Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Ağu 2013 23:29 #2020

• umit_kap
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 8
OFA yazan:
umit_kap yazan:
OFA yazan:
umit_kap yazan:
serhan bey
acil bir arsa için yorum rica ediyorum
şimdiden çok teşekkür ederim. arsa gölbaşı yurbey köyünde. vadide. uzaktanda olsa göl manzaralı. etrafı çevrili ufakta olsa bir kulübesi olan 750 metre kare tarla vasfında arazi.
70000 tl fiyat.
fiyat arsa ve bölgeyle ilgili yorumlarınızı merakla bekliyorum
arsanın 2 adet fotosunu paylaşıyorum

Merhaba,

Parsel bilgisini iletirseniz yer tayinini daha sağlıklı yapabiliriz.

parsel bilgilerini alamadım ne yzık ki. ama google earthten enlem boylam aldım

enlem: 39°45'16.81"K
boylam: 32°51'3.88"D

işinize yarar umarım

Sayın umit_kap,

Verdiğiniz koordinata göre tarla yurtbeyi 774 parselde 17200 m2 alana sahip. Parsel içerisinde 2 adet hobi bahçesi ve evi görünüyor. Parsel 1/25000 lik planda tarım alanın olarak görünüyor. Tarlanın kuzeyinde örencik toki güney doğusunda üniversite olarak planlı alanlar var. Belittiğiniz üzere talip olduğunuz alan 750 m2 hisse. fiyat 70 bin. Yani dönümü fiyatı 93 bin liraya tekabül ediyor. Ufak bir fiyat araştırmayla Hemen yan parselde kuzey ucunda (773 parselde) dönümü 72 bin liraya ve yakın sayılabilecek 744 parselde 61 bin liraya satılık aynı plan dahilinde yerler olduğunu görüyorum. Fiyat konusunda dikkatli olun. Parselin hisse paylaşımının yasalara uygunluğunun teyyidini ilgili belediyenin tapu dairesinden alın. Ek'te koordinattan bulduğum arsanın yeri mevcut.

saygılar

s3.dosya.tc/server9/2lFbjO/yurtbeyi774.rar.html

ilginiz için çok teşekkür ediyorum. evet 750 metrekareyi 1000 yapınca fiyat artıyor. düşününce fazla fark yok gibi ama fiyata vurunca yüksek fark var. uydu fotosunda 2 adet gözüküyor ama benim alamayı düşündüğüm yer de dahil 6-7 ev ve bahçe var o parselde. fiyatı iyice düşünüp karar vermem gerekecek sanırım. ayrıca arsadaki evin kapı numarasıda var. belediyeden alınmış kapı numarası. hobi bahçesi olarak da kullanmaya müsait olduğu için düşünmüştüm. tekrardan ilginiz ve uyarılarınız içi çok çok teşekkür ederim

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Ağu 2013 12:39 #2021

• bybars
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
Akyurt fuar alanı karşısında balıkhisar yazı kırı mevki 663 parselde 2 dönüm yer var. Arsanın bir kısmı uçak show room alanına giriyor. Buraların yakın geleceği ve uygun değeri hakkında sizden sağlıklı bilgi alabilir miyim? Bu arsayı 75.000 den almaya değer mi acaba?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Ağu 2013 13:41 #2022

• OFA
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 46
umit_kap yazan:
OFA yazan:
umit_kap yazan:
OFA yazan:
umit_kap yazan:
serhan bey
acil bir arsa için yorum rica ediyorum
şimdiden çok teşekkür ederim. arsa gölbaşı yurbey köyünde. vadide. uzaktanda olsa göl manzaralı. etrafı çevrili ufakta olsa bir kulübesi olan 750 metre kare tarla vasfında arazi.
70000 tl fiyat.
fiyat arsa ve bölgeyle ilgili yorumlarınızı merakla bekliyorum
arsanın 2 adet fotosunu paylaşıyorum

Merhaba,

Parsel bilgisini iletirseniz yer tayinini daha sağlıklı yapabiliriz.

parsel bilgilerini alamadım ne yzık ki. ama google earthten enlem boylam aldım

enlem: 39°45'16.81"K
boylam: 32°51'3.88"D

işinize yarar umarım

Sayın umit_kap,

Verdiğiniz koordinata göre tarla yurtbeyi 774 parselde 17200 m2 alana sahip. Parsel içerisinde 2 adet hobi bahçesi ve evi görünüyor. Parsel 1/25000 lik planda tarım alanın olarak görünüyor. Tarlanın kuzeyinde örencik toki güney doğusunda üniversite olarak planlı alanlar var. Belittiğiniz üzere talip olduğunuz alan 750 m2 hisse. fiyat 70 bin. Yani dönümü fiyatı 93 bin liraya tekabül ediyor. Ufak bir fiyat araştırmayla Hemen yan parselde kuzey ucunda (773 parselde) dönümü 72 bin liraya ve yakın sayılabilecek 744 parselde 61 bin liraya satılık aynı plan dahilinde yerler olduğunu görüyorum. Fiyat konusunda dikkatli olun. Parselin hisse paylaşımının yasalara uygunluğunun teyyidini ilgili belediyenin tapu dairesinden alın. Ek'te koordinattan bulduğum arsanın yeri mevcut.

saygılar

s3.dosya.tc/server9/2lFbjO/yurtbeyi774.rar.html

ilginiz için çok teşekkür ediyorum. evet 750 metrekareyi 1000 yapınca fiyat artıyor. düşününce fazla fark yok gibi ama fiyata vurunca yüksek fark var. uydu fotosunda 2 adet gözüküyor ama benim alamayı düşündüğüm yer de dahil 6-7 ev ve bahçe var o parselde. fiyatı iyice düşünüp karar vermem gerekecek sanırım. ayrıca arsadaki evin kapı numarasıda var. belediyeden alınmış kapı numarası. hobi bahçesi olarak da kullanmaya müsait olduğu için düşünmüştüm. tekrardan ilginiz ve uyarılarınız içi çok çok teşekkür ederim

Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bize.

iyilikler..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Ağu 2013 14:11 #2023

• bybars
  • Taze Forumcu
m2' si 75tl 'ye değer mi?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Ağu 2013 22:12 #2025

• bybars
  • Taze Forumcu
Serhan bey bu işi bilen arkadaşlardan acil yorum istiyorum. Şimdiden her birinize teşekkürler.

Akyurt balıkhisar yazı kırı mevki 663 parsel fuarın giriş tarafına düşen kısımda 2 dönümlük imarsız tarla m2'si 75 ten almaya değer mi?

Fiyat ve bölge ile ve gelişimiyle ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

Hepimize kazançlı yatırımlar...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Ağu 2013 01:42 #2026

• giray
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 27
Sn. Bybars,

konunun uzmanı olmayan biri olarak kişisel fikrimi belirtmek isterim.akyurtu şuan için cazip kılan tek olgu fuar alanıdır.ve mevcut durumda kısa vadede akyurtta m2 si 75 TL olan imarsız bir tarla benim nazarımda yok hükmündedir. saygılar..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan, bybars
Sayfa oluşturulma süresi: 0.87 saniye