Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Eki 2011 22:46 #214

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
Selamlar...Değerli arkadaşlar bikaç gün önce forumu bir tavsiye üzerine ziyaret ettim ve gerçekten Ankara'nın yapılanması hakkında güzel bilgiler edindim.Okuduklarımdan sonra ilk işim gidip Serhan Bey ile yüzyüze görüşüp tanışmak oldu.Kendisi gerçekten güvenilir ve bu konularda deneyimli bir insan.Bizlere bu sıcak ve faydalı siteyi sunup bizimle değerli bilgilerini paylaştığı için kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum.Saygılar...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Eki 2011 00:14 #215

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sayın levent06r;
Rica ederim. Olumlu düşünce ve ifadeleriniz için bende size teşekkür etmek isterim. Bilgi paylaşıldıkça değer ve önem kazanıyor diye düşünüyorum. Bilgilerimiz, deneyimlerimiz ve yapılan değerlendirmeler faydalı oluyorsa ne mutlu.
Sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selam ve saygılarımla,
Serhan

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 12 Eki 2011 00:16 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Eki 2011 07:29 #216

• aydın
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
merhaba Serhan Bey ve forum kullanıcıları.
benim yaklaşık 30.000 TL civarında param var ve ankaradan arsa aramaktayım.
parama uygun ve ileride getirisi olabilecek arsa satan veya tavsiye edecek arkadaşlardancevap bekliyorum.
herkese saygılar ve bol kazançlar.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Eki 2011 08:09 #217

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Günaydın dostlar,
Güzide forumumuzun giderek değerli üyelerle hareketlendiğini görmek beni mutlu ediyor.İlerleyen zamanla birlikte,yeni dostlarımızın da ne kadar isabetli hareket ettiklerini göreceklerine inanıyorum.
Geçtiğimiz günlerde,Ankarada nereden arsa alınır topiğinin tamamını yeniden okudum.Bunu her yıl bir kez mutlaka yapıyorum ve tavsiye ederim.Bilgi tazelemek,gelinen istikameti görmek ve gelişmelere ayna tutmak için dersimi iyi çalışmış oluyorum.
Birkaç günümü alan bu çalışmamın sonucunda yüzümde hep aynı tebessüm kalıyor.,Sevgili Serhanın,yıllar boyu çoğunu hiç tanımadığı insanlara,karşılıksız,candan ve titizlikle yaptığı araştırma,yanıtlama ve nezaket...
Kimbilir kaç kişi,onun öğrencisi oldu benim gibi gönüllü olarak..
Günümüzde,ne yazık ki,insanların birbirinden bir selamı bile esirgediklerine tanık oluyoruz. Dayanışmanın,paylaşmanın insanın önce kendi ruhunu ve sofrasını zenginleştirdiğine gönülden inananlardanım.Yolu buradan geçen tüm dostlarımıza bu yelpazede bereketli,sağlıklı kazançlar diliyorum.
Sevgili Serhan,bilirim alçak gönüllü yapın,övgüler karşısında bile mahcubiyet duyar.Sen istesen de istemesen de ben,ara ara bu samimi,yürekten duygularımı yazmaya devam edeceğim.Toplumdaki duruşunu örnek almaya ihtiyacı var gençlerin...
Yolunu aydınlattığın herkes birgün beni daha iyi anlayacaktır.
Işıklı,güneşi bol bir hayat eşliğinde, sevgi dolu dostlarının hergün artması dileği ve inancıyla.....
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan, veziroglu

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Eki 2011 13:18 #218

• emlaksan
  • Yönetici
.

Sayın aydın;
Merhabalar. Yatırım miktarını dikkate aldığımda orta vade içerisinde Dodurga ve Mahmatlı ilk bakışta aklıma gelen yerlerdir. Şehrin doğusunda planlı alanlar alternatif olabilir diye düşünüyorum. Vade hususundaki beklentinizi ortalama kaç yıla bağlıyorsunuz? Bölge seçimine ışık tutabilir diye düşünüyoırum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan

.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Eki 2011 14:38 #219

• emlaksan
  • Yönetici
meltem yazan:
Günaydın dostlar,
Güzide forumumuzun giderek değerli üyelerle hareketlendiğini görmek beni mutlu ediyor.İlerleyen zamanla birlikte,yeni dostlarımızın da ne kadar isabetli hareket ettiklerini göreceklerine inanıyorum.
Geçtiğimiz günlerde,Ankarada nereden arsa alınır topiğinin tamamını yeniden okudum.Bunu her yıl bir kez mutlaka yapıyorum ve tavsiye ederim.Bilgi tazelemek,gelinen istikameti görmek ve gelişmelere ayna tutmak için dersimi iyi çalışmış oluyorum.
Birkaç günümü alan bu çalışmamın sonucunda yüzümde hep aynı tebessüm kalıyor.,Sevgili Serhanın,yıllar boyu çoğunu hiç tanımadığı insanlara,karşılıksız,candan ve titizlikle yaptığı araştırma,yanıtlama ve nezaket...
Kimbilir kaç kişi,onun öğrencisi oldu benim gibi gönüllü olarak..
Günümüzde,ne yazık ki,insanların birbirinden bir selamı bile esirgediklerine tanık oluyoruz. Dayanışmanın,paylaşmanın insanın önce kendi ruhunu ve sofrasını zenginleştirdiğine gönülden inananlardanım.Yolu buradan geçen tüm dostlarımıza bu yelpazede bereketli,sağlıklı kazançlar diliyorum.
Sevgili Serhan,bilirim alçak gönüllü yapın,övgüler karşısında bile mahcubiyet duyar.Sen istesen de istemesen de ben,ara ara bu samimi,yürekten duygularımı yazmaya devam edeceğim.Toplumdaki duruşunu örnek almaya ihtiyacı var gençlerin...
Yolunu aydınlattığın herkes birgün beni daha iyi anlayacaktır.
Işıklı,güneşi bol bir hayat eşliğinde, sevgi dolu dostlarının hergün artması dileği ve inancıyla.....

Sevgili Meltem Abla,
Duygu dolu satırlarınıza hakkıyla mukabele etmek kolay değil. Size en samimi hislerimle teşekkür etmek istiyorum. Ve çok şanslı olduğumu biliyorum. Candan dostların varlığı çalışma azmimizi arttırıyor ve bizleri destekliyor. Gün gelir bir teşekkür, an gelir bir tebessüm dünyaya bedel olur. İyi ki varsınız diyor ve saygılarımı sunuyorum. Zaman zaman foruma baştan sona göz atarak yeni bilgilerle daha evvel paylaşılanları harmanlamanın, tabloyu bütününde değerlendirebilmek açısından son derece faydalı olduğunu düşünüyorum. Görüşünüze harfiyen katılıyorum. Diğer yandan sözettiğiniz üzere Emlaksan Forum Ailesi her geçen gün büyümektedir. Bilgi ve tecrübelerimnizi her zaman olduğu gibi koşulsuz biçimde paylaşmaya devam edeceğiz. Katkıda bulunan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler.
Selam ve saygılarımla,
Serhan
Son Düzenleme: 14 Eki 2011 01:42 Düzenleyen emlaksan.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.65 saniye