Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Eki 2011 14:09 #208

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.

Sayın Şaşkın Bakkal;
Rica ederim. Olumlu düşünceleriniz ve ifadeleriniz için bende size teşekkür etmek isterim. İzninizle Susuz bölgesinde bahsettiğiniz parselleri inceleyip sonrasında edineceğim bilgileri ve düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Eki 2011 14:19 #209

• grielmas
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 32
selamlar ben 80-100.000 tl civarında tamamen yatırım amaçlı arsa veya tarla herne olursa ilerisi için kazancı yüksek eskişehir yolu civarında düşünüyorum sizce nerden alınmalı bugün gölbaşı hacılar mevkiinde birkaç yere baktık 1500 m imarlı 100-140 civarında arsalar mevcut konum ve yeryer değişmekte sizce gölbaşı mı eskişehir yolu mu yatırım amaçlı yorumlarınızı bekliyorum teşekkurler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Eki 2011 09:16 #210

• emlaksan
  • Yönetici
.

Sayın grielmas;
Merhaba. Bana kalırsa imarsız ama planlı bir bölgeden (yani önümüzdeki dönem içerisinde imarı gerçekleşecek yerlerden) alım yapabilir ve zaman içerisinde mümkün olan en yüksek getiriye ulaşmak hedeflenebilir. (kat karşılığı usulü ile daire kazanımı) Gölbaşı yada Eskişehir yolu istikametlerinde bu tarz yerler mevcuttur. Seçim açısından detaylı düşünmek gerek. Yine Gölbaşı tarafında imarlı arsa yatırımı yapmakta yerine göre mantıklı olabilir. Bu durumda arsanın plan içerisindeki lokasyonu, nereye, nelere yakın olduğu, manzarası ve sair özellikleri arsanın prim potansiyelini yaklaşık olarak ortaya koyacaktır. Diğer yandan piyasa içerisinde çok katlı arsalara, villalıklara kıyasla daha çok talep olduğunu gözönünde bulundurmak faydalı olabilir. İlk etapta aklıma gelen hususlar bunlardır. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 10 Eki 2011 09:28 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Eki 2011 09:46 #211

• f_b
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 3
Serhan bey merhaba,
Sonunda üye olabildim..

Dodurga civarında 100 - 150 TL civarı yatırım planlıyorum, nasıl yardımcı olabilirsiniz
selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Eki 2011 10:47 #212

• emlaksan
  • Yönetici
.

Sayın f_b;
Merhaba. Hoşgeldiniz. Dodurga da otoban içerisinde imar kapsamında olan bölge ile otoban dışında konut gelişme alanları ve güney batı - dodurga merkezi iş ve konut alanları şeklinde planlı bölgeler vardır. Hali hazırda Ankara da Ulus-Kızılay ile gelişmekte olan Mustafa Kemal Mah. dışında, planlanmış tek merkezi iş alanı tanımlı yer Dodurga bölgesindedir. Dolayısıyla orta vade dahilinde bu alanlara veya yakınlarına yatırım yapmakta fayda olduğu inancındayım. Bu noktada belirtmek isterim ki ileride açılacak olan bulvarlara veya belli merkezlerin konuşlanacağı alanlara yakın olabilecek tarlaların seçilmesi yerinde, doğru ve pozitif ayrıcalıklar yaratacak bir tercih olacaktır. Beklemenizi önereceğim. Size teklif edilen yerler olursa bana yazabilirsiniz. Araştırır, sorgular ve fikir teatisinde bulunuruz. Zaman içerisinde uygun olabilecek bir yer bana denk gelirse ayrıca paylaşımda bulunabilirim. Böylelikle plan pafta uydu üçgeni üzerinden değerlendirme yaparak yatırıma elverişli alanları tespit edebiliriz. Sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 10 Eki 2011 10:53 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Eki 2011 17:21 #213

• emlaksan
  • Yönetici
Şaşkın Bakkal yazan:
Serhan Bey ve Diğer emlaksan yekilileri vermiş olduğunuz hizmetten ötürü sizleri tebrik ederim. yaptığınız içten yardımlar için herkes adına teşekkür ederim. bir kaç aydır diğer sorum sitelerinde sizi takip ediyordumki kendi sitenizi buldum çok sevindim.
bir konuda fikrinizi almak isterim.
Susuz Köyü 688 parsel ve 545 parsel hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum. buralarda m² si 30 tl gibi rakamlar var. sizce uygunmudur. ve bölgenin geleceği hakkında fikirleriniz nelerdir.

Sayın Şaşkın Bakkal;
Yeri inceledim. 545 parselde her hangi bir çalışma yok. Ancak 688 parsel uygulama görerek 62166 ada içerisinde tanımlanmıştır. Emsal 0,40 ve 2 kat müsaadelidir... Fiyatlar ise değişken. İyi araştırmanızı öneririm.
Selam ve saygılarımla
Serhan
Sayfa oluşturulma süresi: 0.70 saniye