Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Eyl 2011 17:38 #196

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.

Sayın 64mfg;
Merhabalar Fatih Bey. Yatırıma ayırdığınız miktara uygun alanlar nereler olabilir düşünüp sonrasında paylaşımda bulunmak istiyorum. Elazığ a selam ve sevgiler gönderiyorum. Sağlıkla kalınız.
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Eyl 2011 15:35 #197

• 64mfg
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 3
teşekkürler Serhan Bey...tavsiyeleriniz benim için önemli...sizden cevap bekliyor olacağım...en kısa zamanda görüşmek üzere...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 26 Eyl 2011 07:54 #198

• emlaksan
  • Yönetici
.

Sayın 64mfg;
Rica ederim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 26 Eyl 2011 08:35 #199

• emlaksan
  • Yönetici
.
MİA - (MERKEZİ İŞ ALANLARI)

Ankara nın kalbi niteliğindeki merkezi çalışma alanlarını kapsar. Merkezi İş Alanlarında; işhanları, ofisler, restorantlar, bankalar, kentsel yönetici hizmetler, çok katlı mağazalar, oteller, sinema, tiyatro gibi sosyo-kültürel tesisler, her türlü yönetim tesisleri, eğitim tesisleri, sağlık tesisleri ve benzerleri bulunabilir. Merkezi İş Alanları nın canlılıklarını, güvenliklerini ve sürekliliklerini sağlayacak konut üniteleri ile desteklenmeleri önerilmiştir. Ankara da kuzey ve güney de olmak üzere iki Merkezi İş Alanı mevcuttur. Kuzey de Ulus Tarihi Kent Merkezi ve daha güneye saçaklanan Kızılay bölgesidir. Eskişehir yolu koridoru Mustafa Kemal mahallesinin MİA işlevini yüklenme eğiliminde olduğu gözlenmektedir. Şehrin güney batı Ankara kesiminde yer alan Dodurga bölgesinde ise çevresine atanmış ve oluşacak nüfus yoğunlukları sebebiyle Merkezi İş Alanı ve ofis işlevleri ile yukarıda sayılan tesislerin yer alacağı özel projeler yürütülmesi planlanmaktadır. Sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 26 Eyl 2011 08:40 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: ilkaypal

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 26 Eyl 2011 08:45 #200

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Günaydın dostlar,
Tatil nedeniyle foruma uzun süredir müdahil olamamıştım.Sonbaharın gelişiyle hepimizi yeniden yaşadığımız şehre kenetleyen yaşam biçimimiz,zevkle takip ettiğim,inandığım bu güzide forumda hayat buldu.
Sevgili Serhan kardeşimin emek verdiği,içini bilgi ve deneyimleri ile doldurduğu bu şans kapısı olarak gördüğüm forumun,yeni yeni dostlarla hareketlendiğini görmek beni heyecanlandırdı.
Zira,önümüzdeki süreçte,özellikle Ankara arsaları ile ilgili gelişmelerin hareket kazanacağını,beklentilerin şekilleneceğini umuyorum.
Hal böyle iken,Emlaksan farkını yaşamanın,bu candan,samimi ve doğru bilgilenmenin tüm yatırımcılara katkı sağlayacağını biliyorum.
Bu vesile ile,doğru adreste buluşan tüm forum paylaşımcılarına sağlıklı,şans dolu kazançlar,isabetli yatırım fırsatları diliyor,hepimizi bu ışıklı,sevgi dolu yelpazede biraraya getiren sevgili Serhana da,her fırsat yinelemekten gurur duyduğum şükranlarımı sunuyorum.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 26 Eyl 2011 09:04 #201

• emlaksan
  • Yönetici
.
SM - STRATEJİK ALT MERKEZLER

Şehrin konut alanları ile iç içe yer alan ve Merkezi İş Alanları dışında yoğunlaşan ticari işlevlerin yürütüldüğü alanları kapsamaktadır. İkincil nitelikli merkezi iş alanları olan ve daha çok çevresindeki konut alanlarının gelişim süreci içerisinde yol boylarında veya kendi içlerinde yoğunlaşıp dönüşerek oluşan bu tür merkezler in merkezi iş alanıyla yoğun ilişki ve iş bölümü içerisinde işleyen bir sistemin parçası olması planlanmaktadır. Misal olması açısından Ballıkuyumcu bölgesindeki bir alan stratejik merkez olarak önerilmiştir. Sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 26 Eyl 2011 09:07 Düzenleyen emlaksan.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.75 saniye