklememiz gerekiyor.Bu işle uğraşanlar bilir ki 1000 m2 yerin m2 si 70 liraysa 15000m2 yerde m2 fiyatı yeri geldiğinde 55 liraya vb. alınabilir,önemli olan satın alma gücünün büyüklüğüdür.

İyi akşamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Eki 2011 00:09 #225

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
aydın yazan:
Sayın aydın;
Merhabalar. Yatırım miktarını dikkate aldığımda orta vade içerisinde Dodurga ve Mahmatlı ilk bakışta aklıma gelen yerlerdir. Şehrin doğusunda planlı alanlar alternatif olabilir diye düşünüyorum. Vade hususundaki beklentinizi ortalama kaç yıla bağlıyorsunuz? Bölge seçimine ışık tutabilir diye düşünüyoırum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan

sayın serhan bey:
ben şu anda Ankara dışında çalışmaktayım ve yaklaşık 10 sene ankaraya gelme durumum yok. amacım ankaraya geldiğimde elimde değerlenmiş bir yatırım olması. 10 yıl gibi bir süre bekledikten sonra da en azından beklediğime değsin diye düşünüyorum. bu yönüyle alabileceğim bir arsa , tarla veya planlı alan olarak nereleri hangi bölgeleri tavsiye edersinis. birde tavsiye ettiğiniz yerlerde birim fiyatları hakkında ortalama bilgi vermeniz mümkünmü. elinizde veya çevrenizde satmayı düşünen arsalar varsa bilgilerini e mail numarama gönderirseniz çok sevinirim.
muhendisali1972@mynet.com
saygılarımı sunarım...

Sayın aydın;
Merhaba. Ortalama on yıl vadeli bir yatırım planı için Dodurga, Mahmatlı, Karagedik, Karataş ın ön parselleri Mühye, Yakupabdal, Susuz ... gibi bölgeler düşünülebilir. Şu an dostlardan gelen satılık yer yok. Ancak biraz sabrederseniz iyi bir yer denk geleceğine eminim. Sayın samurai nin önerisi yerinde. Düşünülebilir. Küçük bir alım grubu oluşturarak avantaj yakalanabilir. E mail adresinizi not ettim. Gelişme olduğunda size yazacağım. Sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selam ve saygılarımla,
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 14 Eki 2011 00:12 Düzenleyen emlaksan.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.74 saniye