Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 20 Eyl 2011 14:25 #184

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.

Sayın ebak2000;
Rica ederim. Olumlu düşünce ve ifadeleriniz için size teşekkür etmek isterim. Anladığım kadarıyla yatırım için ayırdığınız miktar max 25 bin civarında olacak. Bu durumda yazınızda bahsettiğiniz bazı bölgeleri elemek durumunda kalacağız. İyi bir getiri için yatırıma ayırdığımız miktara en uygun alanı seçmeliyiz. Bununla birlikte alternatif olarak kıymette henüz çok değer kazanmamış ancak planlı olduğu veçhile ileri ki senelerde değer kazanacak bir alandan yüklüce toprak almakta mantık dahilindedir. Toplu alım konusunda siz yada diğer dostlarımız uygun yerler bulursanız topluca değerlendirmeye alır ve plan pafta uydu üçgeninde mukayase ederiz. Böylece bulduğunuz tarlaların hangisi en uygunudur ortaya çıkacaktır. Yada bana uygun bir yer gelirse ben de sizleri haberdar ederim. Şu an itibarıyla grup alımı bazında bana gelen bir talep yok. Olursa bu konuyuda forum ile paylaşırım. Ankara ya geldiğinizde ofisimde planlarını görebilirsiniz. Elimden geldiğince destek olmaya gayret ederim.
Sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selamlar,
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 20 Eyl 2011 14:30 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: ebak2000

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Eyl 2011 13:11 #185

• aydın
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
vermiş olduğunuz bilgilere teşekkür ederim.
saygılarımla.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Eyl 2011 19:14 #186

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.

Sayın aydın;
Rica ederim. Yatırımlarınızı yerinde gerçekleştirmişsiniz. Sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selam ve saygılarımla,
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 21 Eyl 2011 19:17 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 22 Eyl 2011 09:46 #187

• dilek03
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 19
merhaba serhan bey,öncelikle siteniz gerçekten çok faydalı.size verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. 2 sorum olacak.ankaralı değilim ama ankaradan arsa almayı düşünüyorum çankaya çavuşlu dan 2000m2 tarla 20.000 tl.sizce nasıl uzun vadeli yatırım için? ileride kat karşılığı yatırım olur diye düşündüm.o bölge hakkında yorumlarınız nelerdir . forma baştan sona baktım çavuşlu hakkında yatırım yapılabilir yer deniliyor demişsiniz. diğer sorumda ben mart ayından sonra 120.000 tl lik bir arsa almayı düşünüyorum.bu siteden öğrendiğim kadarıyla siz eskişehir yolu,kusunlar,bağlıca,pursaklar bu bölgeleri tavsiye ediyor herkes.bende bu bölgelerden ileride daire karşılığı satmak üzere arsa almayı düşünüyorum. sizce çavuşludaki tarlayı almayıp mart sonrası 140.000 tl lik arsamı alsam yoksa tarlayı şimdi alıp arsayıda kalan paramlamı alsam karar veremiyorum yardım ederseniz çok sevinirim.ankaraya geldiğimizde eşimle büronuza uğrayıp sizden detaylı bilgi almak istiyoruz.müsait olursanız tabii..ii günler
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 22 Eyl 2011 10:36 #188

• sipahis
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Gerçekten de insanın bilmediği konular hakkında yardımcı olacak veya bilgi verecek birilerine ulaşması çok güzel. Ankaranın gelişimi ile ilgili bir çok tahminler var ve insanın kafası karışıyor. Örneğin ; Esenboğa beldesinde üniversite kurulacak, yine esenboğa tarfına yakın bir alanda dünya ticaret merkezi (fuar alanı) yapılacak, vs.
Ben özellikle esenboğa tarafı ile ilgili söylenenlerin hangisi doğru hangisi söylenti anlayamıyorum.
Bu konularla ilgili bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 22 Eyl 2011 15:56 #189

• atos
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 4
merhabalar serhan bey,
yakacık bölgesinden parsel bilgim yok ancak kooperatiflerin bulunduğu yerle otoban arasında oldukça boş bir alan mevcut, otobanın karşı tarafında da forum olduğu için o boşluk yakın zamanda dolar diye düşünüyorum.
birde mümkünse ekteki arsalarla ilgili bilgi verebilirmisiniz( tahmini fiyat ve işe yarar olup olmadığı hakkında).
saygılarımla,
Sayfa oluşturulma süresi: 0.80 saniye