Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Ağu 2013 14:24 #1998

• bybars
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
Bu ortak hareketi organize eden, emeği geçen tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 26 Ağu 2013 00:15 #1999

• mr.nfyc
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
bugunkü organizasyonda emeği geçen başta Serhan Bey ve İlter Bey'e tüm forum üyeri adına teşekkür ederim.
Hakkımızda hayırlısı, ümitlerimiz ve hayallerimiz inşallah güvenilir insanların ellerinde daha da yeşerecektir.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 26 Ağu 2013 09:29 #2000

• okey50
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
Başta Serhan Bey olmak üzere, misafirperverlikleri için emeği geçen herkese teşekür ederiz..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 26 Ağu 2013 11:35 #2001

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Günaydın Sevgili Dostlar,

25 Ağustos Pazar günü düzenlenen gezide emeği geçen, başta Serhan kardeşimiz olmak üzere herkese teşekkür ederiz.
Eşim ve ben,geçmiş bilgilerimizi tazelemek, forumumuzun güzide bireyleri ile birlikte olmak üzere geziye katıldık.Bilgisine, dostluğuna,
ilkelerine candan inandığımız sevgili Serhan kardeşimizin, planlanan yatırımlarınızda sizlere şans ve bereket getirmesini dileriz.Büyük çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu katılımcılara; acizane yaşam deneyimlerime dayanarak, bu yaşlarda yapacakları yatırımların ilerde kendilerine kat kat mutluluk ve bereket olarak geri döneceğini hatırlatmak isterim.
Bizler bu bilince vardığımızda ne yazık ki büyük fırsatları geride bırakmıştık. Küçük bir not olarak eklemek istedim.
Gezide tek hanım olarak bulunmaktan biraz üzüntü duydum açıkcası. İlerleyen süreçte ilgili hanım kardeşleriimizin de katılımlarını görmek isteriz. Ancak,son derece nazik, saygılı ve düzeyli bir toplulukla bulunmaktan mutluluk duyduğumu da belirtmek isterim.
Samimi duygularla yazdığım paylaşımların kabulünü rica eder, eşim ve şahsım adına tüm forum dostlarımıza sağlıklı, huzurlu,şanslı günler dilerim.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan, asa1973, informatiker, bybars

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 26 Ağu 2013 12:45 #2002

• informatiker
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 22
Bende başta Serhan Bey olmak üzere organizasyonunda emeği geçen herkese teşekkür ederim.

En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 26 Ağu 2013 13:52 #2003

• bkeskin76
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Ben de 25 Ağustos günü düzenlenen organizasyon için emeği geçenlere teşekkür ederim. Bir sonraki toplantıya katılacağım. Takipteyiz.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.83 saniye